Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Ja mam 30, ja chodim na Antolsku k dr. Marsikovi, som s nim spokojna. U kazdej je to individualne, ale od 9. dna by malo ukazovat bleducku ciarocku, ked vezmeme domace tehu test. Aj v centrach je to induvidualne, niektore isli 9.den niekto 14. a niekto az neskorsie. Ja som uz bola na krvi min. tyzden.

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Sprav si od 9-10. dna a ten digy nie je taky citlivy, je 25-kovy.

malik
11. okt 2015

@dani412 to je este skoro na testik 🙂 mne uz ten 6 den ukazalo //. Ale slabulinky.

@vevericka13 tieto zaciatky s tedtami su vseliake. Kazda znacka testu ukaze inak, skus iny. On bude este silit 😵

vevericka13
11. okt 2015

@chevalbleu ja som tiez biochemicke tiez mala, ale vtedy som netestovala kazdy den, lebo to bolo prirodzene

vevericka13
11. okt 2015

@malik ja som mala pepino z dm

vevericka13
11. okt 2015

@chevalbleu dik, mas testy z toho biochemickeho tehu?

dani412
11. okt 2015

@meli8412 a ty kedy ideš na krvicku? A kolko mas rokov, ked sa ta mozem opýtať? A si prvý krát na transfere?

dani412
11. okt 2015

@dani412 jasne pisala si ze si bola na krvi minuly týžden, nevšimla som si odpoveď. Tak teda si tehotná? 🙂)) super!

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Ja mam 30, bola som na vklade teraz 4x a na vybere 3x ale tento jediny bol uspesny, zatial. Minuly tyzden som bola na krvi a o par dni idem na ultrazvuk.

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Dakujem. Drzim ti palce. A ty kolkaty krat si teraz alebo poprve?

dani412
11. okt 2015

@meli8412 Juj tak gratulujem!!! Ja som prvý krát, a mam strach. Nemyslím na to až tak a som pripravená aj na negatívny výsledok.

meli8412
11. okt 2015

@dani412 To kazda je pripravena, ale stale dufame, ja som to zazila 3x ked mi povedali ze lutujem, test je negat, ale teraz konecne, mi aj prisla gratulacia 😀 Toto bolo moj posledny pokus, ked mi preplaca poistovna a z 11-tich oocytov mi vkladali 1 a nemam nic v mraznicke.

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Dufam, ze budes mat stastie a hned na prvy krat sa ti to podarí.

malik
11. okt 2015

@vevericka13 ten mne ukazoval slabunky, uplne. Ten pepino. Na zaciatku som pouzivala mamatesty.

dani412
11. okt 2015

@meli8412 bože bodaj by sa to podarilo každej. Lebo každá ktora tu je a prežíva tieto momenty je uz teraz 100% mamina. Uz len z toho dôvodu ze to chceme. 🙂
Ja nepociťujem nič a dala som si embryo vložiť tvz. Lepidlom. Ja som mala 2 vajíčka a z toho len 1 bolo kvalitne. Embryo mi vkladali na 5 den a dr.mi povedal ze keby mal oznamkovat moje embryo dostane 2. Bolo vzdy oneskorene vo vývoji o 1 den. Tak preto mam pochybnosti. Trochu ma pobolieva spodok, ale inak necítim nic, ani ma nebolia prsia. Tak uvidíme, priala by som si to. Ako každá z nas 🙂

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Aj ja som si dala lepidlo, so styroch pokusov jeden krat a aj zabral. Strasne ti drzim palce. A mas deti, deticky?

dani412
11. okt 2015

@meli8412 nemám deti este. Stále som mala cas a ked som si uvedomila ze mam v decembri 40r. zobudila som sa. A mam strach ze neskoro. Ty si mala vzdy lepidlo? Alebo len teraz naposledy? Ty mas deti? Ja to tu fakt prajem každej. Keby to tak boh zariadil. Ze ženy ktore chcú deti nech su požehnane.

dani412
11. okt 2015

@dani412 a berieš lieky?

chevalbleu
11. okt 2015

@vevericka13 spravila som fotku mojich testov. Stale ich mam odlozene, hoci to bolo pred rokom. Takze ciarky su trochu vyprchane, ale hadam to bude vidno. Hore je prvy, v den vynechania ms, a potom den a dva na to...

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Ja už mám 2, dievča a chlapca. Iba pri tomto som si dala lepidlo. Držím ti palce. Človek si ani neuvedomí, že ako rýchlo ide ten čas, nanešťastie mame biologické hodinky, ktoré tikajú a tikajú. ☹

dani412
11. okt 2015

@meli8412 tak to ano. Strašne to letí. Tak to lepidlo je asi fajn.a ked si to 3 krát stratila, ako si sa cítila? Pociťovala si nieco? Alebo jednoducho si dostala menzes? Ja si to uz hradím sama, ale poviem ti, ze lacné to nie je. Berieš aj lieky?

vevericka13
11. okt 2015

@chevalbleu jej dakujem za foto a potom si ich uz nerobila? zda sa mi, ze tie tvoje slabli malinko postupne

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Len prisla ms, Tie prve 2 som prezivala vpohode, ale najhorsie som vzladala to 3, potom sme sa rozhodli s manzelom, ze skusime darcovske spermie, a musela som pockat 3 ms, ale uz neprisla, otehotnela som s malou a uz bude mat 5 rokov 🙂 . Niekto hovori ze to lepidla nic nepomaha a ja mam dobre skusenosti 🙂 Teraz pouzivam fraxiparin a crinone. A ty?

chevalbleu
11. okt 2015

@vevericka13 na 4.den som dostala kramy, tak viac testov nebolo treba. Vtedy vyzerali vsetky rovnako, teraz prvy silnejsi, mas pravdu. Pevne verim, ze tebe este zosilneju alebo sa to len pomalsie rozbieha! V stredu budes mudrejsia... Takze u vas sa robia testy na 14.den od ET? Tu na 14.den od vyberu. 5 dni v nasej situacii je ako vecnost 😖

izzie27
11. okt 2015

@dani412 drzim palce nech to vyde....4.den na test je velmi skoro...ja som tiez nevydrzala a testovala uz na 6.den a bola.tam slabulinka ciarka....a chcem ta potesit aj mne sa zadarilo, ked som mala 39.

dani412
11. okt 2015

Tak ty mas dve deti a to umelo? A teraz chcete tretie? Ja beriem estrofem a utrogestan. Ja mam darcovské spermie. Mam staršieho partnera a ja uz mam tiez vek, tak som sa bála.

dani412
11. okt 2015

@izzie27 je ano? To je super. A uz mas babo? Na kolkatý krát?

izzie27
11. okt 2015

@dani412 prave tu odfukuje 🙂 5IVF...a bola to len CM

meli8412
11. okt 2015

@dani412 Prve spontanne, ked sme to vzdali a rozhodli pre darcovske a sa zadarilo druhe mame z inseminacie, pred insemináciou manzel bol na oparacii a potom sa zadarilo a teraz sme sa snazili od januara IUI 5x, ale nic, takze sme isli na ivf. Kolko ma manzel, ak nie som indiskrétna?

vevericka13
11. okt 2015

@chevalbleu mozno ze lepsie na 14 dne, lebo ja som prvy mali pozitivny na 9 dne po vklade, co je vlastne 14 po vybere a boli by to pozitivne ale asi malo. tie moje ciarky su na zivo lepsie vidiet, asi dva krat viac ako na foto, ale ja som si v den transferu pichala prechnyl a na druhy den som mala takuto istu ciarku slabu ako teraz a to som mala v sebe 5000 jednotiek a na druhy den mozno polovicu 2500 ale ako sa to odburava z tela, ale ciarka bola len slaba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre