Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

champselysees
20. okt 2015

@leto79 toto embryo je po 5PK , len je trocha pozadu. na 3. deň malo pekných 8 buniek a na 5. deň rano morula a poobede včasná blastocysta. Takže sklamaná som trpcha, stale však dúfam, že možno to vyjde. Ja už mám toho za sebou trocha viac a toto je najhoršie zatiaľ , čo mi vkladali. tak uvidíme. Idem hladkať bruško, keď tak radíš a možno sa stane zázrak. Ďakujem

champselysees
20. okt 2015

@meli8412 ďakujem, veriť budem, ale zas mam toho za sebou ozaj veľmi veľa , takže som si vedomá, že možno opať budem musieť sa vyrovnávať s neúspechom. Ale pokúsim sa byť aspoň 10 dní prvýkrát v živote krásne naivna a budem sa snažiť veriť , hádam sa mi to podarí 😉

maminka1986
20. okt 2015

@champselysees ahoj držim palce! mne vkladali blastocytsu mala som KET ET odloženy kvoli zdravot.problemom...plakala osm pri vklade ked som videla bodku a prosila ju/jeho aby ostalo u mna v brušku...stalo sa...po vklade som cestovala mali sme pohreb v rodine..potom som mala klud dva dni neviem čo pomohlo či modlitby či to tak malo byt ale zatial sa uspešne u mna drži maličké
testovala som na 9den po vklade aj to som špinila na 8den trošinku ja že ide MS...do rána sa mi snivalo že mam dve čiarky na teste rano som vstala utekala robit test a tam dve čiarky 🙂...veľa šťastia

hennka2
20. okt 2015

@cmudlo .. ja este len planujem 🙂

chevalbleu
20. okt 2015

@champselysees Ahoj, mne vkladali 17.10. dve AA blasty, tak vidim, ze nas caka podobne cakanie 🙂 Ja idem na krv uz 26.10. ale ja som typ, co musi vsetko radsej vediet skor, takze testujem raz denne. Viem, ze je zatial skoro, ale chcela som vidiet, ako a kedy bude miznut Pregnyl a potom tuzobne cakat na ozajstnu druhu ciarku! ;)

chevalbleu
20. okt 2015

Baby, na americkej stranke som nasla krasny vyraz, ze vsetky zeny, co uz maju po vklade a cakaju na vysledok HCG, su oficialne PUPO (pregnant unless proven otherwise) - povazovane za tehotne, az kym nebude dokazany opak 🙂 Tak vela stastia vsetkym PUPO!!!

maminka1986
20. okt 2015

@cmudlo moj bože 7 IVF???? to ťa obdivujem že to zvladaš psychicky a aj finančne.....ach bože prajme vam to aby vam to vyšlo ...ja si to neviem ani predstavit ..maš moj obdviv

maminka1986
20. okt 2015

@lujzawp ahoj nestresuj sa...može to byt klude už tehotenstvo..ja som takto špinila na 8 den po vklade revala ako blaznivá že nič že ide MS a rano nič....ono sa chcelo spustiť a už nemohlo už som bola tehu 🙂 ženy v den očakavanej MS trošku špinia ak su tehotne aj sestre sa to stalo... urob si test už by ti mohlo ukazat dušika..pokial nekrvacaš je to ok!!držim palce

lujzawp
21. okt 2015

@maminka1986 ahoj moja ale ja už som trošku neista lebo ten vytok mám od nedele,slaby ale mám ☹

netilka
21. okt 2015

@champselysees Ja som mala tiez vklad kedy aj ty, v pondelok, na krv mam ist tiez 2. 11., testovat asi doma nebudem. Je to uz moj 9. vklad, už to až tak veľmi neprezivam. Mala som 5-dnovu EB.

yanka88
21. okt 2015

Ahojte dievcata, idem cakat k vam. Vklad, KET 17.10, dve hatchovane blastocysty. Po 5 dnoch pk. Velmi tuzim aby to tentoraz vyslo 😉 Vsetkym vam silno drzim palce!!!

semi78
21. okt 2015

Chcem sa opytat,ostali ste po ET / KET doma alebo ste v praci?

meli8412
21. okt 2015

@semi78 Ja som oddychovala iba ten den.

cmudlo
21. okt 2015

@champselysees nie priprav sa na úspech! Najdôležitejšie je pozitívne sa naladiť! Bábätka sú aj z moruliek. ..Moje bolo 3 deň 8 bunkové

biga7070
21. okt 2015

@lujzawp Ahoj, idem Ťa povzbudiť, ja som mala hnedý výtok na 9. deň po ET cca 2 dni, potom to prešlo. 🙂

mozartka
21. okt 2015

@chevalbleu
@yanka88 boli sme rovnaky den na ET, KET. Super. Kedy budete testovat? Ja od sobotu planujem

lujzawp
21. okt 2015

@biga7070 jaaaj utešujem sa velmi moc 🙂 aj sa bojím testik urobit tak počkam do utorku čo mi povedia 🙂 🙂 🙂

biga7070
21. okt 2015

@lujzawp a kedy máš termín MS? Ja som z tých, čo by nevydržala netestovať, testovala som od 7. dňa 😀

champselysees
21. okt 2015

@cmudlo ďakujem za povzbudenie, len vidíš, píšeš, že ani tebe to nevyšlo s EB. a mne to nevychádza ani s hatchujúcimi blastocystami jednotkovej kvality. Ale som celkom v pohodezatiaľ, mam za sebou uz veľa neúspechov. ale po bielom teste ma to vždy dostane. ty si kedy testovala ?

champselysees
21. okt 2015

@maminka1986 krásny príbeh. Gratulujem! 😵 Bol to tvoj prvý vklad?

champselysees
21. okt 2015

@chevalbleu ty už testuješ 😀 ? 😀 ja ešte neviem kedy sa odvážim. Ja som mala vložené jedno a teda kvalita nič moc.

dani412
21. okt 2015

Dievčatá chcem sa opýtať ze ak vôbec nespinim, tak je to zle ci dobre? 4 den mi mešká menzes. Test je negatívny. Neviem co si mam o tom myslieť. Som 13 den od vkladu.

champselysees
21. okt 2015

@chevalbleu Jasné , ja sa tak aj správam ( PUPO ) 😀

mozartka
21. okt 2015

@dani412 mas Utrogestan?

mozartka
21. okt 2015

@dani412 a kedy ides na krv?

champselysees
21. okt 2015

@dani412 špinenie alebo nešpinenie nemusí nič znamenať. kedy ideš na krv? To je najistejšie. Ja nikdy nešpiním a menzes mi vždy príde až po vysadení utrogestanu ( 4-5 dní ) Držím palce.

cmudlo
21. okt 2015

@maminka1986 ani nás to už vôbec nebaví. ..ale výsledok stojí za to...netreba sa vzdávať kým je šanca. ..o chvíľu už možno ani šanca nebude..

lujzawp
21. okt 2015

@biga7070 tak termín v nedelu som mala mať😉

champselysees
21. okt 2015

@netilka to fakt? tiež vklad 19.10 a tiež včasnu blastocystu ( EB ) ? o koľkej si mala vklad? moje bolo vrsj ráno kompaktná morula a poobede pri vklade včasná blastocysta. Takže sa obávam toho najhoršieho, lebo spomalilo vo vývoji. koľko malo buniek na 3. deň? moje malo 8. čiže tak ako by malo byť, len na ten 5.deň vraj by mala byť už blastocysta alebo expandovaná blastocysta. koľko stimulácií máš za sebou? toto je moj 7. vklad . Ja sa správam inak ako doposiaľ . robím všetko. doteraz som pri vklade vždy dávala pozor na všetko. testovať doma určite budem, testovať až na 14. deň sa mi zdá byť zbytočne dlhé čakanie. aj na krv pojdem asi skor.

cmudlo
21. okt 2015

@dani412 nechcem byť zlá, ale som realistka. ..asi nič z toho...u mňa bolo viac krát to isté. ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre