Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

champselysees
21. okt 2015

@yanka88 Držím palce! Ako sa cítiš? máš nejake pocity?

cmudlo
21. okt 2015

@champselysees ja už minulý cyklus. ..teraz sa chystám na ďalšie ivf asi v januári

maminka1986
21. okt 2015

@lujzawp a testovala si? skus a uvidíš pokial nie je krv nádej stale je 🙂

dani412
21. okt 2015

@mozartka ano užívam utrogestan.

maminka1986
21. okt 2015

@champselysees dakujem 🙂 ja som mala vela znamení,že budem tehotná ako važne ked si to človek dal do suvisu je to ozaj niečo neuveritelné ale to by som bola tu dlhšie a rozpisovala sa to potom skor IP 🙂
ano vyšiel prvý vklad a aj IVF ...
držím ti palce!!!

champselysees
21. okt 2015

@cmudlo a kam chodíš ? keď nám to nevyjde, tak aj my ideme na ďaľšie, chcela by som v decembri, ale asi nestíhame, tak potom január.

dani412
21. okt 2015

@mozartka ano užívam utrogestan.
@cmudlo ako si to myslela? Robila si si testy a nekrvacala si?

mozartka
21. okt 2015

@dani412 krv je smerodatny, ostatne veci sú individualne

yanka88
21. okt 2015

@champselysees dakujem ti pekne. Pravdupovediac, nijako sa necitim. Mam strach, ET nam nevysiel, zamrazene uz nemame. Musi to vyjst. 😵

mozartka
21. okt 2015

@yanka88 drzim palce 🙂

champselysees
21. okt 2015

@maminka1986 veľa znamení? tak napíš aké , kľudne aj IP 😉 To je super, že ti vyšlo hneď prvé. si mala hlavu ešte nezanesenú zlými skusenosťami. ja som pri prvom mala úplne pozitívnu náladičku. ale aj tak to nevyšlo a o to silnejšie som prežívala ten negatívny výsledok. a po veľa neúspechoch je to ťažšie a ťažšie veriť tomu, že to vyjde.

yanka88
21. okt 2015

@mozartka aj ja vsetkym vam, dievcata!!! Ste velmi silne 🙂 a vsetky si to zasluzite.

champselysees
21. okt 2015

@yanka88 aj tak tie príznaky nič neznamenajú vraj. verím , že sa bojíš , aj ja mám obavy. Treba veriť, že to vyjde. Držím palce!

cmudlo
21. okt 2015

@champselysees keď sa to podarilo boli sme v Brne Reprofit. Naposledy sme boli v Olomouci lebo tam odišiel lekár z Reprofitu, ale už tam nechceme ísť. Rozhodujem sa medzi Reprogenesis a Reprofit Brno. Keď natív tak Reprogenesis a keď soft tak Reprofit. ..asi pôjdeme na soft do Reprofitu 😉

lujzawp
21. okt 2015

@maminka1986 netestovala a co ukaze co nechcem vydiet ☹ ach toto je hrozne ☹

champselysees
21. okt 2015

@cmudlo a aký máš pocit, že kedy máš lepšie embria. Pri klasickom IVF, nativ alebo soft? Toto naposledy, čo si mala EB si mala nativ alebo soft?

cmudlo
21. okt 2015

Natív som ešte nemala. Soft je asi top. Pri poslednom som mala soft, ale mám pocit, že nám robili neskoro opu...tak boli len 2 vajíčka a 1 sa oplodnilo. Ale ja som nikdy nemala veľa vajíčok. ..ani pri klasickom ivf...max 5 @champselysees

champselysees
21. okt 2015

@cmudlo ja som nemala nikdy ešte soft. 6 x klasicke IVF a párkrát pokus o nativ 😒 Koľko si mala folikov pri tomto, keď mysliš, že neskoro bolo asi opu?

meli8412
21. okt 2015

@champselysees Mozno blba otazka, co to je nativ?

malik
21. okt 2015

@yanka88 siiilno Ti drziiim palce!!! Podari sa to, treba verit! 😵

champselysees
21. okt 2015

@meli8412 nativ je, že ti v tvojom prirodzenom cykle ( bez pridaných hormonov ) , keď ovuluješ odoberú to tvoje jedno vajíčko, ktoré oplodnia a po kultivácií vložia.

yanka88
21. okt 2015

@malik zlatko, dakujeem ti 😵 ako sa mas? Ako pokracujete? Videla som tie kolajnice, no paradaaa!!! 😉 😉

malik
21. okt 2015

@yanka88 verim, ze za par dni ukazes taku istu dialnicu na teste! Ja ok, celodenne nevolnosti v plnom prude 😅 a v pondelok na utz 🙂

netilka
21. okt 2015

@champselysees Mala som expandovanu blastocystu. Neviem, kolko buniek malo embryo na treti den, bolo to uz pred tromi rokmi, co sme davali mrazit. Je to moja 3. stimulacia, z ktorej bolo 9 blastocyst, na dalsiu stimulku uz nepojdem. A mozno ma premoze zvedavost a nakoniec testovat budem. Uvidim.

meli8412
21. okt 2015

@malik To bude prvy utz, ked tam uvidis fazulku?

malik
21. okt 2015

@meli8412 15.10 som bola 5tt+3 a vsetko ok, v pondelok 7tt+0 a to uz aj fazulka a aj srdiecko, duuufam 😵

meli8412
21. okt 2015

@malik V septembri si kedy bola na vklade?

malik
21. okt 2015

@meli8412 ano, 23.9 som mala ET, medzi nami je cca tyzden ak sa nemylim 🙂

meli8412
21. okt 2015

@malik Ano, len nahle mi bolo divne, ze si pisala 7+0, ale zle som pochopila, bud. tyzden budes 🙂 Tak dufam, ze tam uvidis srdiecko. Ja bud. tyzden idem, ale este neviem ktory den, budem vtedy 8+

malik
21. okt 2015

@meli8412 potom daj vediet radostnu spravu 😵 si pamatam s prvorodenou 9.7 ket a 9.8 (6+3) uz bilo srdiecko , tak snad sa situejsn zopakupe, som v napati... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre