Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 2 bublinky, Exp. Blastocysta, Blastocysta

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 od dneska viem presne, ze nie 2x Blastocystu ale exp. blastocystu a Blastocystu

chevalbleu
21. okt 2015

@champselysees To je neprijemne, hlavne, ze si nenaburala. Treba to rozdychat, podla mna to tak nevadi ako napr. dlhodoby stres v praci. Ja som sa zlakla napr. aj ked som bola doma, macka na mna ciha za rohom 🙂

netilka
21. okt 2015

@chevalbleu Neviem to presne, ale zda sa mi, ze neobmedzene. Mne sa krasne prebralo.

chevalbleu
21. okt 2015

@mozartka Ja som dostala Pregnyl (10,000) len na vyvolanie, 2 dni pred OPU (10.10.), po vklade uz nie. Cize som ho mala v systeme 10 dni...

mozartka
21. okt 2015

@chevalbleu a ake mas testy? Vysledok?

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Z kolko dnovej kultivacie si mala?

chevalbleu
21. okt 2015

@mozartka No pisala som to vyssie, ze na 1-3 den po ET tam bola postupne slabnuca ciarka a dnes na 4. den uz taaakmer nic.

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 mala som PK pondelok OPU a sobotu vklad
@chevalbleu uz som nedockava, co bude zajtra na teste, a inak pocity. Co robis inak? Co papkas? Si na PN?

nikolajka2
21. okt 2015

@champselysees - no ja mam pocit ,ze mam maternicu stiahnutu stale od stresu a mozno s abojim,ze nieco vypadne ;) Ja testujem az 2.11,som len 2den po ET. No ved aj ja som bola predtym vzdy 3 dni doma potom som sla do prace. Ale teraz mam zase dofcu a ma to umara doma,aj ked sa zamestnavam cimkolvek.

nikolajka2
21. okt 2015

@champselysees - a inak ja sa teraz laknem hoccoho , aj suseda ktory vcera vecer neskoro klopal, az ma myklo ;) To bude oK.

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Podla mna pockaj aspon do toho 7. dna a viac. Mne ducha zacal test ukazovat az od 8-9 dna.

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 uz budem kazdy den, aby som sledovala ako zmizne Pregnyl. Tiez si vkladala 2?

yanka88
21. okt 2015

Dievcata, ale ze priserne ma boli pravy vajecnik ako pri ovulke. 😕 Je to normalne? Pri ET som nic take necitila. Nenamaham sa.

chevalbleu
21. okt 2015

@mozartka Ja som mala vklad v sobotu ako ty, tak som dost oddychovala v ten den (mala som trochu bolesti v podbrusi), v nedelu som sa skoro cely den ucila na skusku, ale aj som sa sla prejst a upratala som trochu no a od pondelka normalne v praci. Mam ale jednoduchy kancelarsky job, takze pohoda. Doma by som vazne moc rozmyslala. Co sa jedla tyka, snazim sa jest maso, ryby a zeleninu a vyhybat sa kofeinu, cukru a vyprazanemu. Inak este jem stred ananasu (kusok kazdy den), to som vycitala z netu. A este naturopatka mi poradila vyvar z kosti a kysla kapusta, ze su dobre na uhniezdenie.

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Mne vkladali 1 embryjko, 3 dnova kultivacia. Skus pockat aspon do 7. dna, zbytocne minies testy. To su uz iba 3 dni.

mozartka
21. okt 2015

@chevalbleu ja od OPU som na PN, nechcem riskovat, teraz je aj take vseliake pocasie. Tiez nepijem kavicku, a papkam biele masko, joghurty, ananas, vyvar, orechy na imunitu a dost vela caje pijem s domacim medikom.

lujzawp
21. okt 2015

@leto79 nevzdavam sa ☹ ale už viem na čo sa možem pripraviť.Ja idem v utorok na krv a v pondelok si urobim test a budem sa vytesovat trosku ☹ teraz sa mi spustila mrcha ☹

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 testy mam vela domov, tak sa neda netestovat 🙂

lujzawp
21. okt 2015

@maminka1986 uz ho mam zvyšeny ustregan a momentalne sa mi spustila mrcha ale este verim ☹ vkutiku ☹

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Aj ja som spravila od 7. dna kvantum, aj sa stalo, ze jeden den aj 3 😀 Ked tak spatne rozmyslam, spravila som 17 testov. Moj manzel si myslel, ze mi haraši. 😀

mozartka
21. okt 2015

@meli8412 a ja sama doma cely tyzden s Mozartom/jazvecik/ a Turulkou /kuvasz/

chevalbleu
21. okt 2015

@mozartka Som nezachytila - je to tvoje prve IVF? Ako dlho sa snazite a prisli vam na nieco? My 2 roky.

meli8412
21. okt 2015

@mozartka Manzel je prec kvoli praci? Ja som mala celu rodinu doma, tie 2 tyzdne. Moja dcera mi po vklade aj skocila na brucho, ale nastastie vsetko dobre dopadlo, zatial...

chevalbleu
21. okt 2015

@meli8412 Esteze existuju aj lacne testy-pasiky. Lebo prvykrat som mala plastove a to bola skoda penazi 🙂

mozartka
21. okt 2015

@chevalbleu 6 rokov snazenia, do CAR chodime vyse roka, 5 IVF, teraz posledny cez poistovni, 2x sme platili ako samoplatca /ani vklad nebolo/. Inac vsetko v norme, aj u mm 😒

meli8412
21. okt 2015

@chevalbleu Ja som objednavala z
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4535844&i9=...
Bola som s nimi spokojna, nekanalikovali, nemala som falosne poz. testy. A cena bola dobra, 40 centov za kus. Ja som objednala 10 ks, 5,50€ som platila aj s postovnym.

chevalbleu
21. okt 2015

Baby inak tuto statistiku som nasla na americkej stranke- na ktory den po 5-dnovom ET mali pozitivny test:
4.den - 21,3%
5.den - 31,6%
6.den - 16,9%
7.den - 16,3%
8.den - 13,9%
(z celkoveho poctu 300 zien)
Celkom som z toho pod tlakom, ze vacsina mala na 5.den (pre mna zajtra!)

mozartka
21. okt 2015

@chevalbleu mam take lacne testy doma + 1 DIGI

@meli8412 Hej on pracuje v Ba to je 110km od nas. Pride domov len na vikend. Co sa da robit, do Care chodit, nie je lacne zalezitost

meli8412
21. okt 2015

@chevalbleu Ty si kde kupovala a za kolko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre