Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chevalbleu
28. nov 2015

@nikus47
@ ema0408
Blahozelam obom! A prajem pekne ciselko z krvi.

evit81
28. nov 2015

@nikus47 ty si pichas aj fraxiparin, ze? Kvoli comu ti ho predpisali? Mne ho nepredpisali. Len zistujem info do dalsieho pokusu. A baby mate niektora hematologicke testy? Musi ma tam odporucit gynekolog alebo z centra?

nikus47
28. nov 2015

@evit81 ani aj fraxiparine.mam hranicne hodnoty v strednej zlozke a kedze som uz dvakrat potratila tak ako prevenciu mi ju hematologicka ofporucila pichat.ja mam vsrtky vysetrenia uz za sebou a k hematologicke ma poslala vseobecna kvoli dlhemu krvacaniu po potratoch(4mesiace v jednom kuse).

mozartka
28. nov 2015

dievcata mam jemne spinenie, co mam brat na to?

evit81
28. nov 2015

@nikus47 vdaka, skusim sa opytat gynekologa v pondelok. Pojdem na krv, nech mam potvrdeny vysledok. Drzim ti palce, nech mas pekne hcg a nech to tentoraz dopadne dobre.

pitufinka
28. nov 2015

@mozartka ja by som asi išla na pohotovosť alebo k lekarke že čo a ako

mozartka
28. nov 2015

@pitufinka uz som bola, kludovy rezim Utrogestan a vitamin k+c.

pitufinka
28. nov 2015

@mozartka utros mam aj ja až do konca 12tt.. Tak snad bude vsetko ok 🙂

mozartka
28. nov 2015

@pitufinka a po 12tt budes zacat vysadit?

pitufinka
28. nov 2015

@mozartka uz mi znížila dávku a o nejakých desať dní úplne vysadiť 🙂

illinka
28. nov 2015

@malik mozem sa spýtať prečo ti predpisali estrimax? brala si popri nom aj utrogestan? lebo ja som mavala estrimax. vzdy pred oplodnenim ze na zvysenie sliznice.. ale teraz pri KET nic..

malik
28. nov 2015

@illinka ano na sliznicu pred vkladom a samozrejme aj utrogestan.

illinka
28. nov 2015

@malik a po vklade si uz nebrala? lebo tie babenky pisu ze aj po vklade beru..

malik
28. nov 2015

@illinka ano, ved pisem, ze brala do 12tt. Teraz uz vysadila estrimax a utros postupne do konca 13tt ;)

illinka
28. nov 2015

@malik aha dakujem. a v ktorom CAR si? ja som si pytala estrimax a ze netreba ked som mala sliznicu 8mm 5 dni pred vkladom

maculicek1977
28. nov 2015

@nikus47 konečne pozitívna správa 🙂..... teším sa s tebou ja idem v januári a už sa neviem dočkať.....nech všetko dobre prebieha a informuj nás!!!!!

nikus47
29. nov 2015

@maculicek1977 dakujem ti velmi pekne.budem drzat palce a najma pozitivne myslenie ☺ vsetko bude dobre vsetko dobre dopadne!😉v utorok pisem ako som dopadla na krvi uz nech viem 😊

meli8412
29. nov 2015

@mozartka ahoj. Ja som v nemocnici od štvrtka, začala som silno krvácať mala som hematom v maternici. Tak len oddychujem, berem duphaston a pichaju mi inj.na zastavenie krvácania☹

nisa_666
29. nov 2015

Babule dnes 8 dni po et. To čakanie...

dohna
29. nov 2015

@nisa_666 aj ja som dnes8 den po ET a dnes testík pozitívny 🙂

nisa_666
29. nov 2015

@dohna hod foto...ja myslím, že negativ mám

mozartka
29. nov 2015

@meli8412 juj drz sa, bude vsetko o.k., vela sil a trpezlivost prajem a napis ak budes mat cas, naladu.

dohna
29. nov 2015
nisa_666
29. nov 2015

@dohna ja som slepá. tým nechcem napísať, že tam nič nie je. ale nejde mi to priblížiť. to máš testy od rybky?

dohna
29. nov 2015

@nisa_666 no veru nejde zo zväčšiť skusim poslať ešte raz 🙂 to mám testy od lauritky 🙂

dohna
29. nov 2015

@nisa tak este raz.. ostrejšie to nebude :( ale tretí test je z dnešného rána a čiarka je jasnejšie vidieť ako na foto

nisa_666
29. nov 2015

@dohna super, ja mám tiež od lauritky a negativ...uvidíme zajtra držím palec

meli8412
29. nov 2015

@dohna tíško gratulujem! Nech silnie.

glopsa
29. nov 2015

@dohna gratulujem a tesim sa s tebou.

linda243
29. nov 2015

Kočky, ktoré ste po ET, mali ste aj nejaké bolesti? Ja som dnes štvrtý deň po.. A Z toho prvé dva dni som mala dosť silné bolesti, podbruška, pichanie pri vajecnikoch A od včera absolútne nič necítim.. Tak sa už obávam..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre