Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
5. dec 2015

@linda10 ja som do 8 dna mozno aj viac nemala ziadne priznaky. Drzim palce!

nelly3
5. dec 2015

@linda10
jasne, ze moze, ja som tak mala, uplne, ze ziadne priznaky a az cca na 14-15 den po kET ma zacali pobolievat prsia + podbrusko, sice to neskoncilo dobre, ale vtedy som nemala ziadne priznaky. hlavu hore, drzim palce 😉

ema0408
5. dec 2015

@linda10 ja som nebola sice na ket ale na et, ale velky rozdiel tam nie je...a nemala som ziadne príznaky az do 9 dna, vtedy som citila ako sa mi zacalo napinat brusko a take mensie bolenie...

linda10
5. dec 2015

@meli8412
@nelly3
@ema0408 Ahojte tak dufam ze bude tak ako vravite.No dnes ked sme sli na nakup tak mi prislo zle uplne na odpadnutie zahmlievanie pred ocami strasna unava ale to skor pripisujem tym liekom co vsetko musim brat urcite tymi liekmi to je, jednoducho som furt taka ospala ze to je strasne furt si musim pospat

meli8412
5. dec 2015

@linda10 ospalost moze posobit utrogestan. Mna zacalo boliet pod bruskom, ako pred ms. Drz sa a drzim palce.

mozartka
5. dec 2015

@meli8412 ako sa mas? uz si doma?

meli8412
5. dec 2015

@mozartka zial nie ☹ , stale drvim postel. Asi pondelok sa dozviem viac, ale pokial neprestanem spinit, ostavam v nemocnici. Zatial sa drzime, bojovnik/cka 🙂

mozartka
5. dec 2015

@meli8412 vela sil a trpezlivost a bude vetko o.k. A aku liecbu mas? Co dostanes?

linda10
5. dec 2015

@meli8412 aj ja drzim palce dakujem 🙂

linda243
5. dec 2015

@glopsa ahoj, tak to mi je strašne moc ľúto 😢 Držím palce, aby ti to ďalšie už vyšlo 😃

meli8412
6. dec 2015

@mozartka dostavam duphaston a magnezium, na zaciatku som dostavala aj injekcie na zastavenie krvacania.

mozartka
6. dec 2015

@meli8412 ja mam namiesto Duphastonu Utrogestan, bude vsetko o.k., uvidis, pekny den

meli8412
6. dec 2015

@mozartka utrogestan sa v druhom trimestri len vynimocne dava. Ja som do 12tt pouzivala Crinone 8%.

mozartka
6. dec 2015

@meli8412 jaj vsak ty si uz v druhom trimestri, cas leti 🙂

meli8412
6. dec 2015

@mozartka tak,tak. Konci 14tt, od utorka 15 🙂
Zajtra mozno budem viac vediet , momentalne je vo hviezdach, ze kedy ma pustia domov. Ale pre babatko vsetko vydrzim.

linda10
6. dec 2015

Ahojte tak dnes som 6 den po ket a dnes ma len na lavej strane bolel dost vajecnik.Inak ziadne ine priznaky nemam.Co to moze byt?

glopsa
6. dec 2015

@linda243 ahoj. Si zlata, asi januar bude Ket.

linda243
6. dec 2015

@glopsa dnes som si robila test je to 11d po A negatívny 😞 Mám už Z toho zlý pocit. V stredu idem na krv, tak som zvedavá.. A koľko ti budú vkladať pri Ket?

lilly158
7. dec 2015

Ahojte kočky. Mám otázku. Padali vam po ET vlasy ? V septembri som bola na 2 IVF a vcera som sa uplne zhrozila, ked som zistila , kolkokrat si musim obmotat gumicku na cop, aby drzal. Vlasy mi vzdy padali, ale toto sa mi zda sakra moc. Tak chcem vediet, ci to moze byt po IVF, alebo mam hladat pricinu inde ☹

stella25
7. dec 2015

@linda10 a setris sa? Mňa aj nákupy v tescu strašne unavia a všetko bolí.

linda10
7. dec 2015

No jasne snazim sa len lezat.No doma akoze porobim aj vcera som navarila no ale uz poupratovat to uz priatel robil lebo ja som navarila a nevladal som vtedy ma tak dost začalo boliet na lavej strane tak som si obcas aj sadnut musela.Inak cez tyzden len lezim.
@stella25

alica311
7. dec 2015

Baby, prosím Vás, čo zahŕňa predoperačné vyšetrenia, chcem si ich stihnúť spraviť do Vianoc, aby som v januári nestrácala čas pred IVF, ´dakujem moc za info 🙂

macicka52
7. dec 2015

@alica311 Ahoj, predoperačné zahŕňajú: krv, EKG a návštevu u interného lekára, prípadne rontgen pľúc(ale ten pri IVF nie je potrebný). Inak daj si pozor na to kedy ich robíš, lebo majú platnosť len cca mesiac, záleží od lekára ako staré môžu byť. Napr. v Heliose môžu byť tuším len do 3-4 týždňov staré. Pre istotu si to zisti.

alica311
7. dec 2015

@macicka52 oki,dakujem veľmi pekne 🙂

cmudlo
7. dec 2015

@alica311 choď na ivf do Brna a nemusíš mať žiadne predoperačné 😉 a ešte budeš mať aj vyššie šance 👪

tatianat1986
7. dec 2015

ahojte stalo sa vám, že ste boli po zákroku a začali ste krvácať resp. dostali menzes? idem v stredu na kvr či som alebo nie tehotná po inseminácii, stále sa spolieham, že to tam stále je a toto je len dočistenie po tých hormónoch alebo však niektoré ženy mávajú menzes aj cez tehotenstvo .... verím aj sa bojím 😒 čo poviete....?

alica311
7. dec 2015

@cmudlo Hej, viem, že Brno je výborné, toto je naše prvé IVF, tak skúsime na Slovensku....Prvého chlapčeka máme z IUI, aj keď IUI nikto nedával šancu, teraz po 4 rokoch ideme znova na konzultáciu, manžel už má spermiogram hotový a nič moc ☹

linda243
7. dec 2015

@tatianat1986 ahoj, ja som bola pred rokom na inseminacii. Po 12 dňoch som dostala menzes 😔Na 14-ty deň som šla predsa na krv, ale žiaľ negatívne výsledky 😔Ale treba dúfať, držím palce 😉

tatianat1986
7. dec 2015

linda243 - ďakujem 🙂

nikus47
8. dec 2015

Ahojte.tak presne o tyzden utorok ma caka prve sono a mna premohol hrozny strach.vcera mi pisal lekar ze som v 6.tyzdni. Ze ako sa mam.Baby ja stale nemam ziadne prixnaky.v peedoslych tehotenstvach v tomto tyzdni mi uz vzdy nieco bolo a teraz nic.premohol ma uplne pocit ze sa to neskonci dobre.prosim dajte mi nadej ze po ivf je to inac a ze tie priznaku mozno prichadzaju neskor.dakujem velmi pekne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre