Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zusskaa
16. dec 2015

ahojte, chcem sa opytat, kolkokrat sa chodi na krv po transfere? zavisi to od vysky hcg, alebo stale sa chodi aj na kontrolny odber? a ked vide krv pozitivna, kedy sa ide na usg? dakujem ;)

meli8412
16. dec 2015

@zusskaa Ahoj. Presne, zalezi na vyske hcg, ja som mala 410 a uz som nesla. A od potrvdenia tehu som isla na ultrazvuk o 2 tyzdne, ci je na spravnom mieste a za dalsi 2, aby potvrdili srdiecko.
Ale niekto mal na prvom uzv srdiecko.
Bola si na krvi, potvrdili ti poz.?

zusskaa
16. dec 2015

@meli8412 dakujem pekne za odpoved. praveze zajtra idem, tak aby som vedela, ako reagovat a na co sa pytat 🙂

pitufinka
16. dec 2015

@zusskaa ja som bola dvakrat. Na desiaty a má dvanásty potom už utz 🙂

meli8412
16. dec 2015

@zusskaa Robila si domaci test? Drzim palce, len dobre spravy. 🙂

zusskaa
16. dec 2015

@meli8412 nie, v CAR mi to neodporucali, lebo skresluje

zusskaa
16. dec 2015

@meli8412 a dakujem ;)

meli8412
16. dec 2015

@zusskaa Klobuk dole, ze si vydrzala. Ja som od 7. dna testovala a od 8. dna som mala test slabo poz. a potom ciarka silnela.

zusskaa
16. dec 2015

@meli8412 tak to si mala dobru skusenost 🙂 mozem sa opytat, na ktory pokus sa vam to podarilo? toto je moje prve ET

ckatka
16. dec 2015

@meli8412 od 7 dna po ET alebo od 7 dna po oplodneni? ja som prave 8 dni od odberu, takze embryjka maju 7 a pol dna... tak rozmyslam kedy ma zmysel zacat testovat (do krvi nevydrzim keby som co robila)... ale cez vikend mozno uz skusim...

zusskaa
16. dec 2015

@ckatka ahoj, mas aj nejaky priznaky? u mna sa vystriedali v priebehu 2 tyzdnov asi vsetky a dnes mi nie je nic 🙂

meli8412
16. dec 2015

@zusskaa Toto je moje 3. tehu, pred dcerou som bola na 2 vyberoch, 3 vkladoch a nepodarili sa, potom sa stal zazrak a mala sa podarila spontanne. Syn sa podaril, na 2. IUI a nastastie sa podarilo na prvy krat, toto bol moj posledny vyber, co preplacala poistovna a mala som 1 embryo a ziadnych mrazacikov.
Budem mysliet na teba.

meli8412
16. dec 2015

@ckatka Od 7. dna po vkladu, mne vkladali vo stvrtok a zacala som na dalsi stvrtok v septembri, od 8. dna som mala ducha, ale od 9. bolo lepsie vidiet.

zusskaa
16. dec 2015

@meli8412 takze treti drobec? mat tri deti je moj velky tajny sen 🙂 velmi ti blahozelam a drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo

meli8412
16. dec 2015

@zusskaa Dakujem, aj moj, len moj manzel chce mat 6 deti 😀 No, neviem, neviem, ako to zvladnem 🙂
tebe nech vyjde ten tvoj tajny sen. A manzel vie a tvojom sne? Uz mas deti?

zusskaa
16. dec 2015

@meli8412 vie a suhlasi s nim 🙂 nemame praveze ani jedno dieta, takze mame co robit :D

meli8412
16. dec 2015

@zusskaa Tak to je super. U mna skvor lekari sa cudovali, ze som sla na ivf, ze planujeme pocetnejsiu rodinu. Drzim palce, aby sa Vám zadarilo.

evipeti
16. dec 2015

@meli8412
@slivuska30 no HCG neviem, volala mi sestrička, a som bola taká šťastná, že ma to vôbec nenapadlo spýtať sa na to. v piatok idem znovu na krv, tak sa opýtam.

meli8412
16. dec 2015

@evipeti Nech sa hcg zvysuje, drzim palce, potom daj vediet. 🙂

maculicek1977
16. dec 2015

@moha123 ĎAKUJEME, POTREBUJEME TAKÉTO POVZBUDIVÉ PRÍBEHY, ČO PÍŠE SÁM ŽIVOT!!!!! Tebe veľa síl, trpezlivosti a radosti s drobčekami.

maculicek1977
16. dec 2015

@leoriki joj fakt už druhé????? Joj že už nevedia, vynájsť niečo 100%, že by to vyšlo!!!! No môžno sa aj stretneme, ja zatiaľ neviem nič, len som si to predbežne sama vyrátala M, a keďže december som nestihla tak január chcem. Ty si v akých intervaloch absolvovala tie IVF? Nebojkaj teraz to už určite musí VYJSŤ, máš mrazáčiky ešte, alebo budeš musieť stimulovať? Ako si to zvládla predtým? A ješ aj nejaké vitamíny alebo bylinky? Ďakujem

nikus47
17. dec 2015

Ahojte kočeny,dnes som bola na prvom odberi krvi tom veľľkom a sestrička mi dala termín do poradne až 26.1.2015 čo bude vraj 13tt,mám ale trochu strach.Bola by som kľudnejšia keby skôr môžem ísť,predsalen mám za sebou potraty a to také že prestalo biť srdiečko.čo myslíte vy?

meli8412
17. dec 2015

@nikus47 A teraz si 7tt? Uz ti potvrdili srdiecko? Na co ti robili odber, na knizku?

nikus47
17. dec 2015

@meli8412 áno že 7tt.a srdiečko mi potvrdili v utorok.A odbery na knižku,ale knižku som už dneska dostala,vypísala mi ju sestrička že už mi ju dá a že potom prídem do tej prvej poradne na sono a na odber skríning 1. na genetiku.

meli8412
17. dec 2015

@nikus47 Toto je tvoj gyn., alebo z caru?

nikus47
17. dec 2015

@meli8412 toto je už môj gynekológ

meli8412
17. dec 2015

Tak sa porozpravaj s dr, ci by si nemohla prist skorsie, ze si mala potraty...
@nikus47

efkaelfka
17. dec 2015

@nikus47 ja som tiez 7tt a idem na ďalšie usg 5.1.2016 ale do CARu. Mne povedali ze tehotensku knizku dávajú az v 12 tt...no ja chcem chodit do poradne ku svojmu gyndosovi. Baby, dokedy ste chodili do poradne v CARe?

nikus47
17. dec 2015

@efkaelfka a aj ti povedali prečo ideš na usg 5.1.?ja už do CARu vôbec nemám ísť.Bola som tam na potvrdenie tehotwentstva usg kde aj bilo srdiečko a že už len k svojmu gynekológovi mám ísť.To že sa knižka dáva v 12.tt to viem,bola som prekvapená že mne ju dali už dnes,že apo ju budem mať a že potom s ňou už len prídem do poradne,ale zdá sa mi to veľmi dlho že dovtedy nič.

efkaelfka
17. dec 2015

@nikus47 Doktorka povedala ze na dalsiu kontrolu mam prist 5.1. tak som sa objednala na ten datum🙂 Je to moje prve IVF a ET tak netusim ako to chodi...ale teda cakat az do konca januara, by som mala asi nervicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre