Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cmudlo
31. jan 2016

@zabkazabka mala som 7 ivf, aj 7 vkladov. My už práve dieťatko z jedného ivf máme a 2x som mala mimomaternicove predtým než sme šli na ivf. Tak nechápem prečo sa teraz nedarí. ..neviem či to ešte budeme riešiť. ..my už predsalen šťastní rodičia sme ☺ ...hoci ešte veľmi túžime po bábätku. ..

alica311
1. feb 2016

Baby, prosím, čo všetko zahŕňa predoperačné vyšetrenie pred Opu, potrebujem súrne vedieť, ďakujem 🙂

ema0408
1. feb 2016

@alica311 mne predoperačné robila všeobecná lekárka...a bolo to ekg, merala tlak a brala mi krv na veci, co urcili v centre...urcite tam boli pohlavne choroby, krvna skupina, dalsie uz nepamatam..

alica311
1. feb 2016

@ema0408 ďakujem 🙂

zabkazabka
2. feb 2016

@zabkazabka ahoj tak ako si dopadla?ides na dalsi cyklus??nevies aky je postup pre uhradu cez poistovnu??preplacaju aj soft?

zabkazabka
2. feb 2016

@ahsas ahoj tak ako si dopadla?ides na dalsi cyklus??nevies aky je postup pre uhradu cez poistovnu??preplacaju aj soft?

alica311
2. feb 2016

Baby, prosím, viete poradiť, dnes som dostala MS o 11.30 doobeda, pichať mám začať 2DC, teda zajtra. Budem pichávať ráno o piatej. Mám za 2DC pokladať už zajtra, alebo až nasledujúci deň. Ide o to, že medzi dostaním ms a prvou injekciou je len 16 hodín, nevadí to? Štráášne ďakujem za všetky rady 🙂

macicka52
2. feb 2016

@alica311 Ahoj, mne povedali, že ak dostanem ms do 12 hod. tak počítam prvý deň cyklu, ten deň, ktorý som dostala, ak po 12 hod., tak až nasledujúci deň je prvý deň cyklu. Z toho mi vyplýva, že ty si dnes prvý deň cyklu, zajtra druhý, takže zajtra môžeš kľudne začať pichať injekcie. Dúfam, že som ti pomohla.

ahsas
2. feb 2016

@alica311 Mne povedali, že ak dostanem podvečer, v noci, tak až na ďalší deň je prvý deň (na obed som sa ani nepýtala, ale pravdepodobne to bude ako píše Alica311).

ahsas
2. feb 2016

@zabkazabka Ahoj zabka. Ja som dodnes netestovala, lebo som pokakaná. Bojím sa ... nemám odvahu, ale už aj tak idem zajtra na krv, tak sa nechám prekvapiť. Po mns zatiaľ ani náznak, dúfam že už ani neprídu.

zabkazabka
2. feb 2016

@ahsas ahoj tak ti drzim.palce...ja som dnes bola na krvy a negativne...idem v piatok zase do brna...nevies ako je to s tou ziadostou?

ahsas
2. feb 2016

@zabkazabka Ďakujem. Ako čo ? podať, či preplatiť, či vypísať, potvrdiť ?

zabkazabka
2. feb 2016

@ahsas chceme ist do brna na stimulaciu a chcela by som aby nam to preplatila poistovna tak ci nahodou nevies postup?

meli8412
2. feb 2016

Baby, z 11tich vajicok, co my vybrali, 9 oplodnili a z toho jedno sa oplodnilo a nastastie aj ujalo 🙂
Drzim vam palce!

ahsas
2. feb 2016

@zabkazabka Asi dostanem do rána mns :'( ma rozbelelo brucho :'( Ako s tou žiadostou ti presne napíšem zajtra. Ty čo si bola na tomto poslednom ivf, bolo ReproGenesis ? Bola si samoplatca ? Nešla si cez poisťovňu ?

manana5
3. feb 2016

@meli8412 ahojte, Meli aj to babo v brusku 🙂 drzim silno prsty,budte vporiadku 🙂 krasne dnicky prajem 😉

meli8412
3. feb 2016

@manana5 dakujeeeem. Aj tebe, cim skorsie poz.testy a potom krasne tehulkovanie do stastneho konca. 🙂

zabka75
3. feb 2016

Ahojte baby, mali ste niektora ET na 6 den a nie velmi kvalitnym embrijkami ( este nebola blastocysta) ? ☹ ☹ ☹ ☹
ujali sa???

zabkazabka
3. feb 2016

@zabka75 ja som mala na 5ty den nic mic beckova kvalita..ty mas aku kvalitu

zabkazabka
3. feb 2016

@ahsas ano bolo to reprogenesis a samoplatca soft stimulacia..ty si spokojna s reprogenesis?mate dake embryjka este?

zabka75
3. feb 2016

@zabkazabka v papieroch mam napisane 2xCM/3 tak neviem ci je to B alebo az C
ty si kedy bola? Ujalo sa?

ahsas
3. feb 2016

@zabkazabka Nie, už nemame, len jedno zostalo. S centrom som spokojná, odporúčam.

zabkazabka
3. feb 2016

@ahsas a planujes este tam aj pokracovat?

zabkazabka
3. feb 2016

@zabka75 ja som bola 21.1 na vklade a neujalo sa 😣

manana5
3. feb 2016

@meli8412 citam,ze v juni cakate,takze ste v oktobri navstivili centrum????boli ste reprogenezis, alebo reprofit???chystame sa do Martina,nepoznas niekoho,kto tam bol,alebo pocula si o nich ,akí su????pa

zabkazabka
3. feb 2016

@manana5 ja som chodievala do martina do heliosu a teraz chodime do reprofenesis...je to neporovnatelne

alison758
3. feb 2016

@manana5 do helisu v martine by som ani ja uz nesla ;)

@zabkazabka a v reprofenesis ako?chcela som ist do reprofitu ale uz tam toho maju strasne moc :D

meli8412
3. feb 2016

@manana5 v septembri som bola na Antolskej u dr. Marsika. Odporucam. Predtym som bola v Iscare, ale to bola katastrofa, len tahali peniaze. Nas jeden cyklus vysiel 2000€ a plus lieky. Na Antolskej s liekmi 700, to je obrovsky rozdiel. V iscare som mala 2 vybery, 2et a 1 ket a nic z toho. Na antolskej som sice z 11tich vajicok 9oplodnili,ale jedno iba bolo dobre, ale ujalo sa 🙂 😀

rada2002
3. feb 2016

@meli8412 Ahoj chcem sa Ťa spýtať ako sa volá tá klinika na Antolskej? Ja som bola 2x v Brne a nič, teraz mám ísť až v apríli. Mňa jeden cyklus vyšiel na cca 1100 euro. Ako je možné že Ťa to vyšlo iba 700? Za prvé stretnutie si platila alebo nie? Vieš mi o tom napísať viac? Možno by som to skúsila.V Brne mi stále tvrdia, že je to vekom - mám totiž 39 rokov- ale ja tomu neverím., pretože som prirodzene otehotnela 2x a dokonca aj v decembri ale som potratila. Ja už jedno dieťa mám tak neverím že je to vekom. Ďakujem Ti za spätnú odpoveď.

zabka75
3. feb 2016

@zabkazabka to mi je luto :( viem ze je to cerstve, len este jedna otazka mala si vlozene jedno embrijko? nevies co som mala ja podla tych vysledkov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre