Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
17. feb 2016

@pbelkova ak ma muz dobry spermiogram, tak ani nemusi. Manzel mal a po operacii cca. 6 mes.uz mal dobry a vtedy sa iui zadariko. Ale kedze nie je najmladsi a ma stresujucu robotu, tak teraz sme museli ist na ivf a jehl sperma priamo dali do vajicka.

pbelkova
17. feb 2016

@meli8412 má teratozoospermiu čo asi každý, keď príde do centra.. Ale nie je to nejaké úplne zlé.. Tak asi toho veterin.. pardon urologa vynecháme🙂 len vieš, nám ICSI /tú intracytoplazm. injekciu spermie do vajíčka/ odporučili ako metódu voľby a ani jedno sa nechytilo, takže kebyže sa mám v budúcnosti rozhodnúť, či do toho ísť znovu, tak trochu váham

meli8412
17. feb 2016

@pbelkova potom neviem, pred operaciou sa nam tiez nepodarilo, vzdy som dostala ms, este pred 14.dnom. Ani som nemusela chodit na krv hcg, ale vzdy mi povedali, aby som sla, ale samozreme zbytocne. Mala som ten pocit, ze len tam tahaju z nas tazke prachy, hen take vysetrenie, tam take vysetrenie, a vzdy to bolo platene. A nic z toho ☹
Potom na Antolskej mi povedal dr.,aby sme skusili dr. Lepieša. Vdaka tomu mame syna, samozrejme aj vdaka iui.

alison758
17. feb 2016

@pbelkova nie v heliose moc do toho nechcu a ja mam imunologiu v poriadku...netvorim ziadne protilatky skusame s fraxiparinom akorat v piatok po vklade ho zacinam pichat

pbelkova
17. feb 2016

@alison758 juuuj, držím veľmi palčeky!!!!

pbelkova
17. feb 2016

@meli8412 hmm.. a mužík mal aj nejaké konkrétne zdravotné problémy alebo zlé výsledky, ktoré vás naviedli na túto diagnózu, alebo ste šli na blind za urológom?

alison758
17. feb 2016

@pbelkova mojmu muzovi sa neda spravit klasicky spg lebo ma poskodeny taky sval takze spermosku idu do moc. Mechura takze sme boli aj u urologa a bol aj na malom zakroku kde zistili ze je to zial nezvratne a aj preto sme isli na reprodukcnu imunologiu k Dzurilovej a vlastne to je jediny zisteny dovod pre ktory podstupujeme IVf sice sa nam vsetko oplodnilo a aj prezilo PK ale zatial sa u mna nic nechytilo ale aj tak davam nadej poslednemu mraziacikovi :D

pbelkova
17. feb 2016

@alison758 no, všetky sme na jednej lodi a toľko nádeje hádam tú našu loďku bezpečne dopraví do vytúženého prístavu 🙂

nikus47
19. feb 2016

Ahojtee 🙂 Tak už dávnejšie som tu nebola. Idem Vás trošku povzbudiť a nakopnúť,aby ste to nevzdávali. Včera sme sa dozvedeli, že budeme mať malého gentlemana-Tobiaska 🙂 Vďaka IVF sa nám plní náš najväčší sen. Želám aj Vám, aby ste sa dočkali toho Vášho vytúženého mrnouska 🙂

zabkazabka
19. feb 2016

Baby tie co ste boli alebo riesite IVF v cechach..kam.ste si podavali ziadost pred tym ako ste ju poslali na poistovnu?..kto vam ju potvrdzoval a kolko to trvalo

maculicek1977
19. feb 2016

@nikus47 tak takéto foto som ešte nevidela...... krásne... veľa zdravíčka a potešenia!

mojpoklad
19. feb 2016

@pbelkova Ahojky, čítam tvoj príspevok o prvom IVF a ET, my máme tiež problém so spg a aj s fragmentáciou DNA 30%. Môžeš mi prosím napísať ako ste zistili tie skoré potraty... lebo u nás nám ich nikto nediagnostikoval, ale tiež mám silné pocity, že u nás sa tiež po IUI aj ET začalo niečo diať, ale veľmi skoro to odišlo... my sme pri IVF dávali aj MACS, ale žiaľ z dvoch embrijok ostalo len jedno, tak nám MACS asi veľmi nepomohla, kam chodíš do centra?

linaya
19. feb 2016

Baby mam otazocku...som 7 den po KET okrem pobolievania podbruska ma trapi bolest na pravej strane vajecnika,ktora vystreluje az do pravej strany krizov ☹ Ide o moj 2.KET ☹

linaya
19. feb 2016

Stretla ste sa s takou bolestou niektora?

linaya
19. feb 2016

@nikus47 jeeeeeej prenadherny obrazok 🙂 Nech ja zdravucky 🙂

mojpoklad
19. feb 2016

@linaya ja som teraz 3 deň po druhom ET, tiež ma pobolieva pravý vaječník ale mňa bolieva aj inokedy, tak asi ti s tým nepomôžem...

linaya
20. feb 2016

@mojpoklad kam chodis do centra?

mojpoklad
20. feb 2016

@linaya chodím do ISCARE...dr. Reismullerovej... a ty? my žiaľ nemáme žiadnych mrazáčikov a nejako už cítim, že to opäť nevyšlo...

hennka2
20. feb 2016

@mojpoklad .. ahoj, kedy si mala ET ? V utorok ?

mojpoklad
20. feb 2016

@hennka2 Hej v utorok...

hennka2
20. feb 2016

@mojpoklad.. ja som mala v stredu vklad - KET .. takze teraz len cakat ...

linaya
20. feb 2016

@linaya do Heliosu v Martine. Je to moj treti vklad a po tych sklamaniach som tiez na pochybach..... mame uz len jedneho mrazacika....

linaya
20. feb 2016

@mojpoklad a kolky vklad mas?

mojpoklad
20. feb 2016

@linaya druhý ET. zostáva mi potom už len jeden pokus cez poisťovňu, tak ak by to teraz nevyšlo, chceme zmeniť CAR. Keď sme prvýkrát riešili IVF rozhodovali sme sa medzi ISCARE a Heliosom, nakoniec sme zakotvili v ISCARE, tiež som sa začala rozmýšľať aj nad darcovskými spg kvôli tej fragmentácii manželovej, či tam nie je ten problém...

mojpoklad
20. feb 2016

@linaya druhý ET, teda druhý vklad...

mojpoklad
20. feb 2016

@hennka2 veď to, to čakanie je hrozné 😝

linaya
20. feb 2016

@mojpoklad my sme mali krasne embryjka len nie a nie so mnou ostat ☹ Uvidime ako zabojuje toto zlaticko..............

hennka2
20. feb 2016

@mojpoklad @linaya ..dievcata, silno Vam drzim palce, aby sa babatko uhniezdilo <3 .. inak, chodim presne tej istej Dr. ako Ty v Iscare ..

linaya
20. feb 2016

@hennka2 dakujem a napodobne vela stastia 🙂

zuzana231
20. feb 2016

Ahojte dievčence. Všetkým vám veľmi držím palčeky nech to vyjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre