Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lujzawp
19. apr 2016

@meli8412 tak meli moje hcg bolo 229 a v piatok idem znova na krv a sono🙄🙄🙄ak je to mimomaternicove nech mi to radšej odyde normalne ja nechcem isť do nemocnice joooj🙄🙄🙄🙄

cicikmicik
19. apr 2016

@lujzawp drzim palce nech je to vporiadku

meli8412
19. apr 2016

@lujzawp joooj, to cakanie, nezavidim. Musis to mat tazke. Aby vsetko dobre dopadlo, aby mimi bolo na spravnom mieste. Silno myslim na teba!

lujzawp
19. apr 2016

@meli8412 meli nevieš mi povedať niečo o tej sliznici čo s tým ma spoločne???

meli8412
19. apr 2016

@lujzawp moc o tom neviem, ale myslim si, ze vyska dost ovplyvnuje aby sa mimi dobre uchytilo. A to si nevsimli, ked ti vkladali embryjko, ze mas nizko tu sliznicu? Optimalna je 10mm. Skus tu precitat, mozno sa dozvies viac
http://www.otehotnenie.sk/n/ked-sa-babaetko-ned...

petkaw
19. apr 2016

Ahojte , chcela by som poznať vás názor 🙂 na 8 den po ET som dostala menzes , na 10 den kontrola v car kde som mala krvné testy pozitivne , a nasadili mi estrimax. Dnes 12 den, stále krvacam a tehu test negatívny. Co myslite je tam ešte šanca to zachrániť ? Stalo sa Vám niečo podobne? V centre mi dali kontrolu o týžden so slovami že uvidíme :/

meli8412
19. apr 2016

@petkaw zalezi, ako silno krvacas. Krvny test si mala poz?

petkaw
19. apr 2016

No dosť . Ako pri každom inom menzese ! A ano krv pozit. Sestrička vravela že to môže byt aj uhmiezdovamie ale to sa mi nechce veriť pri takej intenzite krvácania

meli8412
19. apr 2016

@petkaw mozno sa priprav na to najhorsie a kto vie, budes mozno prijemne prekvapena. Uhniezdovanie sa stava po vklade 2-3ti den. Tak neviem... Drzim palce!

22erik
19. apr 2016

@petkaw ake vysoké si mala HCG ?

petkaw
19. apr 2016

@22erik to mi sestrička nepovedala :(

petkaw
19. apr 2016

@meli8412 ďakujem pekne 🙂 mam susedku ktorá mala 5mesiacov menzes ako otehotnela, takze o tom ani nevedela , kedže je trosku vecdua tak si to ani nevšimla a ešte k tomu porodila predčasne v 7 mesiaci .... Takze o svojom tehotenstve vedela cca dva mesiace.... Takze zázraky s deju .... Dúfam že aj u mna sa taký stane 🙂

22erik
19. apr 2016

@petkaw tak hneď zajtra opäť volaj a dožaduj sa čísel sestrička by mohla vediet ze to je dost dôležité !

petkaw
19. apr 2016

@22erik asi ale nebolo vysoké keď testy doma sú stále neg.

22erik
19. apr 2016

@petkaw tak potom asi ide o zamknutý potrat v skorom štádiu tehotenstva aj mne sa to prihodilo minuli tyzden 😞Otehotnela si prirodzene ? Ci bol vklad ?

petkaw
19. apr 2016

Nie ,som po vklade a dali mi estrimax a kontrolu v pondelok ;( úf to mi je ľúto .... Takéto veci by sa nemali diať .... Psychicky sa to nedá ani ustať

linda243
21. apr 2016

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či mala niektorá z vás podobný prípad A dopadlo to pozitívne..?.. Som 22 deň po KET. Keď mi 15ty deň oznámili výsledky krv.testu, tak bol pozitívny,Hcg bolo 200.Dnes som si spravila doma test, ale čiarka bola úplne bledulinka, takmer ju nevidno 😔Tak sa už obávam najhoršieho... Zajtra mám prísť na kontrolu do car...

meli8412
21. apr 2016

@linda243 Ides aj na kontrolny odber?

linda243
21. apr 2016

@meli8412 zajtra mám prísť na kontrolu. Tak asi mi budú brať aj krv... Od včera mám bolesti A dnes som začala slabo špinit 😞 Tak neviem, ale asi to nevyzerá dobre...

meli8412
21. apr 2016

@linda243 Tak to nevyzerá dobre, ale drzim ti silno palce. Zavolaj tam, zvysia ti davku liekov. Mas na dr.cislo? Skus zavolat do car, mozno tam este budu.

lujzawp
22. apr 2016

@meli8412 ahoj meli tak bola som dnes na sono a som tehu,ešte čakam na vysledky krvi a aj som to vydela na sone🤗🤗🤗🤗

meli8412
22. apr 2016

@lujzawp Mas na spravnom mieste? Fazulka je v maternici? Akurat som myslela na teba cely den, az teraz som sa dostala k pocitacu, bola som u dr, mam zapal dutin ☹ , ale vydrzim. Tisko gratulujem a ked tam bude bit srdiecko, tak uz aj hlasno 😀

lujzawp
22. apr 2016

@meli8412 tak akurat mi volali tak hcg mam 521 a v utorok idem zas.Ano mam hviezdičku v maternici tak sa radujem veľmi moc ale potichučky😘A Ty si kde ochorela🙄Musiš davať pozor a liečkaj sa🤗

meli8412
22. apr 2016

@lujzawp Od syna, mal anginu, a popritom beriem aj vitaminky a vidis, cloveka to neminie. Malinkeeee, tfuj,tfuj,tfuj... nech tam este ostane 8 mesiacov. Kolko si mala hcg utorok?

lujzawp
22. apr 2016

@meli8412 v utorok som mala 242hcg mám to dobre???bude stoho niečo???

meli8412
22. apr 2016

@lujzawp Tazko povedat, pomalicky ti rastie hcg, ale este to nemusi znamenat zle...Drzim palce

datelinka31
22. apr 2016

Dievcata poplach, mam hnedasty vytok, som v 6 tt. Strasne sa bojim, idem na pohotovost. Stalo sa vam to? Moze to znamenat aj aj.. Poplach alebo potrat.. Boze, preco sa to musi diat

mariajuraj
22. apr 2016

@datelinka31 to sa obcas stava, pokial nekrvacas, tak by to malo byt ok. Podla mba ti zvysia davku utrogestanu a nariadia kludovy rezim. Drz sa, drzim palce.

datelinka31
22. apr 2016

@mariajuraj dakujem 🙂 uz som bola na sone a bola tam akcia, srdiecko bije, tak snad to bude ok.. Este cakam na vysledky testov

mariajuraj
22. apr 2016

@datelinka31 velmi drzim palce!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre