Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy7
14. jún 2009

loginka ten druhy som uz nemala, ale dnes frcim do lekarne a kupujem. Je mozne, aby jeden ukazal ano a druhy nie? Podla pribaloveho lataku maju mat rovnaku citlivost ...

loginka
14. jún 2009

nemam skusenost, ale podla mna moze byt 😉

CO JE S TYM KONOSOM?

bittka13
14. jún 2009

loginka - dnes to nejak brutalne blbne 😒 ten konos !!! uz od rana...

spinenie zatial ustalo.... snad natrvalo.... 😉 ale aby som vedela na com som budem rano testikovat... 😉 snad sa dozijem konecne //.... ?!? alebo aj nie.... 😖

kukulik30
14. jún 2009

uz vcera takto blbol, stale ma vyhadovalo, nedalo sa prihlasit... 😒

bittka, fajn, ze spinenie ustalo, je to dobre znamenie 😉

marsula
14. jún 2009

ahojte baby, riadne to tu blbne, vkuse ma to vyhadzuje. Pozeram si stersie veci a stale ma to vyhadzuje.Uz sa mi to krati. Uz chcem mat klud. vysledok tusim cize nech mi to len potvrdia a bude zas pokoj na dusi a moment, len do dalsieho pokusu 😀

katy7
14. jún 2009

dnes je to tu fakt o nervy 😠

bittka strasne moc drzim na zajtrasie testikovanie palceky 😉 spinenie ustalo, to je dobre znamenie

bittka13
15. jún 2009

ahojte kocky, takze hlasim hned rano potestikovani ze SU TAM !!! // !!! tak zeby to vyslo ?!!? 😀

kukulik30
15. jún 2009

bittkaaaaaaaaaaaaaaa,super...co sme ti hovorili 😵 😵 😵 😵

bittka13
15. jún 2009

no snad to nezakrikneme a vo stvrtok to uz len v FC potvrdia 😉 , fuuuuh este sa bojim uplne tesit... 😀 !!!

kukulik30
15. jún 2009

bittka, sa som na tom podobne....budem sa tesit po krvicke...ja som dnes nemala uz mamatest, testovala som nejakym Secret Woman Baby testom, s citlivostou 25, mamatest bola 20tka a ta ciarocka je asi trosinku slabsia ako vcera...tak sa troska bojim...ale dens letim kupit Mamatest 😀

bittka13
15. jún 2009

kukulik - vsade pisu ze na intenzite ciarocky nezalezi.... !!! 😀

kukulik30
15. jún 2009

hej, ale slabnut by nemala.... 😀

kukulik30
15. jún 2009

ja idem na krv az na buduci pondelok...sa zblaznim dovtedy 😝 ..esteze som doma s malym 😀

loginka
15. jún 2009

caute kocky 🙂
bittka to je supeeeer 🙂 🙂
ja som testovala a nic ☹ , mam take cudesne testy, ktore som objednavala z ebay a neviem ani aka je tam citlivost
akurat pisu, ze sa ma testovat, ked ocakavam, zeby som mohla byt tehotna a to ja ocakavam uz vyse tyzdna 🙂

kukulik30
15. jún 2009

loginka, ja si tiez myslim, ze testy su niekedy naprd..ja mam najradsej GS Mamatest..aj si dnes pojdem kupit....fakt najspolahlivejsi, tie kadejake lacne, vyrobene v Cine nikedy ani nezachytia vcasne hcg v moci 😒

loginka
15. jún 2009

no ved ten je made in china 😒
tak asi tiez nabehnem, vravis GS Mamatest - uz si to pisem 🙂

kukulik30
15. jún 2009

hej ...to chvalia vsetky bab tu na konikovi a musim potvrdit, nikdy nesklamal, v takej ruzovo cervenej krabicke 🙂

kukulik30
15. jún 2009

2 pruzky v jednom baleni 😉

loginka
15. jún 2009

dufam ze aj 2 ciarky v jednom teste 🙂 musis mi to slubit, ked uz na teba dam 🙂

kukulik, teraz som ta citala v inej diskusii, ze si papala preventivne anopirin - ten je naco dobry?

kukulik30
15. jún 2009

na riedenie krvi 😉 to len preventivne, kedze som mala pri 1. IVF tazky hyperstimulak, tak som sa bala, pri OHSS sa upchavaju cievky, hrozi tromboza...tak som sa trosinka poistila 🙂

kukulik30
15. jún 2009

no jasnacka....to aj ja chcem potom take testym, vzdy podla potreby vytiahnem a budem tam mat // 😀

loginka
15. jún 2009

take su pre nas najlepsie 😀
asi s tym budem podnikat 😀

katy7
15. jún 2009

bittka drziiiiiiiim palceky 😉

ja dnes som si urobila ten testik, ktory mi ukazoval tu slabu ciarocku, zasa uplne miziva ciarocka, asi je na prd cely test, nabuduce Mamatest 🙂
co sa tyka tohto mojho druheho IVF, asi je to uz uplne pase, len pockam do stredy na krvicku ci mi potvrdi moju predtuchu ☹

bittka13
15. jún 2009

no tak tie by sa tu asi minali 😀 😀 😀

loginka- drim palce !!! skus si kupit nejaky normalny test a zajtra by si uz mohla nieco vidiet, ty si bola aj tak o den neskor... 😉 ... skus bud ten co hovori kukulik ale mne sa osvecil aj ten Secret Woman Baby test, s citlivostou 25... 😉

katy7
15. jún 2009

loginka strasne drzim palceky, nech su tam //

katy7
15. jún 2009

dnes to tu je zasa o nervy, ale snad uz to pojde dobre

marsulka ako si dopadla?

loginka
15. jún 2009

no kooooonecne 🙂
ako sa mate?

dik katy, ved uvidime a ja tebe drzim palce, vlasne nam vsetkym 🙂

kukulik ten test nemali ☹ kupila som si Rapid Clear a testla som - videla som neviditelne ale az po case, takze nic
zajtra skusim znova
ty musis mat vysoke hcg, ked ti to ukazalo uz davnejsie - a bittka mala OPU od den skor a ona ciarkovala dnes 🙂

mirinda10
15. jún 2009

kukulik gratulujem k // super krasne su a tak skoro no mozno budu dvojky 🙂 🙂 🙂 ja mam tiez // ale su asi take ako mas len s tym, ze ja som mala OPU o 2 dni skor ako u teba tak som smutna, ze asi mam nizke HCG bola som dnes na krv ale vysledok bude az zajtra poobede tak musim vydrzat ale na sone som mala pekne vysoku sliznicu a mala som malu ciernu machulu dutinku 3mm len zajtra to chcem mat potvrdene krvickou aj ked bude urcite nizka ☹ moj bojonik je nejak zaspaty dava si na cas aj ked boli malicky vkladali mi 4 a 5 bunkovce ale dutinka je zatial iba jedna

bittka gratulujem k // tiez sikulka aky si mala testiik urcite tak krasny ako kukulik no inak ja som mala vcera len slabu ciarku bolo ju vidiet ale bola slaba a dnes som rano pred krvou robila test opat a je silnejsia co som rada, uz som sa bala, ze to bude biele ako papier ale mam strach aby to bojovnicek nevzdal moc sa na neho tesim. Na kontrolu som objednana za 10 dni a opat na krv.

katy ako mali sme rovnako ET uz si si robila test alebo cakas na krvicku?

rosienka
15. jún 2009

CAUTE CAKATELKY ...vidim, ze sa tu niektorym zpozitivnieva 😉 ja mam test zajtra, ale na domace testovanie som teraz nemala odvahu...resp. radsej si sklamanie oddialim... ale dufam, ze sa budem zajtra vytesovat! 😀 😵

katy7
15. jún 2009

mirinda ja som na 8 den zacala spinit tak son na 9 den robila testit a bola tam slabucka druha ciarocka a bola aj na 10 den ale v priebehu deviateho sa mi rozbehla mrcha a ciarorka mi zmizla, takze 11 a 12 den uz nic 😢 V stredu idem na krvicku, tak uvidim, ale obavam sa, ze zasa mi to nevyslo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre