Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
23. máj 2016

@blackrose a ratas den vkladu?

blackrose
23. máj 2016

@meli8412 dakujem 🙂 tak budem este trosku dufat 😉 nie, den vkladu neratam

1veverica
23. máj 2016

@blackrose este nezufaj, 6den je skoro, pockaj este 2-3dni

blackrose
23. máj 2016

@1veverica ja viem, ze je skoro, ale ked na fertilityfriend vidim pozitivne testy uz od 5. dna po transfere, tak je mi smutno ☹

1veverica
23. máj 2016

@blackrose ale hned s negativnymi myslienkami prec 🙂 Aj tak sa hovori ze pregnyl drzi 10dni, cize najlepsie je pockat az na odber krvi, ale zatial fakt sa nestresuj, a pockaj este par dni, ja verim ze to je tazke, ale skus vydrzat 🙂

blackrose
23. máj 2016

@1veverica do teraz som bola super optimista, uz ma to prechadza 😀 asi je to uz na mna dlho, ale tak snazi sa zahnat cierne myslienky 🙂 dakujem 😵
ty si kolko krat podstupila IVF kym sa zadarilo?

levisa
23. máj 2016

@meli8412 dakujem, nadej teda stale zije 🙂. Skusim teda v stredu este, vo stvrtok krv- aspon budem pripravena.
@blackrose drzim palce!

mikema
23. máj 2016

@hranoska No musim ist este k mojmu doktorovi aby mi dal aj potvrdenie o tehu tak snad ma zoberie kusok skor. Uvidime, o 12 mu volam. Inak mam doma uz len 2 testy, urobim ich asi v stredu a tym padom koncim. Lebo sa nechcem stresovat. Nahodou bude len jemne silnejsi a panika je na svete 😀 A fakt, to cakanie je na nic ale tak co su 3 tyzdne proti celemu tehu? 😀 A kedy ides na krv? Inak teoreticky by som mohla ist na krv a zaplatit si to, ale kaslem na to. Aj tak to neovplyvnim, vsetko bude tak, ako ma byt 😉
@boba245 No tak to si o 10 dni skor ako ja u doktora. No ja mam zasoby utrogestanu asi na 3 mesiace 😀
@blackrose Dakujem velmi pekne!!

hranoska
23. máj 2016

@mikema ja mam este 5 testov a potom este take cinske, tych mam asi 15, to som dostala od tehu kamosky 😉 ale chcem ich potom posunut dalsej 😉 ja mam ist na krv asi v utorok, aj ked z CAR mam pokyn teraz vo stvrtok, ale ved uz pockam, presne ako pises, nic na tom nezmenim..len chcem byt v klude, ze je vsetko ako ma byt 😉 aj ked si myslim, ze je 😀 toto je moj dnesny 😉 baby ma uz strastia s dvojkami 😀 ale ja som presvedcena, ze ziadne dvojky,len vysoke hcg 😉

hranoska
23. máj 2016
mikema
23. máj 2016

@hranoska A mala si vklad s dvoma embryjkami ci len jedno? 😀

hranoska
23. máj 2016

@mikema az buduci utorok na krv, pisem jak madar 😀

mikema
23. máj 2016

@hranoska Inak ja mam z 21.5. tiez taky tak snad nie dvojky 😀 Podla mna sme proste len majsterky vo vyrabani hcg 😀 A prave vdaka tym testom som si ista, ze je vsetko ok.

mikema
23. máj 2016

@hranoska cize 31.5. 😀 No parada, som zvedava aky hcg bude. Juj ale krasne su tie palicky ze;?? 😀

dadka0110
23. máj 2016

@blackrose ahoj....ja som dnes 8den po ET (ak ratam aj den vkladu) a tiez test negativny...ale verim ze je este skoro a zajtra to bude lepsie ☺😉

meli8412
23. máj 2016

@levisa Vo stvrtok ides na krv? Nie je to este skoro, ja som bola na 14.den.

meli8412
23. máj 2016

@hranoska ako pise madar?

hranoska
23. máj 2016

@mikema ze majsterky 😀 je to uzasne, pozerat sa na ne, nechapem este stale 🙂

meli8412
23. máj 2016

@dadka0110 den vkladu je nulty den, nerataj ho.

1veverica
23. máj 2016

@blackrose ja ti uplne verim, je to velmi tazke, ja nie som velmi "dobry" priklad, nam sa podarilo IVF na 1.krat, len sme 7rokov cakali mali sme 2xneuspesne IUI, potom laparka, vysetrenia kade tade, bud silna, velmi to potrebujes 🙂

hranoska
23. máj 2016

@meli8412 ved to sa tak hovori 😉 alebo ako talian..ked pise niekto hovori alebo pise nezrozumitelne...dufam, ze som nikoho neurazila..

mikema
23. máj 2016

@hranoska Aj ja furt na ne cumim 😀 A drahy sa dnes tak strasne zas tesil. Rano o 5 (!!!!!) som sa zobudila a hned ocikala testy a ked sa drahy zobudil, som mu polozila moju oblubenu otazku "chodis rad vlakom?" 😀 A to uz vedel, ze mam dalsi testik a na nom riadne kolajnice 😀 Este ma vybozkaval a napodbnil vlak a siel do prace. Takto sa my kazde rano hrame na vlak 😀

meli8412
23. máj 2016

@hranoska No prave, vela ludi to moze urazit. Ci madara alebo taliana...

hranoska
23. máj 2016

@meli8412 netreba brat zivot prilis vazne 😉 ale nebudem to tu rozvadzat, toto je forum o niecom uplne inom..snad ma nedas na sud 😀

mikema
23. máj 2016

@meli8412 Sorry ze sa do toho montujem, ale pride mi to trochu prehnane, zacinat takuto diskusiu kvoli vete, ktora je metaforicka- ak to niekto berie osobne, mal by popracovat na vlastnom sebavedomi. Ja zijem v zahranici a ked niekto nadava na Slovakov, nemam pocit, ze sa ma to tyka, lebo ja niesom ten na koho nadava. Ak niekto urazi mna osobne, rada sa ozvem. A tak som si ista, ze ked je tu Madarka, alebo Talianka, ktora vie super slovensky, nebude urazena, lebo sa jej to proste netyka... 😉 @hranoska urcite nikoho nema v umysle urazat a pouzila len metaforu, ktora sa pouziva uz roky a i ked vznikla mozno z predsudkov, mozno zo skusenosti, nema v umysle niekoho ponizovat. 🙂

blackrose
23. máj 2016

@1veverica my mame tiez toto prve IVF, tak preto sa na to mozno tak upinam, lebo proste verim, ze sa zadari 😉 ale taketo priklady ako ty (myslim, vydarene 1. IVF) su najlepsie na optimizmus 😵

blackrose
23. máj 2016

@dadka0110 musime verit, ze este len bude pozitivny! 😵 (ja "velka" optimistka! 🙄 )

1veverica
23. máj 2016

@blackrose ja by som priala vsetkym babam aby sa im podarilo hned prve IVF, po tolkych trapeniach co mame vsetky za sebou, si to zasluzime. Ja som strasne rada ze sa to podarilo, ale tiez som si dala vlozit dve a iba jedno srdiecko bije. Velmi ti zelam aby si bola taka stastna ako ja ked mi z centra volali ze HCG je dobre, a rastie, je to uzasny pocit 🙂

levisa
23. máj 2016

@meli8412 kazali mi dojst za 10 dni tak idem za 10 dni :D, ale potom pojdem este raz po 14. dnoch. Neviem preco...

1veverica
23. máj 2016

@levisa to bude kontrolny test, ci hcg rastie, to zvyknu baby absolvovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre