Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dadka0110
26. máj 2016

@1veverica tak ako urcite v pondelok idem na test ale robila som si dnes aj test a bol negativny ...som dnes 10den po ET...talze urcite myslim si ze by uz aj test nieco ukazal aspon ducha...a kedze mam menzes tak som si na 99 percent ista ze to nevyslo....a ano je to ako normalny ms ba dokonca vyraznejsia cervena krv ako inokedy 😀 ...ano ano vela zien nava ms aj ked su tehotne ale to by bol fakt zazrak keby v pondelok krvne testy boli pozitivne 😀 ...a ja som dost pozitivny clovek ale tak tomuto ozaj neverim 😀 😀 😀 takze sa uz pripravujem a rozmyslam nad KET 😀

1veverica
26. máj 2016

@dadka0110 zlata, je super ako k tomu pristupujes, tak je pravdou ze moja dr. ma upozornila ze krv moze teoreticky byt ale taka tmavia, hneda, az do cierna, ale nie svetla, ked pises ze je jasna, fakt neviem, ale na tu krv urcite chod. Vsak aj keby nahodou nie, tak rovno dohodnes ako dalej 🙂

levisa
26. máj 2016

@blackrose este uvidim, urcite si dam mesiac pauzu a od dalsej MS by som mohla zacat pripravu na KET, asi to tak aj urobim. Hlavne si chcem trochu "vyvetrat" hlavu, ja este nemam dietatko a mam 33 rokov, takze som sa na to asi az moc upinala :(
jasne ze si budeme drzat palce! 😉

bobricek1979
26. máj 2016

@levisa si mladá neboj sa ono to bábätko zaklopká aj tebe😉ja mám37a žiadne bábo

levisa
26. máj 2016

@bobricek1979 🙂 verim ze ano a verim ze sa dockame vsetky - za to co si prezivame si to zasluzime

blackrose
26. máj 2016

@bobricek1979 ja som podstupila este len 1. IVF, takze 1. vklad
@dadka0110 nativny cyklus je vraj bez hormonalnej pripravy, max. progesteron od ovulacie

volali mi z CAR, ze hodnota hcg v krvi je menej ako 2 😒

bobricek1979
26. máj 2016

@blackrose moja neboj tak po druhykrat to vyjde🙂navyše jedno dieťatko máš prirodzene to je úžasné🙂

dadka0110
26. máj 2016

@blackrose tak to ma mrzi 😒 ... a idete hned na KET ci pockas teda?

maximiliana
26. máj 2016

Ahojte, tak ja som bola 8.5. na vklade, minuly pondelok som zacala spinit, v piatok krvacat a testy mam pozitivne... Aj mocovy aj krv... Takze mi povedali, ze mam cakat ako sa to vyvinie a v utorok na kontrolny odber krvi...som zvedava 🙂

dadka0110
26. máj 2016

@maximiliana faaaaakt??? a krvacala si ako? a mocovy test ti kedy ukazal pozitivne?...
tak teraz cumim ako puk 😀 😀 😀 😀 ...zeby predsa sme mali este nadej tie ktore sme zacali krvacat ? 🙂 🙂 🙂

maximiliana
26. máj 2016

Krvacala som uplne seriozne styri dni...mocovy som mala naposledy pozitivny dnes, predtym v utorok a stvrtok minuly tyzden...konecny verdikt sa dozviem v utorok z krvi

dadka0110
26. máj 2016

@maximiliana tak ti drzim silno palce 🙂 🙂 🙂 ...

maximiliana
26. máj 2016

@dadka0110 dakujem, sama som zvedava 🙂 akoze ak aj nic, nebudem sa rucat, este mam tri v mrazaku 😉

dadka0110
26. máj 2016

@maximiliana lebo ja som tiez na 8 den po ET zacala spinit a 9 a dnes co je 10 den uz krvacam a robila som si dnes aj test a bol negativny a v pondelok mam ist na krv tak som uz bola v tom ze nieje ziadna sanca kedze uz je tam aj krv....ale myslim ze aspon ducha by som mala na teste aspon....nuz ved ja tiez nepanikarim z toho ak to nevynde...pojdeme si tiez po mraziacika dalsieho....mame ich este 6 takze je z coho nastastie vyberat 😀 😀 😀

maximiliana
26. máj 2016

@dadka0110 ja som mala ducha asi jedenasty den alebo dvanasty uz ani neviem...dr mi nakazal prisny kludovy rezim, ale to by som sa musela odstahovat, kedze klud je pri mojom chlapovi cudzie slovo...takze to nechavam na prirodu

dadka0110
26. máj 2016

@maximiliana zlata 🙂 🙂 🙂 🙂 ...tiez som na tom podobne s kludom 😀 ....beres to podobne ako ja 🙂 to ste boli na ET?

1veverica
27. máj 2016

@maximiliana drzim ti palceky, urcite to malinke zvladne 🙂

blackrose
27. máj 2016

@bobricek1979 presne ako vravis, to beriem ako velku vyhru a dakujem kazdy den za to, ze ju mam 😵
@maximiliana tak to je super, drzim palce, nech sa to udrzi! A nevies ake si mala hcg?
@dadka0110 neviem, dohodnem sa s dr a uvidim

maximiliana
27. máj 2016

@blackrose 105,1 beta hcg ale referencne hodnoty mali 1-3... Tak sa z toho vyznaj 🙂

blackrose
27. máj 2016

@maximiliana no nechapem, lebo mne povedali, ze menej ako 2 som mala vcera a krvacam, tak to je referencna hodnota, ci nie?? 😕 😝

hranoska
27. máj 2016

@blackrose myslim, ze 1-5 nie je tehotenstvo..

bobricek1979
27. máj 2016

@blackrose vysvetlite hcg

blackrose
27. máj 2016

@hranoska no to si myslim aj ja, aj ked oni tvrdia, ze je este skoro. Bola som 9. den po transfere.
@bobricek1979 ako myslis vysvetlit?

blackrose
27. máj 2016
maximiliana
27. máj 2016

@blackrose ono vraj kazdy labak moze mat ine referencne hodnoty, dokonca aj rozne jednotky...neviem ako to skumaju, ci maju rozne reaktanty ale je to asi dolezite vediet, lebo na to sa ma v martine pytala ked som tam volala...

bobricek1979
27. máj 2016

@blackrose ďakujem

vtacatko2
29. máj 2016

Dobre ráno. Dufam ze sem prinesiem trosku nedeľného pozitívna 🙂 dnes som si robila druhý test, 11 D . 🙂

vtacatko2
29. máj 2016

Mam strašne veľké a opuchnuté brucho. Máte skúsenosť s niecim takym uz takto skoro? Alebo je to tými všetkými hormónmi z ivf?

vtacatko2
29. máj 2016

Mam strašne veľké a opuchnuté brucho. Máte skúsenosť s niecim takym uz takto skoro? Alebo je to tými všetkými hormónmi z ivf? A ešte prosim vás ako sa tu dostanem do albumov?

dadka0110
29. máj 2016

@vtacatko2 jeeeeej supeeeer 🙂 drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre