Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kukulik30
15. jún 2009

ale oni to pisu na kazdy letacik.... 😅

loginka
15. jún 2009

a na tom 10tkovom je napisane, ze po pocati na 5 den 😉

kukulik30
15. jún 2009

Tehotenské testy

slúžia na zistenie hormónu HCG (ľudský choriový gonadotropín), ktorý je príznakom tehotenstva. Tento hormón je produkovaný
pri vzniku placenty veľmi krátko po oplodnení a jeho množstvo v krvi a moči po určitý čas výrazne narastá.
Pre viac informácií o tehotenských testoch
a ich používaní kliknite na príslušný
návod na použitie.

Čím je číslo pri HCG nižšie, tým je test citlivejší.
HCG 10 – test s najvyššou citlivosťou na trhu, ktorý je schopný zistiť veľmi skoré tehotenstvo

kukulik30
15. jún 2009

tak zahada je vylustena 🙂

katy7
15. jún 2009

no to som rada 🙂 fakt som v tom zacala mat zmatok 😒

loginka
15. jún 2009

no v mojom pripade to ale nie vyhra 😒

katy7
15. jún 2009

loginka neboj, bambulky mas stale u seba, ved oni daju o sebe vediet 😉 😉 😉

bittka13
15. jún 2009

suuuuuper, tak a teraz som ja mudrejsia 🙂)))))))))))))))

marsula
15. jún 2009

ahoj baby. Tak moje predpoklady sa potvrdili. Je to negativne. Ale tak na moje prekvapenie to nie je az take zle, ani neplacem, len trosku smutim. Ale 25.06. idem sa dat vypisat a vypisemem novu ziadost 🙂 A just budem bojovat
Vam drzim paluchy a budem vas sledovat ako sa vam dari a hadam aj sem tam napisem 😀

bittka13
15. jún 2009

marsula - co povedat mrzi ma to veeeelmi ☹ , ale paci sa mi tvoj pristup !!! aj ja verim v to ze kto sa navzda nakoniec zvitazi !!!

katy7
15. jún 2009

marsulka moc ma to mrzi, skoda, ale si bojovnicka, to sa mi paci 😉 😉 😉 ja idem na krv v stredu, tak tiez uvidim a ak to bude negativne, hned dam novu ziadost

loginka
15. jún 2009

marsula, a just ti to nabuduce vyjde! 🙂

kukulik30
15. jún 2009

marsula, nabuduce to bude tutovka 😵

marsula
15. jún 2009

babule drzim vam hrozne moc palce. Nech vam to vide na 100% je to potom aj dobry motor pre dalsie snazilky
Myslim na vas tuho aby to bolo dobre. Hlavne treba mat holavu v klude, co som ja moc nezvladla, ale na druhy pokus uz budem na sebe pracovat 😉
Katy drz sa v stredu. Bittka ty ides kedy na krvicku?

loginka
15. jún 2009

marsula, druhy raz je to lepsie, vies do coho ides a clovek to berie trosku inac
ale stastne tie co to maju hned na prvy pokus pozitivne, niekto si to musi viac vybojovat ale urcite to stoji za to 🙂

kiara15
15. jún 2009

loginka veru suhlasim stebou aj ja este idem bojovat ale vsetkym tehulkam tu gratulujem som rada ze sa to tu mnozi a dary 🙂

marsula
15. jún 2009

sak sme nejake zeny cinu, nie ? 😉

kiara15
15. jún 2009

marsulka ahoj ved to ze ano 🙂 🙂 🙂 co mas nove? 😉

marsula
15. jún 2009

ahoj kiarus
no teraz uz nic ☹
Ale tak 25.06. idem podpisat novu ziadost na IVF, lebo tam sa caka mesiac na schvalienie, kedze musim ist zas od znova. Tak a potom sup do prace, ak ma tam este spoznaju 🙂
A ty ako? Uz vies kedy ides na tu laparku?

kiara15
15. jún 2009

Ja az v stvrtok budem mudrejsia a ziadost sme si uz dali aby nas uz nic nebrzdilo 🙂 mozno sa tam aj stretname 😉

marsula
15. jún 2009

ved hadam hej. Tak sa drz. Ved ja tu budem nakukat urcite. Daj vediet co a ako

bittka13
16. jún 2009

ahojte kocky tak ja som dnes opat testikovala a SU TAM stale // !!! 😀 Dokonca ta druha je dnes silnejsia 😀 ... 😀 !
v noci ma ale dost bolelo brucho uz som mala nervy ze sa nieco zle deje... normalne som zvazovala ci nepojdem na pohotovost.... nemate s tymto nieko skusenosti ?!?

loginka
16. jún 2009

ahoj bittka to je supeeeer 🙂
osobne nie, ale niekde som citala, ze zvacsovanie maternice moze byt niekedy dost bolestive, tak mozno

kukulik30
16. jún 2009

ahojte 🙂

bittka, potichucky blahozela, vyzera so velmi velmi dobre 😵 a ake su tie bolesti? 😕..no mna bolelo brucho ako na menzes, ked som bola tehu so Samkom

ja som tiez testovala a dnesny test uz bol ok a silnejsi ako ten predvcerom 🙂 po uschnuti uz dobieha pomlai aj kontrolnu ciarocku 😵

loginka
16. jún 2009

kukulik 🙂 🙂

kukulik30
16. jún 2009

hej to zvacsovanie maternice boli, ja som bola stale vylakana...take pnutie, ci ako to ma nazvat...len krce by nemali byt...ale neboj urco je to ok, ked taka pekna ciarocka vybehla..bambulka/ y sa asi silno zahryzavaju 😉

bittka13
16. jún 2009

kukulik, loginka - diki, no snad je vsetko ok, ano tie bolesti su podobne tym pred mrchou... tak snad je to len tym zahryzkavanim.... 😉 ! volala som aj Pinterovi - bola som vystrasena - a ten povedal ze to mozu byt este aj vajecniky podrazdene zo stimulky alebo cokolvek... ze pokial nekrvacam je to ok a mam prist vo stvrtok. iba ak by som zacala krvacat, vtedy mam dobehnut hned a volat...

loginka
16. jún 2009

mna to tiez tak pobolieva mrchovo, tak hadam je to ten lepsi pripad

kukulik30
16. jún 2009

mna napr strasne vcera vecer pichalo vo vajecnikoch, pri kazdej zmene polohy v posteli, ked som sa natiahla..takaa bolest vyrazila, a ked som kychla, ani nehovorim..ale ja to pripisuejm stimulke, mala som vela vajok, tak vajecniky su podla mna dost zvecsene, preto ich tak citim

lyndus
16. jún 2009

ahojte babulky, ja som tie mrchove bolesti a pnutie mala cca do 8TT a teraz stale sitim pichanie, neviem ci su to vajecniky, co som mala podla UTZ zvacsene, alebo roztahovanie maternice, ale ako som citala, ma to viacero bab, takze klud, urcite to bude ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre