Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

19lilly
29. júl 2016

@illinka nevesaj hlavu ani nam to nevyslo uz stredu som mala negat vysledok z krvi a este som musela ist aj dnes na krv... Vynde nam to nabuduce!!! Aj mas nejakych mrazacikov?

illinka
29. júl 2016

@19lilly neee praveze z 24 vajok nam ostalo len jedbo embrijko... bolo to 2 ivf...este nemam ani 30 rokov...tak zatial to nechame tak a potom.ine centrum...

1veverica
29. júl 2016

@espritka29 gratulujem, a dva krat aj k tym narodkam 🙂

1veverica
29. júl 2016

@illinka je mi to luto, drzim palce do dalsieho pokusu, nech je uspesnejsi

vanda83
29. júl 2016

Ahojte som 7 den po ket asi skoro este testnut? Po prvom kete som mala velmi citlive prsia a vystupene zilky. Na 14 den hcg bolo20. Teraz ma len picha v podbrusku a vajecniky sem tam, ale prsia nic. Moze to byt tym ze prvy krat som brala aj estimax? Mate niekto skusenost

snazilka12345
29. júl 2016

Ahojte som 6den po et a test je negatívny

loriana
29. júl 2016

@espritka29 gratulujem! tak aj nám už potvrdila aj krv výborný výsledok, my máme hcg dobre vyše 1000, nepamätám si presne, lebo som bola v tranze, keď mi dnes zavolali 🙂)) tak všetkým držím veľmi palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

espritka29
29. júl 2016

@loriana jeeeej blahozelam vam a nadalej silno drzim palce 🙂 tak v aprilovkach sa stretneme 🙂

espritka29
29. júl 2016

@bella2016 dakujem! Verim, ze aj vam sa coskoro zadari. Drzim prsty.

espritka29
29. júl 2016

@illinka je mi to luto. ☹ Ani neviem, co napisat, ked ja sa tesim a vam to nevyslo. No verim, ze sa vam to podari. Silno vam drzim palce a urcite to vyjde.

bella2016
29. júl 2016

@snazilka12345 ahoj, 6. den je podla mna skoro, nic to este neznamena. Drzim palce.
Ja som 12 den a zatial som netestovala, ale uz som si kupila test, zajtra sa na to dam.....je to tazke to cakanie, ale treba vydrzat a verit ...nic ine nam neostava ☹

snazilka12345
29. júl 2016

@bella2016 aj ja sa utesujem že je to ešte skoro no neviem príznaky nemám žiadne akurát má boli hlava a hlavne večer má boli strašne chrbat a občas pod bruško ako na kramy. ..zajtra určite budeš mať // budem držať labky 🙂

piussi
30. júl 2016

skusila som 7 dpt..... mne sa daco mari...... 😅

supoliatko13
30. júl 2016

Ahojte ja som 11 deň a užívam utrogestan a estrimax, nekrvacam ale ani test nieje pozitívny

lin34
30. júl 2016

@piussi noo, ja to tam vidim 🙂. Drzim palce

dasena
30. júl 2016

@supoliatko13 to bolo aj u mna,test aj na 12 den bol biely,potom som vysadila lieky a mrcha sa pomaly rozbiehala,teraz je v plnej parade... ☹ nevadi,nebud sklamana,nie kazdej to vyjde na 1.pokus...ket nam proste vyjde a hotvo

supoliatko13
30. júl 2016

@dasena toto už je druhý pokus ale stále veríme zajtra to skúšame zas a pre istotu som si kúpila normálny test nie za 2e

dasena
30. júl 2016

@supoliatko13 drzim palce ,i ked to ,ze nemas ms by mohlo byt aj z utrosu.naistejsie to mas z krvi...

supoliatko13
30. júl 2016

@dasena treba troska dúfať ... lebo nervi si nechcem robiť

piussi
31. júl 2016

Baby ten ultrazvuk na kontrole robia potom cez bruško?

ssegra
31. júl 2016

@piussi nie az do 12teho tyzdna sa robi zo spodu

piussi
31. júl 2016

@ssegra aha..oki..dakujem

blackrose
1. aug 2016

Dobre rano 🙂 ja uz mam po dnesku termin na KET - v piatok 😅

1veverica
1. aug 2016

@blackrose drzim prsteky 🙂

1veverica
1. aug 2016

@piussi mne robili cez brucho, to asi kazdy lekar inac 🙂

blackrose
1. aug 2016

@1veverica dakujem 😵

dasena
1. aug 2016

@blackrose taktiez drzim palce a budem mysliet na teba

krkoskova33
1. aug 2016

@blackrose ahojky držím paluchy, ja akurat idem zajtra na krv po ket

krkoskova33
1. aug 2016

Dievčence chcela som sa opýtať, zajtra idem na krv po Kete, nešpinila som, žiadne veľké bolesti, v kutiku duše dúfam že sa to podarilo, netestovala som sa, ale môže to byť aj negatívne aj keď som nedostala žiaden menzes? Poraďte mi prosím, snažila som sa byť kludná ale už sa dostávam do stresu

ssegra
1. aug 2016

@krkoskova33 beries aj estrimax na sliznicu? bez neho mi ms prisla, ale ked som ho mala tak az tri dni po vysadeni. drzim paste aby si mala pozitivnu krv 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre