Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krkoskova33
1. aug 2016

@ssegra nie to mi nedali, somsi myslela ze ked som minule spinila a bolo mi zle, ze teraz to bude ok ale zacinam mat strach

ssegra
1. aug 2016

@krkoskova33 podla mna by si uz dostala teda ked ti meska 🙂

bella2016
1. aug 2016

baby ja som dnes 14 dni po ET a negativ, kramy nikde ani pocity, brala som estrimax aj progesteron, ale uz vcera som ich vysadila lebo som si robila test a bol negativny, takze som si bola ista ze je to negativ co sa mi aj dnes potvrdilo, dufam ze dostanem MS co najskor, lebo buduci tyzdne ideme na dofcu...drzim vsetkym place my ideme skusit satstie dalej september.

illinka
1. aug 2016

@bella2016 myslim si ze je to individualne...pri prvom ivf po et mi prisla mrcha 2 dni po vysadeni.po ket mi prisla az po vyse tyzdni od vysadenia..A teraz po et mi prisla este pocas brania utrosu..takze to sa vazne neda napisat kedy...

ajussik
1. aug 2016

Ahojte...ja ked vas tu tak citam tak mam uplne zmiesane pocity.. dnes je to u mna 6ty den po IVF a nevydrzala som a spravila si test. Su tam dve ciarky no ta druha je taka slabsia. V piatok ideme na krv tak som zvedava ako dopadne. Je to nase prve IVF este mame 3 zamrazene ale velmi by som su priala aby to vyslo na prvy krat. Dali sme vlozit 2 embrijka tak snad sa zadari.
A co sa tyka fajcenia co tu citam nazor inych tak ja som fajcievala 20 denne...nejde hned prestat ale obmedzila som to ba 3-4 denne a chcem do testu krvy prestat uplne. Drzim Vam vsetkym palceky a zdrave deticky.

ajussik
1. aug 2016

Este prikladam ten testik...

krkoskova33
1. aug 2016

@ssegra dobre sa to počúva 🙂 dakujem za podporu

blackrose
1. aug 2016

@ajussik gratulujem,ysli, ze sa mozes tesit a mozno aj na dve 😉 lebo na 6. den je druha ciarka silna az az a nie ze slaba 😉

blackrose
1. aug 2016

@krkoskova33 ty si uz bola na ket? No vyzera to velmi nadejne, ak si bez estrogenu a mrcha nikde 😉 drzim silno palce 🙂 daj vediet vysledok 😉 verim, ze pozitivny 😉

ajussik
1. aug 2016

Nie ja som bola na ET...bolo to prve vlozenie 2 embrii...dakujem Vam za podporu...v stredu skusim znova test snad zosilnie... beriem gynokadin a progestan dokopy 9 tabliet denne. Velmi dufam ze ten test niesu ken znamkou liekov.

blackrose
1. aug 2016

@ajussik jediny liek, ktory to moze ovplyvnit je pregnyl. Ak ti bude ciarka tmavnut, tak si tehu na 100%!

ajussik
1. aug 2016

Urcite vas budem o vysledku informovat...strasne sa bojim...ale mam bolesti pod brusku a prsia mam bolave a tazke...

kaciatko1104
1. aug 2016

@blackrose ahoj ja ja mam V piatok ket 😄

supoliatko13
1. aug 2016

Ahojte mám negatívny test, nekrvacam lebo mam utrogestan ale veľmi ma bolí spodok ale fakt veľmi, to z tych hormónov??? Volala som aj do iscaru že testy sú negatívne že či to už môžem vysadiť ale mám to brať až do kontroly kt je v stredu ... stalo sa už niekomu že test bol negatívny a bol tehotny??? Pri normálnom sa to stáva ale pri umelom asi nie ...

blackrose
1. aug 2016

@ajussik to je normalne aj v tehu

@kaciatko1104 drzim palce 🙂 budeme spolu stresovat? 😉

@supoliatko13 mna nic nebolelo. Aj pocas progesteronu som na 8 den dostala mrchu. Ale viem, ze aj pripady s negativnym testom a pozitivnou krvou boli.

snazilka12345
1. aug 2016

Ahojte ženy dneska som 9deň po et a test negatívny a utrpela som sa a malá som na na papieri krv tak sa asi nepodarilo ☹

supoliatko13
2. aug 2016

@snazilka12345 prvý vkla som mala aj ja taký ale pisala som si s jednou holkou a tá nakoniec bola tehotná, môže to byť uhniezdovanie ale v tedy len spinis. Keď začneš normálne krvácať ako pri mrche je už zle ... pre istotu si zavolaj do centra, ja som v tedy začala brať estrimax čo mi kazali ale nepomohlo

supoliatko13
2. aug 2016

@blackrose ja už neviem čo si mám myslieť, druhy pokus a zas nič ... poisťovňa prepláca 3 pokusy, tie pokusy sú 3x vybratie vajíčok??? A mraziacich si už platim ja??? Aby som vedela na čom som

deni73
2. aug 2016

@supoliatko13 Tri pokusy sú 3x stimulácia, poisťovňa prepláca lieky. KET aj všetko ostatné platí pacientka, Tretíkrát vyjde, neboj sa, aj ja mám syna z 3. IVF, 🙂

blackrose
2. aug 2016

@supoliatko13 tak ako pise deni73
a vy ste nemali ziadne embryjka na mrazenie?? Je fajn, ak nieco zostane, lebo potom je vyssia sanca, ze to z toho IVF moze vyjst.
Ja som mala jednu stimulaciu zatial (t.j. jedno preplatenie od poistovne) a teraz budem mat z toho druhy vklad (1. KET) a to si platim sama.

1veverica
2. aug 2016

@snazilka12345 ahoj, este fakt nesmut, kym to nieje ms krv, tak to moze byt iba plany poplach, pockaj este par dni, a test opakuj, alebo pockaj na odber krvi 🙂

supoliatko13
2. aug 2016

@blackrose už som mala dva vklady z toho jeden z mraziacika... už viac nemáme. Takže ak sa to zajtra potvrdí ideme opäť odznova

blackrose
2. aug 2016

@supoliatko13 😔 je to tazke

lily311
2. aug 2016

@kaciatko1104 ahoj ideš na KET v prirodzenom cykle alebo berieš dáke lieky na sliznicu, ja budem mať KET asi až najskôr septembri, bo ešte robím dáke vyšetrenia, ale mám sa rozhodnúť či prirodzený cyklus alebo lieky, Lenka odporúča lieky, ale ja by som radšej v prirodzenom...

lily311
2. aug 2016

@kaciatko1104 Inak a kde si sa stratila??? Som myslela, že na KET si už bola a že už si aj tehula... 🙂

1veverica
2. aug 2016

@ajussik vyzera to velmi dobre, drzim prsteky 🙂

blackrose
2. aug 2016

@lily311 ja som napr. chcela prirodzene, co mi moj dr. neodporucal, ze on to robi s liekmi. Inde odporucaju zase bez liekov, ak ti pekne rastie sliznica aj normalne.
Ked som si precitala co tie lieky vsetko mozu sposobovat, tak mi nebolo vsetko jedno a normalne som sa premahala prehltnut prve tabletky. 🙄 Ak toto nevyjde, chcela by som dalsie skusit v prirodzenom cykle.
Dr. mi este povedal, ze ak by som mala viac mrazacikov (ja mam len 2), tak ze by sme mohli skusat, ale takto sa mu to zda riskantne.
Tak si porozmyslaj. 😉

lily311
2. aug 2016

@blackrose No, ja som mala zatiaľ 2 krát ET s estrimaxom, lebo ževraj nízka sliznica. S estrimaxom som mala dva dni pred ET 8 mm. Teraz som bola u gyndoša a 16 DC teda som mala 8 mm aj bez estrimaxu...tak neviem ani ja čo robiť, lebo chcela som čo najmenej zaťažiť telo liekmi. Ja mám tiež z 2 IVF "len" dvoch mrazáčikov 🙂 a ďakujem za nich každý deň, lebo pri prvom IVF bolo len jedno embyjko ☹

lily311
2. aug 2016

@blackrose Kam chodíš do CARu? Ja Iscare BA.

ajussik
2. aug 2016

@1veverica dakujem ti velmi pekne...zajtra skusim znova testik..uz som cels nervozna...neprajem ani najhorsiemu nepriatelovi zazit ten stress a strach co zazivame my..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre