Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
2. aug 2016

@ajussik uplne ti verim, ja som po IVF ani netestovala, presne pre to co pises, pekne som cakala na odber krvi, ale viem a aj chapem, ze nie kazdy to vie vydrzat ☹ je to hrozne narocne to cakaniem drzim palce aby bol zajtra test s //

blackrose
2. aug 2016

@lily311 ja som mala na 13 DC 8,5 mm s estrofemom. Bez neviem ako, ale mam jedno dieta prirodzene a ked som riesila vtedy tehu, tak mi dr. nic o nizkej sliznici nevravel. Myslim, ze by to inak riesil.
No ale podla mna mas peknu sliznicu bez etrimaxu. Ved vysoka zase vraj nie je dobra. ked je uz napr. 11 je to vela. A nad tuto hranicu sa vraj KET nerobi.
Ja chodim Repromedica BA.

@ajussik dnes si netestovala??

ajussik
2. aug 2016

@blackrose nie nie dnes nie...pekne si pockam na zajtra..uz sa neviem dockat...

ajussik
2. aug 2016

@1veverica velmi obdivujem ze si to vydrzala....ja mam problem vydrzat do zajtra..a aj tak najhorsie je ze ani po 2 ciarkach na teste stale neverim ze cakam mimco...uz aby bol piatok...

loriana
2. aug 2016

@supoliatko13 nie je zle pri silnom krvácaní, ja som silno krvácala 5 dní vkuse pred piatimi rokmi a bola som nakoniec tehu.

supoliatko13
2. aug 2016

To je super ale ja som pisala o sebe ... ja toľko šťastia nemám

kaciatko1104
2. aug 2016

@lily311 ja jednoznačne lieky mne pri prirodzenom cykle síce rastie sliznica ale nie tak ako by mala.. Idem to skúsiť posledný raz. Potom už nebudem pokúšať zjavne niečo nechce aby to bolo tak nebudem s tym bojovať aké vyšetrenia ti robia?

kaciatko1104
2. aug 2016

@blackrose asi áno aj keď ja uz si Z toho veľkú hlavu nerobím V sobotu odchádzam na týždeň do tatier tak riešim to teraz.. A dúfam že si za celú dovolenku ani len nespomeniem na to ze mam za sebou ket.. Ak vyjde budem šťastná ak nie budem to brať že sa nič nestalo a má to byť tak že teraz bábo nemám mať. Bohužiaľ aj taká možnosť je A ja sa snažím S tým vyrovnať.. Kto vie možno si na koniec adoptujem a budem šťastná maminka 😊

lily311
3. aug 2016

@blackrose My tiež jedno dieťa cez IUI, aj keď vtedy to bol tiež zázrak kvôli 100% patologii spermií, teraz nie a nie otehotnieť, lebo mne 4 roky po pôrode zistili endošku 😝

1veverica
3. aug 2016

@ajussik tak vies co, my sme sa pokusali 7r. absolvovali sme 2xneuspesne IUI, a tolko testov ci ovulacnych ci tehu som minula, ze pri IVF som si povedala ze to necham na toho Hore, bud to vyjde alebo nie, a ked tak vezmes vsetky testy mame predsa v cene, a vedela som ze aj tak to nezmenim, a predtym som sa stale rozculovala, plakala, tak teraz som to vzala z druhej strany, ze si pockam a hotovo, a to este nehovorim ake stresy ma postretli, tyzden po vklade mi zomrel stryko, v robote nas vykladli, no proste cele zle, ja som bola v tom ze z tych stresov ani nic nebude, vies aka som bola rada ked mi volali ze je to dobre 🙂

lily311
3. aug 2016

@kaciatko1104 No Lenka mi objavila endo cystu po prvom negatívnom ET mi objavila endo cystu, po druhom negatívnom ET som išla k svojmu dokimu, že čo robí endo cysta a nič nenašiel, potom som bola u Dr. Slezáka (odborník na endošku), a ten mi povedal, že tam tiež nič nevidí, Lena zase áno.... no na nervy, tak som si vybavila magnetickú rezonanciu malej panvy a je to tam, a nie jedna: endocysta 15 mm a ďalšie 3 endo cysty do 5 mm ☹ ☹ ☹ okrem toho mi tam popísala ďalšie veci ktorým nerozumiem, nejaký zápal parametrií......Lenka záver s MR ešte nevidela, tak ani neviem, na čom som okrem tej endošky. Lenka mi odporučila dať spraviť tromofilné mutácie a sama som ešte išla na repro imunologiu.

lily311
3. aug 2016

@kaciatko1104 NO ale čo to čítam, že posledný KET, veď to bude len tvoj druhý vklad, je skoro, aby si už teraz robila závery, samozrejme, každá sme iná, niekto to ľahšie a iný ťažšie znáša. Neviem veľa o PCO, ale ak máš zdravú maternicu a máte kvalitné embryjko nie je dôvod, aby si nebola maminou, ja mám endošku a nedokážem sa zmieriť s tým, že už by som nemala druhé dieťa, prostre nedokážem...Verím, že teraz ti to už víde a ak by len nie, treba si dať pauza samozrejme, ale máš ešte jedne pokus cez poisťovňu tak treba určite využiť.

krkoskova33
3. aug 2016

@blackrose no mojka, tak som zasa kde som bola, tak som tomu verila, že teraz to už bude ok, a poobede telefon že krv je negativna a bum zasa koniec radosti a oči len pre plač. ale držím moc moc palušky aby ti to dobre dopadlo, ja už to balim.

ajussik
3. aug 2016

@1veverica jooooj moja ale vidis vse zle je na nieco dobre..
Slubila som ze dnes testujem takzeee ..posielam foto

ajussik
3. aug 2016
blackrose
3. aug 2016

@krkoskova33 aaaach jaj 😨 ☹ je mi to luto...
do druheho IVF uz nejdes? Ja tiez neviem, ak sa nezadari, ci vobec pojdem do dalsieho 😔

ajussik
3. aug 2016

Baby prosim skusajte kym sa nezadari..ten pocit je na nezaplatenie

denidi
3. aug 2016

@ajussik ahoj krasny testik😃
Ja som dnes 2 deň po ET tak ešte pár dní musim vydržať...aj si mala nejaké pocity prvé dni po transfere?

ajussik
3. aug 2016

@denidi ajoj..no od prveho dna mam bolesti v podbrusku a v prsiach...som slaba.

jana954
3. aug 2016

Baby zostal mi utrogestan,mal by niekto zaujem? su to 3balenia a zo stvrteho chyba 6ks....

denidi
3. aug 2016

@ajussik supeeer,vyzera,ze sa obe bublinky pekne zavrtali😉

1veverica
3. aug 2016

@ajussik ved presne ako pises, vsetko zle na nieco dobre. Testik vyzera vyborne, myslim ze ti mozme gratulovat, uz len pockat na tu krv 🙂

ajussik
3. aug 2016

@1veverica ale znama bola 6x a vzdy po 2 tyzdnoch potratila..boze ja sa taaak bojiim

veronikamak
3. aug 2016

Ja som dnes 9dpt (PK) a test negatívny ☹ . Už som to oplakala. Viem, že mám počkať na krv, ale do pondelka je ešte tak ďaleko. A hlavne s pocitom, že to nevyšlo.

ajussik
3. aug 2016

@veronikamak Veronika dufam ze v pondelok budes milo prekvapena...este nesmut...drzim palceky

alison758
3. aug 2016

Ahojte baby tak uz cakam aj ja.no z ktasnej urody vajok istala iba 1 blasta a 2 morulky ktore mozno ani nebudu na mrazenie.ta jedina ktaska je uz u mna..

@ajussik blahozelam ktasny testik

ajussik
3. aug 2016

@alison758 dakujeem a drzim palceky

ajussik
3. aug 2016

Dievcence kamaratka mi odporucula kyselinu listovu..citala som aj o tom na internete. Kupila som tak snad pomoze

alison758
3. aug 2016

@ajussik to je len vitamin.ale ja ju jem..kyselinu listovu obsahuje zelenina a ovocie..a je dolezita pre plod

ajussik
3. aug 2016

@alison758 len vitamin??? 😂😂 vies kolko vitaminov budes potrebocat v tomto obdobi?? No hlavne ja co zjem ovocie a zeleninu raz za mesiac..😂😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre