Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ladymel8
27. dec 2017

@mimccik1709 píšem ti Ip

stastenka42
27. dec 2017

@mimccik1709; reprodukcna imunológia je v Ba v Nitre, reprodukčnú genetiku si tiež vyhľadaj na nete a taktiež hematologiu v rámci trvalého bydliska... stačí ti výmenný lístok od gynekológa.. a nehnevaj sa na mňa ale skús popracovať na tej slovenčine pretože tie príspevky majú toľko gramatickych chýb že až mi je zle keď to čítam... nechce sa mi veriť že to píše dospelá žena.. nečakaj kým tvoje dieťa začne chodiť do školy a bude teba učiť gramatiku..predbehni ho...

mimccik1709
27. dec 2017

@stastenka42 prepáč ale nečakal som ze tu bude niekto riešiť gramatiku. Pri narodení mi poškodilo určitú časť v mozgu s mam dizgrafiu takže u mňa je malá šanca ze sa ju dokážem naučiť.

katusikkk
27. dec 2017

Baby boli ste niektora v Ba vo Ferticente?😯

chmurkaxy
27. dec 2017

Ahojte,tak ja som tak striedavo oblacno.. dnes 9den po 6dt. na 5den som mala ruzoveho ducha, ďalší deň trochu slabšieho, na 7 a 8 deň nič a dnes zase ružový duch slabý.
Takže asi biochemicke zase. toto mi robilo pred 2,5 rokom,keď som do 6tt bola na ihlach či áno alebo nie a nakoniec bolo pre mňa dobrou správou aj to,že už to nemusím riešiť.

chmurkaxy
27. dec 2017

tie tri odspodu sú 5dp6dt, 6dp6dt (slabší ako 5), potom dva dni bolo úplne bielo, tie tam nemám a dnesny obedňajši 9dp6dt.

A druhá foto sú len 5dp6dt a 9dpdt.

lucifer06
27. dec 2017

@ladymel8 nemám už nič, toto bolo posledné ☹️ U mňa sú testy zbytočné asi, proste embryo asi nebolo dosť silné. Mne vyšiel hneď prvý ET a tehotenstvo bolo zdravé, ja nemám problém udržať plod, ale asi neboli moc kvalitné alebo čo ja viem... aj toho prvého sme sa museli nakoniec vzdať, zistili mi totiž vývojovú chybu, tak 19 týždeň som bola na prerušení, to bolo tento rok. Potom nás vyšetrovali na genetike a bola to čisto náhoda, ani jeden nie sme nositeľ... už nemám energiu na to 😢 do ďalšieho IVF teraz isto nejdem, nezvládla by som to už

yvet23
28. dec 2017

Ahojte. Dnes 13 DPO a test ukážkový. Zvedavosť mi nedala spavat keďže gynekológ má dovolenku a na krv idem až 2.1. Držím palce tým čo ešte cakaju... 🙏

mimiqa
28. dec 2017

@yvet23 gratulujem 😉

guccigirls
17. jan 2018

Ahoj žienky,som po ET.Všetko prebehlo podľa plánu na krv mám prísť o 14.dni,snáď vydržím netestovať 🙂

darci17
24. jan 2018

@guccigirls držím palce, testovala si?

guccigirls
24. jan 2018

@darci17 Ahoj,zajtra ráno chcem skúsiť otestovať,

adika84
25. jan 2018

@guccigirls držím palce ja som dnes 5den po et. Na krv idem v utorok. Dnes som testovala ale asi je skoro test bol biely zatiaľ.

guccigirls
25. jan 2018

Žienky je tam duch?

mimiqa
25. jan 2018

@guccigirls ano 🤗

mimiqa
25. jan 2018

@guccigirls kolkaty den po???? Drz sa hlavne oddychuj

janduska
25. jan 2018

@guccigirls Je to tam 😉

darci17
25. jan 2018

@guccigirls určite, držím palce, kde chodíš do centra?

guccigirls
26. jan 2018

@mimiqa včera bol 9.DPO
@darci17 chodím do Gyncare

guccigirls
26. jan 2018

@janduska dnes som netestovala,zajtra skúsim znova 🙂

mimiqa
26. jan 2018

@guccigirls slusna na 9ty den 🤗

adika84
26. jan 2018

Baby som 6dni po transferi a začala som trosku spinit test som ešte nerobila. Neviem bojím sa ze to nevyšlo. Cez progesteron som nikdy Nemala krámy ani špinenie. Stretli ste sa niektorá s týmto? Ďakujem

mimiqa
26. jan 2018

@adika84 zavolaj tam..mozno najvyššia extrimax na zastavenie..vyloz nohy...

darci17
26. jan 2018

@adika84 môže to byt kvôli uhniezďovaniu. Cez užívanie progesteronu môže prísť ms. I keď je to menej pravdepodobne

adika84
26. jan 2018

@mimiqa užívam len progesteron a nič iné. Vyložil a som nohy bolesti nemám. Len 28.by som mala dostať krámy alebo neviem kedy keďže teraz som pod vplyvom hormónov. Nechcela som robiť ešte test lebo na 6-ty deň ešte by neukázalo.

mimiqa
26. jan 2018

@adika84 ak sa to nemeni tak volaj radsej do centra..neboj..mize to byt z roztahovania maternice

adika84
26. jan 2018

@mimiqa moja kamoška ma pozitívny test je 10dni po transfere a ma špinenie v car povedali ze to môže byť v čase očakávanej menštruácie. Pokiaľ to nieje krv takže je to ok. Skúsim test zajtra myslíte že už ukáže budem 7dni po?

mimiqa
26. jan 2018

@adika84 skus..ducha by ti mal ukazat

adika84
26. jan 2018

@mimiqa skúsim zajtra alebo v nedeľu lebo na 5-ty deň mi nič neukázalo ale to bolo ešte skoro

mimiqa
26. jan 2018

@adika84 ovsem..nech prestane spinenie 🤗drzim.palec 😚

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre