Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

janduska
12. feb 2018

@anakra je mi to luto, tiez mi teraz nevysiel ET, tak cakam a verim, ze KET vyjde.

gaia251
12. feb 2018

@anakra Tak to mi je luto. Ale nevesaj hlavku, posledny pokus vyjde. Drzim palce do buducna

anakra
12. feb 2018

@gaia251
@janduska ďakujem kočky a držím palce😊

anakra
12. feb 2018

@zuzanita123 dakujem a gratulujem, nech hormonik pekne vstupa 😉

zuzanita123
12. feb 2018

@anakra Dakujem, pevne dufam ze bude

janduska
12. feb 2018

@zuzanita123 super, gratulujem 🙂

katkatop
12. feb 2018

@zuzanita123 840 12-ty den

zuzanita123
12. feb 2018

@katkatop wau a nebudes ty mat dvojicky? 😉

katkatop
13. feb 2018

@zuzanita123 dúfam ze nie vložili mi jedno. Ja mam vrodenú vadu maternice dve by som asi nevynosila. Vraj to je normálna hodnota vraveli v reprofite. Gratulujem vam. A vy ktorým to nevyšlo a pytate sa prečo- dostala som na to jednu tvrdú ale výstižnú odpoved od lekára v centre: štatistika. Nic ste nespravili zle vzdy sme tehotné tak na 20 percent. Tj pri piatich embryotransferoch by jedno malo vyjsť. Velmi držím palce aby to bolo to ďalšie. Este mne velmi pomohla viera v Boha, modlenie a pozitivita.

xeni
17. feb 2018

Ahojte mam 6 den od vkladu embria, dnes mi mala prist menstruacia nemam bolesti ako inokedy ale mala som okolo obeda hnede spinenia a potom poobede trochu krvi. Väčšinou mi príde hned silná menštruácia ale teraz je to zvlastne stalo sa to uz niekomu?

janduska
18. feb 2018

@xeni ahoj, ja som tiez mala spinenie 5. den po ET, potom mi prestalo, potom som zasa spinila o 2 dni (vacsinou vzdy len doobedu), ale od 10. dna sa spustila menstruacia.... drzim palce, aby to u teba bolo vsetko v poriadku a aby spinenie prestalo.

xeni
18. feb 2018

@janduska tak nakoniec mi začala menštruácia. Je normálne že som mala vklad 6 dni pred menštruáciou? Lebo všetko čo čítam tak vkladali počas plodných dní :(

amalia8
18. feb 2018

Baby kolko platite za umele oplodnenie? To za kazdy vklad emryjka date okolo 1700 eur? ( viem, ze preplaca poistovna, ale co citam tak aj tak vyjde umele okolo 1700 eur). A date okolo 1700 eur, vlozia embryjko. Potom pride menstruacia. Dalsi vklad, a s tym dalsich 1700 eur? Vsak to musi byt na nervy dostat po vklade menstruaciu ☹. Tiez sa chystame do centra, tak ma zaujima, ako to je.

mimiqa
18. feb 2018

@amalia8 ak mas embryjka tak vklad okolo 150 e....

mimiqa
18. feb 2018

@xeni tak vklad byva medzi 19-22 ty den...co ti povedali?? Cakali na vysku sliznice??

xeni
18. feb 2018

@mimiqa neviem nic nepovedali len som mala predlzenu kultivaciu povedali ze embrijka su uz dobre ze moze byt vklad ale o sliznici nic absolutne :(

xeni
18. feb 2018

@mimiqa a mne to teda tym padom vlozili na 25. den ach jaj

anakra
18. feb 2018

@amalia8 väčšinou platis tie hormóny, ktoré si pichas pred odberom vajíčok. Ak ich máš dosť, tak sa zmrazia a platis za ročné zmrazenie. Potom pred vkladom zmrazeneho embria ja osobne platím 190 E. Su to dosť veľké položky, hlavne keď je každý vklad neúspešný. Ale niekomu sa to podarí...

mimiqa
18. feb 2018

@xeni aaa menzes mas ako?? Teda cyklus

xeni
18. feb 2018

@mimiqa pravidelne mi chodi presne na den a vcera aj mal prist ako aj prisiel.

mimiqa
18. feb 2018

@xeni tak potom neviem preco tak neskoro...na zavrtanie embryjka je cas do 72 hodin........mas zamrazene???

xeni
18. feb 2018

@mimiqa Ano mam 4 zamrazene len ma mrzi, ze nepockali a neskontrolovali mi sliznicu. On vyberu vajicok mi nerobili ziadnu kontrolu rovno len vklad embryjka. Zajtra idem na krv svojmu gynekologovi a uvidime co mi potom povedia. Kedy sa robi potom dalsi vklad? Ty si kam chodila do car?

mimiqa
18. feb 2018

@xeni ja do Brna...tiez po vybere na 5ty den vklad..nerobili ziadnu kontrolu...pred vyberom urcite videli vysku...prvy vklad mi nevysiel az ket..teda zamrazene embryjko a hned na dalsi mesiac...pockaj nech skonci menzes teraz..zavolaj tam ze chces vklad...ber vitaminky dajake a skus na dalsi mesiac...🤗

xeni
18. feb 2018

@mimiqa Takze tento cyklus moze byt znovu vklad? No super, ja som sa zlakla ze mam cakat 3 mesiace niekde som to citala 🙂 Dakujem pekne som kludnejsia 🙂

mimiqa
19. feb 2018

@xeni jasne zavolaj tam..pred vjladom som brala estrimax skontrolovali vysku a sup vklad🤗...drz sa

mimiqa
19. feb 2018

@xeni pred vkladom 😅

xeni
19. feb 2018

@mimiqa No super, v stredu tam idem tak im poviem dakujem pekne 🙂

gabikacentrum
19. feb 2018

Ahojte som po et 8 deň včera som si robila test a bol na ňom dva čiarky síce druhá slabú ka ale bola tam dnes ráno tak isto a teraz som začala troska krvácať myslíte že som dostala menzes som s toho nestasna

rada2002
20. feb 2018

Dievcata dnes 15 dpo a vysledok hcg z krvi je 2600. Konecne po 3 rokoch snazenia.

ingrid0105
20. feb 2018

@rada2002 gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre