Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denisahe
20. feb 2018

@katkatop
Ahoj , ja som mala na 12 den 430, a cakam dvojičky
Nechcem ta strasit 😊

denisahe
20. feb 2018

@rada2002 gratulujeeeeem 😁😁😁😁

denisahe
20. feb 2018

@amalia8 Vela zalezi od liekov, ake ti daju a ci si das po odbere vajicok predlzenu kultivaciu, pripadne mrazenie, alebo tzv lepidlo, atd a od toho sa vyvyja aj cena, ked sa podari oplodnit vela vajicok a potom ich zamrazia, tak dalej platis len za vklad cca 170-190 e

rada2002
20. feb 2018

@denisahe tak to ti gratulujem, ale mne vkladali 1 HB. Takze by malo byt jedno nie?

denisahe
20. feb 2018

@rada2002 Aj jedno sa moze rozdelit, alebo ma teraz napadlo, ze moze byt veelmi dobre uhniezdene, ked je take dobre Hcg

janduska
20. feb 2018

@xeni No ET je iny v tom, ze tam je ten vklad neskor ako pri KET, preto sa moze spustit ms. Na KET mozes ist hned v dalsom cykle, urcite odsleduju sliznicu a ked tak nasadia estrimax.

luz5
20. feb 2018

@janduska ako to, prosim, myslis? Ved vklad ET alebo KET sa v kobecnom dosledku robi v rovnakom case, ci nie? Dakujem za vyscetlenie

janduska
20. feb 2018

@luz5 ET som mala az 23 DC, KET 19 DC

luz5
20. feb 2018

@janduska ale preco? Tomu teda vobec nerozumiem. Jedine ze y to mrazili skor ostatne embrya? Alebo si mala kratsi cyklys pri ket soskorsou ovu?

janduska
20. feb 2018

@luz5 pri cerstvom sklade som mala stimulaciu od 2 DC, odber vajicok 18 DC a vklad embryjka 23 DC. Pri KET mi odsledovali cyklus, sliznicu a 19 DC mi vkladali embryjka.

katusikkk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rada2002
21. feb 2018

Dievcatka moje potrebujem radu. 15 dpo bol hcg 2690 a v 16 dni som bola u svojho Dr. Kde ma pozrel a povedal ze tam vidi zatial iba vacok a nie embryo a na kontrolu mam prist o tyzden. Vkladali mi 5 dnovu 1 HB. Myslite ze je to ok? Neviem co si mam o tom mysliet.

rada2002
21. feb 2018

Ako sa pocitaju tyzdne tehotnosti ked mi vkladali 5 dnovu HB a dnes som 16 dpo ET a tehotnost potvrdena uz aj z krvi? Zabudla som sa to spytat Dr.

denisahe
21. feb 2018

@rada2002
Sa to pocita od prveho dna menzesu

denisahe
21. feb 2018

@rada2002 Nicoho sa neboj, srdiečko je vidiet az v 6 tt

yvet23
21. feb 2018

@rada2002 vacok je ok mne ešte v 4tt hovoril že vidí len to a žiadnu inú reakciu. 6tt bolo už aj srdiečko. 😉

guccigirls
1. mar 2018

Žienky špinili ste počas prvého trimestra aj celý deň?

denisahe
2. mar 2018

@guccigirls
Ahoj, ja som spinila od cca 5 tyzdna do 8 tt
Ale som to riesila nemocnicou, kedze chvilu som aj krvacala, tak som si tam tyzden polezala a potom kludovy rezim doma

gaia251
12. mar 2018

Taaak dnes 5 tyzdnov po transfere a kontrola v centre na jednotku. Sono ukazalo jedneho mrnuska,dufala som v dvoch, ale velmi sa tesim-e aj z jedneho. Tento krat to snad uspesne dotiahneme do konca.

rada2002
12. mar 2018

@gaia251 super drzim palce

rada2002
12. mar 2018

Ja som dnes tiez bola na sone, embryjko je ze vraj prilepene o stenu a nevedel ho zasa dobre zmerat. Cinnost srdiecka bola ale miesto kde je plodova voda je trocha zmrastene a nepravidelnych tvarov. Mam prist zasa v piatok. Co si o tom myslite? Bradavky bolia a tlaci ma stale zaludok.

sisa393
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa393
18. mar 2018

Ahojte . Bol niekto na tom podobne ? Som po 2.ifv ,testy negatívne ,som 12den po ET ,testy negatívne ,brala som progesteron 1-1-1 200mg, pred dvomi dňami ružovo hnedý výtok ale len po utreti ,dnes nic ,strašne má občasne pichne v podbrušku a pred dvomi dňami silná bolesť ako na ms ... lieky som vysadila v piatok no ale MS nikde ... ani brucho neboli len tlaky v pravom vaječníku a sem gam pichnutie .. :/

barborkakr
22. mar 2018

Caffte baby, som 4. den po trensfery, brusko ma pobolieva uz od prveho dna, ako pred mrskou, tak sa bojim, bo v utorok mam termin tej mrsky, aby neprisla, na krv idem stredu, je to ok?

yvet23
22. mar 2018

@barborkakr ahoj. mala som tiež tieto pocity a plus este niekolko iných a ms neprisiel. dokonca aj teraz ked som v 18tt viem cca kedy som mala mat. 😉

barborkakr
22. mar 2018

@yvet23 jeej ty si zlata, dakujem, lebo citim, ze mi v brusku nieco “motylkuje”, tak som zvedava 😊

bebekat
26. mar 2018

Ahojte, ja som dnes 10. den po ET. A som napata. Dnes som bola na krv a cakam, kym budem moct zavolat do centra. Na 8. a 9. den som trosku spinila a hlavne vcera ma bolelo brusko ako pri menzese.. tak hadam to nebude nic zle. Domaci test som si nechcela robit, nechavam to na krv.. ake ste mali vy pocity - hlavne fyzicke po ET? Ja okrem toho pobolievania a spinenia skoro nic. Jo, trosku ma bolela gebula vcera, ale to moze byt tiez HIT alebo som skratka menej pila...

barborkakr
26. mar 2018

@bebekat ahojky, ja som 8den po transfere, stale ma boli brucho ako pred mrchou, obcas zaboli riadne, stredu idem na krv, neviem ci tam poobede zvladnem zavolat, kolko si si davala vkladat?

bebekat
26. mar 2018

@barborkakr Davala som si jedno. Tak aj v centre odporucaju pre moj vek (hoci hranicny), od 35 davaju aj po dve. A ze bolo aj dobre "vyvinute" 🙂
Drzim palce, nech to vyjde 🙂 ja sa uz poslednu hodinu neviem sustredit v praci..

barborkakr
26. mar 2018

@bebekat za chvilku volas, napises mi potom? Som velmi zvedava, ja mam 37 zajtra, tak sme si dali dve 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre