Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lyzinka
22. apr 2018

Ahojte zienky. Idem si k vam po radu. ET som mala v utorok. Cize dnes je od vkladu 5dni. Dnes ma neskutocne pichlo v pravom vajecniku a od vtedy ma neustale picha a pobolieva podbrusko. Co to moze byt? Mala som aj mierny OHSS ale bolesti len na lavej strane na vajecniku. MS by mal prist az za 3 dni (co dufam ze nepride) no nikdy som nemala takuto bolest pred ms proste prisla a bolo.. Mate s tym daku skusenost?

lucinka12356
22. apr 2018

@lyzinka jedna baba tu pisala, že od výberu vajíčok sa ráta 14 dní do príchodu MS.... Keďže vtedy bola ovulka vyvolaná umelo... Pokým nemáš špinenie červené alebo krvácanie, vraj je všetko v poriadku

marec2018
22. apr 2018

@lucinka12356 ja som trosku krvacala a spinila

lucinka12356
22. apr 2018

@marec2018 trosicku aj ja spinim... Ale nie pravidelne. M štvrtok vecer som mala trochu, vcera vecer a aj dnes vecer 🙂 ale to fakt take farbenie len a slabucko hnede... Zatial bez hlienu a krvi

marec2018
22. apr 2018

@lucinka12356 no to som aj ja mala a zostala som tehotna;))) posielam tehotenske virusiky

kaja26
26. apr 2018

@zuzanita123 ahoj ja si picham prolutex uz 2x ket ale tento 2 nejako mi merobi vobec dobre

festerka
1. máj 2018

@vmm1986
Ahoj, prosim cena je aj s postovnym?

mimiqa
1. máj 2018

@lyzinka ja som sa na v pichy az budila a uz som v 20tt😍je to dobreee...zavrtava sa embryjki poriadne

barborkakr
1. máj 2018

@mimiqa fakt mas stale? ja som 9+1 a dnes uplne pichanie akoby v oboch vajecnikoch, v strede a obcas aj ta elektrinkova bolest, to je oki?

mimiqa
1. máj 2018

@barborkakr to do 12 t budes mat...potom obcas...ano mam stale...maternica sa roztahuje🤗

barborkakr
1. máj 2018

@mimiqa dozeraz to bolo iba na zaciatku, potom nic, obcas teaz vkuse, stale chodim na wc sa kontrolovat 🙏😂😂

mimiqa
1. máj 2018

@barborkakr nenamahaj sa....ak to mas stale lahni si....nemozes krvacat a mat krce ako pri menzese....ak si si neni ista kludne vzdy vybehni lekarke

barborkakr
1. máj 2018

@mimiqa nekrvacam len sa chodim kontrolovat 😊

mimiqa
2. máj 2018

@barborkakr tak citaj radsej knihu 😍

barborkakr
2. máj 2018

@mimiqa oki tak skusim 😉

mimiqa
2. máj 2018

@barborkakr mysel inde sustred🤗kedy mas kontrolu

barborkakr
2. máj 2018

@mimiqa zajtra druhu, uz u svojej lekarky cez brusko ❤️

mimiqa
2. máj 2018

@barborkakr len sa drz 🤗

stvorlistok81
4. jún 2018

ahojte kočky, som tu nová a rada by som sa ku vám pridala 🙂
24.5. som bola na ET po 5 dňovej kultivácii, vložili mi jedno embryjko, test na 8. deň mi vyšiel negatívny, viac už asi testovať nebudem, počkám si na krv 7.6. Chcem sa vás opýtať, či je možné dostať MS počas užívania Estrimax 3x1 a Prolutex 1x1? Včera ráno som mierne špinila, ale iba ráno, potom to prestalo a odvtedy nič... preto rozmýšľam, či je možné MS dostať, alebo ju lieky potláčajú? Bolesti nemám žiadne, len občas kríže a brucho... ďakujem vám 🙂

lucinka12356
4. jún 2018

@stvorlistok81 prolutex som neuzivala.. No mala som Estrimax, fraxik a progesterone... Testy po KET pozitívne az do 12 dna... Ptm krv a negat. A aj napriek uzivaniu vsetkych liekov som v piatok dostala MS

stvorlistok81
5. jún 2018

@lucinka12356 je mi ľúto, že to takto dopadlo... :( toto bolo tvoje prvé IVF? Máš aj niečo zamrazené? My nemáme nič, mala som málo vajíčok, z toho iba dve oplodnené a len jedno vydržalo. Budete skúšať ďalej?

lucinka12356
5. jún 2018

@stvorlistok81 ahoj Ivf prvé ale uz druhý vklad. Mám ešte dvoch mrazačikov ale až po vyšetreniach ideme na to. Akurát mi zistili syndróm lepivych dosticiek tak ideme dva mesiace liečiť to a popritom mám ešte iné vyšetrenie tak asi až po 😀

stvorlistok81
6. jún 2018

@lucinka12356 ahoj lucinka, držím palce, nech ťa čím skôr dajú do poriadku a môžete ísť zase na to ;) do ktorého CARu chodíš?

vyhuelka
6. jún 2018

@stvorlistok81 ahoj, podľa mňa ak sa má spustiť MS tak sa spustí aj napriek liekom, ale každá sme iná 🙂 držím palce nech nepríde 🙂

najpyzama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stvorlistok81
6. jún 2018

@vyhuelka ahoj, ďakujem za povzbudenie 🙂 pred chvíľou som však už spozorovala aj krv, takže zrejme z toho nič nebude 😢 zajtra idem na krv, asi už zbytočne, ale aspoň sa dohodneme, čo ďalej...

vyhuelka
6. jún 2018

@stvorlistok81 ešte to nevzdávaj 🙂 veľa báb odtiaľto aj krvácalo a plodík sa udržal 🙂

stvorlistok81
6. jún 2018

@vyhuelka ďakujem ďakujem ❤ dnes v práci nerobím nič iné, iba čítam rôzne články a diskusie... ale povedala som si, že toto bol náš prvý pokus, budeme sa snažiť aj prirodzene a keď to bude opäť možné, pôjdeme zase IVF. No ak by to zjtra vyšlo, bola by som najšťastnejšia 🙂 a ty si na tom ako? tiež si absolvovala IVF?

vyhuelka
6. jún 2018

@stvorlistok81 hlavne veľa nečítaj, niekedy to človeka zbytočne vystraší 🙂 áno boli sme na ivf, vyšlo a teraz som 18tt 🙂 však skús ráno pred krvou test nech si pripravená na odpoveď 🙂 držím palce 🍀

stvorlistok81
6. jún 2018

@vyhuelka jeeeej 😍 tak blahoželám a prajem vela zdravíčka. Rozmýšľala som tiež, že si urobím test pred odberom, ale keďže už začínam krvácať, som už pripravená na tú horšiu správu tak či tak 😔 ale ďakujem ti veľmi pekne, je super si takto s niekým popísať, ľudia, ktorí vedia, čo máme za sebou, nič podobné neabsolvovali, takže sa asi nevedeia celkom vcítiť do našej situácie.. vám to vyšlo na prvýkrát? v ktorom centra ste boli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre