Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vmm1986
24. jún 2018

dievčatá , posuniem 2x utrogestan a k tomu dám ako darček estrimax ak by ste niektorá chcela )

vrds
24. jún 2018

@ceklis minimum na uhnizdenie embrya je 10 mm. Ideál je 10-13mm

babikadaska
26. jún 2018

Dievčatá, v skratke sa pripomeniem, diskutovala som v tejto skupine naposledy pred pár mesiacmi po KET-e. Na prvé IVF sme boli v Reprofite v Brne presne minulý rok, mala som 3 embrya, z toho sa 2x uchytili, ale nepokracovali. Teraz sa o pár dní chystám na druhý cyklus IVF. Manželovi dnes prišli výsledky z opakovaného spermiogramu (prvý bol v novembri 2016) a neuveríte, ale výsledky sa mu enormne ZLEPŠILI!! Hodnoty množstva spermií aj pohyblivosti sa z veľmi nízkych hodnôt dostali dosť vysoko. nízke ostali iba hodnoty "podiel normálnych spermií". sme z toho obaja strašne šťastní, a vlastne sa chcem opýtať, či myslíte, že lepší spermiogram bude mať vplyv na úspešnejšie IVF??? neviem o tom nikde nič nájsť.

stvorlistok81
27. jún 2018

@babikadaska ahoj 😊 to sú skvele správy, ako sa to manželovi podarilo? Nasadil nejakú diétu, športuje? Ja si myslím, že určite to môže zvyšovať šance, veď vývin embryjka určite závisí aj od kvalitnej spermie 😉 na IVF ste boli iba kvôli tomuto, alebo máte aj iný problém?

dena22
29. jún 2018

@zuzanita123 ahoj prosim ta, znamena to, ze prolutex nahradi 400mg progesternonu vaginalneho?

zuzanita123
29. jún 2018

@dena22 tak mne bolo povedane ale zavolaj si radsej do centra a over si to lebo ja som mam od recepcnej co dvyha telefon

vierkka
30. jún 2018

Baby mám fraxiparin 0,3 ml aj utrogestan ,ak by ste potrebovali

katkatop
8. júl 2018

@vrds baby, otehotnela som presne s 8mm- ani mi nedali estrofem. A som 26 týždeň 🙂

katkatop
8. júl 2018

@ceklis ja som mala 8mm, ale lekár mi hovoril, že pacientky mu otehotneli aj pri 6,5 mm.

lucina1100
12. júl 2018

@katkatop ahoj čo to znamená 8mm ? Čo to je veľkosť ? Či ?

lucina1100
12. júl 2018

Ahojte dievčatá , je tu daktora čo jej vkladali morulu a vyšlo to ? 😊

stvorlistok81
12. júl 2018

@lucina1100 ahoj, nám to nevyšlo 😔 mali sme vklad na 5. den morulu a neuchytila sa, dokonca sme si zaplatili aj embryo glue.. ale to neznamena, že tebe to nemôže vyjsť 😊 budem ti držať palčeky. Koľko dňová bola, keď ti ju vkladali?

stvorlistok81
12. júl 2018

@lucina1100 myslím, že katkatop hovorí o hrúbke výstelky maternice, kde sa embryjko uhniezďuje

lucina1100
12. júl 2018

@stvorlistok81 5 dňová

lucina1100
12. júl 2018

@stvorlistok81 áno presne aj mna to potom napadlo , doktor povedal že mam nádhernú sliznicu

stvorlistok81
13. júl 2018

@lucina1100 budem držať palčeky, nech sa pekne uhniezdi a rastie 😊 máte aj nejaké zmrazené? Ako sa cítiš po vklade?

lucina1100
13. júl 2018

@stvorlistok81 nemáme žiadne zamrazené len morulu vloženú , a cítim sa zatiaľ dobre

babikadaska
14. júl 2018

@stvorlistok81 zmenil radikalne stravu. Mame problem iba so spermiogramom, ja som v poriadku.

babikadaska
14. júl 2018

@rada2002 ahoj sledovala som tvoj priebeh od zaciatku,minuly rok sme si aj pisali,boli sme rovnako na vklad. Ako si dopadla s tym poslednym vkladom,ked si mala pozitivny test ?? Pevne verim,ze dobre !!!!! Velmi by ma to povzbudilo pri tych vsetkych neuspesnych pokusoch,o ktorych tu citam...

rada2002
19. júl 2018

@babikadaska posledny vklad sa uchytil ale v 6 tt zasa odisiel. Prestalo byt srdiecko. Bola som hotova ale uz to preslo. Idem dalej ale uz len na darovane. Nevedela som sa s tym zmierit ale teraz sa na to pozeram inac. V auguste idem na konzultaciu. Vies mame 42. A ako Ty pokracujes?

stvorlistok81
19. júl 2018

@lucina1100 ahoooj, tak ako to u teba prebieha? Máš niečo nové?😊

stvorlistok81
19. júl 2018

@babikadaska super, strava veľa urobí, tak prajem veľa šťastia 😊

babikadaska
19. júl 2018

@rada2002 to je mi luto :/ som rada ,ze uz presiel nejaky cas a skusas to znovu.
Ja som teraz stimulovala (moje druhe ivf) a zajtra idem do reprofitu na odber vajicok
Mam 10 folikul.
Cely tyzden som doma a precitavam diskusie z modreho konika od r.2009. Tak vela pribehov a nakoniec uspesnych pokusov,ze som plna nadeje. Natrafila som pri tom citani na velmi vela dievcat po 40-tke,ktore isli prave s darcovskymi,a takmer vsetkym to vyslo na prvy alebo druhy pokus. V reprofite vraj maju s darcovskymi vajickami az 85% uspesnost,co sa mi zda uzasne,tak ti moc drzim prsty,nech to vyjde.

lucina1100
19. júl 2018

@stvorlistok81 ahoj zatiaľ stále rovnako , zatiaľ ani nekrvacam a ani ma nič neboli , ani prsia ma nebolia 😁, tak neviem .
Dufam že ten certik sa tam uchytil lebo tiež mame za sebou už veľa toho , a bolo by na čase aby trosku radosti priniesť do rodiny .
A tiež mam za sebou kyretaz v 7 tt tak človek ma aj strach aj obavy aby sa dačo nevypudilo , bo sme s toho unavený 😊 a vy čo idete robiť ? Kde ste chodili do car ?

babikadaska
20. júl 2018

Ahojte.
Nakoniec som mala 18 vajicok.
Zajtra o 14 si budem volat do Reprofitu,kolko sa ich oplodnilo.
Predpokladany termin ET 25.7.

stvorlistok81
20. júl 2018

@babikadaska silno držím palčeky, nech je ich čo najviac a nech sa pekne delia, ako sa majú 😊✊🏻✊🏻

stvorlistok81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stvorlistok81
20. júl 2018

@lucina1100 no veď to je pochopitelne, človek ma určite obavy a keď už má nejaký neúspech za sebou, o to sú väčšie. A kedy ideš na testik? 😊✊🏻 My sme teraz na Kréte, dopriali sme si oddych od všetkého, pred odchodom som bola u dokiny a odporučila mi Inofolic, tak ten pijem aj tu 😁ale mala som zase zväčšený folikul už na 27mm, tak mi dala Ovitrelle, bojíme sa dalších cýst, tie mi robili problémy aj pri prvom IVF. A po dovči mám prísť na krv a pôjdeme do druhého IVF kolečka 😉
@lucina1100 a chodíme do Iscare v BA

lucina1100
20. júl 2018

@stvorlistok81 mi teraz chodíme do reprofitu Brno a na test mam ist 25.7, ale moj gynekológ ma dovolenku do 2.8 tak musím počkať a do Brna ja nejdem cestovať pre krv a sono tak budem čakať a modliť sa aby neprišiel menzes 😊oddýchnite si

stvorlistok81
20. júl 2018

@lucina1100 ďakujeme 😊 a ako hodnotíš Brno? Jasne, veď na test mozes ísť aj ku svojmu dr, nemusíš preto cestovať, ale ak by si nechcela čakať, kým tvoj príde z dovolenky, vraj ti môže urobiť aj nejaká iná klinika test, ale určite za poplatok... ja len, že ak by si bola netrpezliva, čo určite už si 😊 a nech mrška nepríde ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre