Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tini2
17. okt 2018

@willino1 ďakujem za informácie.... dám si pozor

zaneta7
17. okt 2018

@malatamara ET január 2017, a KET tušim apríl a potom september 2017 a teraz po roku 3 KET

malatamara
17. okt 2018

@zaneta7 Aha, lebo prišla som k dvom rôznym názorom na prestávku medzi KET - že je lepšie, nech sa telo spamätá z hormónov/že je lepšie ísť na to hneď, keď je telo nastimulované

zaneta7
17. okt 2018

@malatamara tak názory sú rôzne, mne to takto nejako vyšlo, min.rok som mala prestávku, lebo sme čakali na výsledky z CAR, a teraz rok kvôli tej reproimunológii

domca002
17. okt 2018

Baby som 4 deň po vklade a dnes som mala zápchu.moze to tlačenie mať dopad na úspešnosť?

malatamara
18. okt 2018

Zápchu som mala aj ja.... ale či to má na to vplyv to veru neviem
No ja dnes ráno ďalší biely test, som 8 deň po transfere a začala som špiniť :(

tini2
18. okt 2018

@malatamara ja mám tiež také bolesti ako pred MS :( tie mám dostať o týždeň... Jáj šľak ma trafí keď to nevyjde 😪

vyhuelka
18. okt 2018

@domca002 určite zápcha nemá vplyv 😉 neboj sa...
a baby pocity na MS sú bežné, nič nie je stratené aj keď žena špiní alebo krváca, niekedy je tam hematóm, inokedy stará krv, dôležitá je otázka šťastia a pozitívneho myslenia 🍀✊🏻 Držím vám palce 🙏🍀

malatamara
18. okt 2018

Zatiaľ to nezvýšilo intenzitu, tak snáď sa len moja potvorka poriadne zavŕtala a poslala mi znamenie "mami neboj sa, som tu". Každý večer ju o to prosím 🙏❤

tini2
18. okt 2018

@malatamara dievčatá všetkým nám držím palce, aby sme sa dočkali vysnívaného bábätka 🤗

darci17
18. okt 2018

Dievčatá, ostala mi jedna krabica progesteron 200. Ak ma niekto záujem, prosím IP.

malatamara
18. okt 2018

Mne zostal Gonal 500 jednotiek a meriofert 75 IUI dve striekačky, ak by mal niekto záujem
A aj clostylbegyt 5 tabletiek

tini2
18. okt 2018

Baby ste tu niektorá ktorá ste si robili test pred odberom krvi a bol pozitívny?

rada2002
18. okt 2018

Dievcata takže 15 deň som bola na krvi a hcg 481. Doktor povedal že treba kontrolný odber čo bude v pondelok ale že výsledok by mohol byť lepší. V Brne mi Dr. Pospisilova povedala, že je to dobrý výsledok. Čo si o tomto myslíte?

babikadaska
19. okt 2018

@rada2002 na 15 den je to vynikajuci az nadpriemerny vysledok. Blahozelam

tini2
19. okt 2018

Nedajú sa v lekárni kúpiť dáke testy kde by sme si vedeli z moču zistiť koľko máme hcg? 😐

babikadaska
19. okt 2018

@rada2002 na 15 den je "spravne" rozmedzie hcg 185 - 3279. Zopakujem svate pravidlo pre hcg - nie je dolezita hodnota,ale aby kazde 2-3 dni dvojnasobne stupalo.

babikadaska
19. okt 2018

@tini2 neexistuje taky test

tini2
19. okt 2018

@babikadaska škoda,na odber krvi mám ísť 25.10. už som nedockava, ešte sa chcem spýtať,som 5 deň po transfere, môžem už dnes normálne fungovať, myslím tým aj upratovať, samozrejme v kludnom tempe... bojím sa aby som nič nepokazila

rada2002
19. okt 2018

@babikadaska ďakujem za povzbudenie a gratulujem. Držím palce

babikadaska
19. okt 2018

@rada2002 dakujem a aj ja tebe 🙂 urcite napis ako dopadnes na kontrole !!!

babikadaska
19. okt 2018

@tini2 ano po 5 dnoch uz mozes. Nic tazke nedvihat ale inak bezny provoz je naplno mozny 🙂

rada2002
20. okt 2018

@babikadaska ako sa citis a ktorý si tyzden

mimiqa
20. okt 2018

@rada2002 poznam holku co mala 300...nemboj..dobre hcg 😙

rada2002
20. okt 2018

@mimiqa vieš snaženie skoro 4 roky, z toho 3 x potratila naposledy vo februári a dúfam, že to tentoraz dotiahneme do úspešného konca. Ďakujem za povzbudenie. V pondelok idem na kontrolný odber.

babikadaska
20. okt 2018

@rada2002 mne zacal 16 tt . Na zaciatku som prekonala stredne tazky OHSS ale teraz mi je uz fajn. Obavy,aby som uspesne donosila,stale mam,aj ked sa ich snazim aj s manzelovou pomocou eliminovat a tesit sa na babatka a verit v dobry koniec. Aj vo mne zanechali 4 roky snazenia a vsetko okolo toho + ivf nejake stopy...

mimiqa
21. okt 2018

@rada2002 poznam.moja velmi dobre..ja do toho tri operacie behom roka...niekolko potratov....no nevzdala som to...drz sa moja..ako kazda,ktora tuzi po babatku..zo ❤kazdej prajem aby sa splnil najkrajsi sen 😙😍

rada2002
22. okt 2018

Takže dnes som v u Dr. Na kontrolnom odbere. Výsledok ešte neviem ale ked má pozeral tak vacok videl ale plod vôbec iba v jednom bode ho bolo troška vidieť. Povedal že by mal byť vidieť už viac. Je to 22 deň po vklade + 5 daňové embryo vkladané. Som z toho dosť nervozna lebo už týždeň mám trocha hnedý výtok. Zajtra tam zavolám. Čo myslíte je to Ok? Keďže je vidieť plod?

domca002
22. okt 2018

@rada2002 myslím že doktor vie viac ako my

stvorlistok81
22. okt 2018

@rada2002 ahoj, ja neviem, ako by to malo v tomto štádiu vyzerať, ale veľmi silno ti držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku a aby si o 9 mesiačikov držala v náruší svoje bábätko ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre