Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimiqa
22. okt 2018

@rada2002 Ahoj..ja som spinila do 11 az 12teho tyzdna...je to v poriadku ak hnedy..nesmie byt svetlocerveny...jejda drzim palec velmi 😘

rada2002
22. okt 2018

@mimiqa kedy bol u teba vidieť plod? Ja som 22 deň po vklade 5 daňového embrya a Dr. Videl zatiaľ iba vak. Povedal že by už mal byť vidieť. Tak mám obavy.

babikadaska
22. okt 2018

@rada2002 ja som bola az 28 dni po vklade 5 dnovych embryi ked bolo vidiet plody. V tom prvom ranom stadiu to rastie neskutocne individualne, neviem preco ta dr.strasi!!! moja naj kamoska bola na zaciatku 8 tt ked jej bolo vidno plod!! Hrozne ju vystresovali a zbytocne. Celkovo dietatko akoby meskalo v raste a v 4.mesiaci to uz plus minus dobehlo.

babikadaska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babikadaska
22. okt 2018

@rada2002 a to podotykam ze v centre Reprofit Brno mi sam dr.napisal do emailu,ked som sa na utz objednavala,ze ten 28 den je dost "hranicny"a nieco uvidime iba ked budeme mat stastie !!!!!kludne by som ti ten mail printscreenla aby si vedela ze naozaj tvoj dr.povedal dost velku nepravdu!!!

mimiqa
22. okt 2018

@rada2002 tusim 6 plus 3...no ja som mala xb 5 dnove..ono zalezi aj kedy sa zavrtalo..dakomu hned niektorej o niekolko hodin..

rada2002
23. okt 2018

Takže kontrolný odber hcg je 5700 a krv bola brána na 22 deň po vklade. Myslím že ok až na ten hnedý výtok. Radšej som od dnes ostala doma na PN. Dúfam že už to vyjde. Kontrola utz v pondelok a verím že embryjko už Dr.konecne uvidí. Takže baby držme sa a verme v šťastné konce.

tini2
23. okt 2018

@rada2002 super teda,tak sa teším s tebou a verím že všetko dobre dopadne 🤗🤰 ja tiež spinim už 3 deň a keď som volala na kliniku povedali,že to je v poriadku...tak neviem

rada2002
25. okt 2018

Dievcata takže spinenie bolo na figu. Dnes už krv, bola som na utz a embryo odchadza. Že už sa nedá nič robiť. Tak čakám kedy to zo mňa vyjde a dúfam že nepôjdem na kyret. 4. Potrat. No čo by ste robili? Už mám toho dosť. 1x Moje vajíčko potrat 12 TT, 2.a 3. X Moje vajicko a potrat v 6 TT, 4 x teraz darované vajíčko ktoré sa ani nezahniezdilo potrat 5 TT a posledné nas vyslo na 2500 euro lebo bolo len 1 vajíčko aj keď garantujú 2. A teraz čo? Neviem. Som strasne sklamana. A nikto ti nepovie prečo. Všetko ok.

tini2
25. okt 2018

@rada2002 ahoj tak to mi je ľúto :( ja tiež od včera krvacam, dnes som bola na krv a nič,neuhniezdilo sa :(

regina24
25. okt 2018

@tini2 tak to mi je ozaj luto ,ja idem teraz na druhe ivf dufam ze uz to vide.

stvorlistok81
25. okt 2018

@rada2002 och 😔 ani neviem, čo ti mám napísať... je mi to veľmi ľúto, aj mi slzička vybehla. Doktor ti nepovedal nič? Nechcela by si vyskúšať iný CAR? Iný názor, možno by to stalo za to... ale teraz si daj na chvíľu pauzu, potrebuješ sa dat do poriadku aj fyzicky aj psychicky. Veľmi som z toho smutná, naozaj, ja som bola na dvoch neúspešných ivf, ale u mna nedošlo ani k nidacii a toto čo sa stalo tebe musí byt pre teba veľmi ťažké. Bud silná!

ceklis
25. okt 2018

@rada2002 je mi to tiež neskutočne luto. Ja som verila, že sa to už podarí a bude to aj pre mna taká nádej, že je tam tato možnosť a teraz sa toho bojím ešte viac 😢 nejdem si ani len predstavovať čo cítiš :( to sa naozaj nedá. Toto chce len čas aby sa s tým človek nejako vysporiadal. Čo na to doktori v car? Nevyjadrili sa, ze? 😢😖

rada2002
26. okt 2018

@ceklis nie nikto nevie prečo. Partner hovoril aby sme skusili Repromedice alebo Iscare. V Brne to stále nejde a nepovedia Ti nič. Až po 3 rokoch snaženia chce Dr. Urobiť Picsi čo mohol dávno. Že môže byť ešte to že partnerove spermie nedokazu oplodniť vajíčko.

stvorlistok81
26. okt 2018

@rada2002 veď PICSI vám mali navrhnúť podľa mňa okamžite, keď sa nezadarilo prvé razy... skús zmeniť CAR, minimálne na konzultáciu choďte aj s partnerom a urobíte si názor.

rada2002
26. okt 2018

@stvorlistok81 už nad tým rozmyslame. Ale neviem či iscare alebo repromedicu.

stvorlistok81
27. okt 2018

@rada2002 ja mám skúsenosť iba s Iscare a zatiaľ som spokojna. Skús si pozrieť recenzie a podľa toho sa rozhodni..

miskakovacova1991
27. okt 2018

Prosím vás kto by mi vedel poradiť som týždeň po umelom oplodnení a objavila sám troška krvi a potom nič čo to môže znamenat

regina24
28. okt 2018

@miskakovacova1991 uhniezde by to malo byt .treba zavolat dr ci to je poriadku .

miskakovacova1991
28. okt 2018

Bola som včera u doktora a povedal mi že môžem byť aj tehotná po transfere som týždeň a strašne ma bolí pot brušku kríze prsia ale zatiaľ nevie zistiť nič lebo krv sa bere po 14 dnidakujem vám za otpovet

veronka88
28. okt 2018

Ahojte, je tu este nejaka cakatelka po ket? Ja som zajtra 5ty den po...

miskakovacova1991
29. okt 2018

a ako sa cítite neboli vás podbrušku mňa áno a to už vieš týždňa

elimu
29. okt 2018

@rada2002 Ahoj, teraz čítam tvoj príspevok o tvojich potratoch. Je mi to strašne ľúto 😔 Musí to byť na psychiku zaberak. Ja som po 3.IVF cykle a 4. vkladoch, z toho stále nič, až tento posledný skončil biochemickym. Zvládam to celkom fajn, ale no ty máš toho dosť, to by dalo asi aj mne zabrať. A môžem sa spýtať, ty si už aj po vyšetreniach na reprodukčnej imunologii a hematologii? Mňa to ešte len teraz čaká, tak dúfam, že další vklad už bude úspešný 😊 Aj tebe prajem veľa síl a aby si sa stala čo najskôr maminkou❤️

miskakovacova1991
29. okt 2018

Ďakujem Ana prajem tebe aby si sa stala čo najskôr kamienkov ja len terás čakám či som alebo nie na krv sa môže ísť len po 14 dňoch a ja som len týždeň po et objavila sa mi trocha krv ale len málinko a potom nič a doktor mi povedal že môžem bit aj tehotná len musím čakať držím vám palce 😀😊😊☺☺

rada2002
29. okt 2018

@elimu mám genetiku Ok, hemato beriem fraxiparin, endokrinilogia beriem euthyrox a imunológia bola Ok ale som písala Dr. Či netreba kontrolu. Uvidím.

miskakovacova1991
29. okt 2018

áno drží k vám palce ket pôjdete na kontrolu aby bolo všetko dobre

elimu
29. okt 2018

@rada2002 A aj napriek vyšetreniam a zistení diagnóz sa nedarí?? Tu už fakt strácam slová. Veľa síl prajem.

miskakovacova1991
31. okt 2018

Ahojte baby po dlhom čakaní som sa dozvedela dobrú správu som 2 týždne tehotná

stvorlistok81
31. okt 2018

@miskakovacova1991 ahoj, to je super správa, gratulujem 🙂 držím palce, nech všetko ide hladko a bez problémov 🙂❤

miskakovacova1991
31. okt 2018

Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre