Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

regina24
20. nov 2018

@mimiqa nemám už nrazacikov vôbec .
To to mám už druhé ivf .
Prvé ivf som nemala ani vklad lebo vajíčka sa nevyvíjali do predĺženú kultiváciu..
A ja mám že AMH hormón nižší a manžel spermiogram mám poriadku akurát tvár spermií má aj abnormálne tvári.
Tak preto nás posielali na ivf.

mimiqa
21. nov 2018

@regina24 teraz si mala kolko mrazacikov??? Daj si pauzu...daj dokopy..a skus zas😚

sevcikovaanna
21. nov 2018

Ja som s toho jelen v car test pozitivny beta hcg 11.8 a mam menzes

vrds
21. nov 2018

@sevcikovaanna HCG 11 je malo. Takze z tohto nič nebude.

sevcikovaanna
21. nov 2018

@vrds ved aj som to povedala ked my volali vysledky ale ona povedala ze som ...zevraj beta hcg su ine hodnoty ako klasicke hcg 😢

barbora2112
22. nov 2018

ahojte babulky, pripajam sa k vasej diskusii som 4 dni po KET, tak som tiez čakatelka.... prvy krat som po ET v 3 tyzdni prisla o bublinku :( skoncila som s hyperstimulakom v nemocnici :(

regina24
22. nov 2018

@barbora2112 tak aj ja som 4den po etapách čakám tiež 🙂

barbora2112
22. nov 2018

@regina24 tak mozme cakat spolu 🙂 budes si robit test doma? mna to strasne laka ale povedala som si ze pockam do krvi ... aj ked to bude tazke :D .... ake centrum navstevujes ?

regina24
22. nov 2018

@barbora2112 tak môžme si písať kľudne jak sa cítiš 🙂
Ja sa cítim zatiaľ celkom dobre 🙂
Určite budem chcieť správy domáci test.
Je to ešte veľa veľa dní 🙂
Helios BB
A ty kam chodíš do centra ?

mkatkam
8. dec 2018

Ahojte dala som sem stručný postup vybavovania Brna. Privítam komentáre.
https://www.modrykonik.sk/blog/mkatkam/article/ivf-p5die0/

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
holodnakova
9. mar 2019

@callisia nevesaj hlavu,môže ísť o uhniezdenie.Tablety v žiadnom prípade nevysadzuj.na 11 deň krv by mala už ukázať.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppetkab
10. mar 2019

@callisia ahoj,ak si mala vkladane 5-dnove embryjko,tak uz ti aj test ukaze 2ciarky. Podla mna to mas z uhniezdenia,aj ja som to tak mala a testovala som uz od 5.dna po vklade a uz tam bol duch. Drzim palce 😉

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
10. mar 2019

@callisia jeeeeeej ved to je jasne

ikuska187
10. mar 2019

@callisia ktorý si DPT? Ak to bola krv iba na toaletaku, tak to kľudne mohlo byzlt uhnizdovanie. Odvtedy si nekrvacala? Pregnyl alebo Ovitrelle si nepichala?

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ikuska187
10. mar 2019

@callisia a na krv ideš kedy? Treba dúfať, pokiaľ sa nerozbehne MS, šanca je plus veľa báb na začiatku aj zakrváca, aj spini. Uvidíš ci aj testik bude silniet, ešte by som to ako stratené vôbec nevidela 😊 držím palce 😊

janan82
10. mar 2019

@callisia ja som tiez mala kvapky krvi a dnes tu mam pri sebe 5.rocneho drobca. Vraj to moze byt aj prekrvenie a prasknuta cievka, ale aj uhniezdovanie. Ciarku mas peknu a prajem nech krasne silnie

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppetkab
10. mar 2019

@callisia to uz je krasna ciarka na 8.den 😉 neboj,teraz uz vies,ze to bolo z uhniezdovania,ja som mala najskor len bleducko ruzovu kvapku krvi na toaletaku,dalsi den to uz bolo viac a potom uz nic. Musis teraz mysliet pozitivne! Jednoducho embryjko sa zavrtava a popri tomu naraza na cievky,maternica je v tomto obdobi viac prekrvena.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
11. mar 2019

Kočky viete mi povedať ten test môže byť tehu test som 9 DPO 6DPT a 11den po ovitrel ten mi vyprchá pred par dnami boli čisto biele. Vkladali mi dve babulky ten spodný je ovu to som len tak skúsila.

ppetkab
11. mar 2019

@zuzulka501 na 6.den po vklade moze byt 😉 Ja som tiez testovala tymi one step testami,oni maju menej farbiva a ciarky boli take slabsie,ale hlavne ze postupne tmavli! Tak drzim palce,nech aj tebe tmavnu! 😉

elimu
11. mar 2019

@zuzulka501 Jasné, že to môže byť ❤️ Niektoré baby majú ducha už na 4 DPT😊

zuzulka501
11. mar 2019

@elimu
@ppetkab ďakujem vám veľmi pekne no uvidíme ako to bude ďalej ale od včera mam strašne žilky na prsiach a neskutočne ma bolia z bokov a zospodu

zuzulka501
12. mar 2019

@callisia no ako pokračuješ?

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre