Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzulka501
13. mar 2019

@callisia a kedy ideš na krv? Ja v piatok

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
14. mar 2019

@callisia no ako oooo si dopadla

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
14. mar 2019

@callisia ach jaj tak dúfam ze bude všetko v poriadku a nič viac k tomu nepovedali?

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
15. mar 2019

@callisia ahoj hcg 1,09 nič mam prísť na kontrolné ale uzavreté ako negativne

zuzulka501
15. mar 2019

@callisia a ty

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka501
15. mar 2019

@callisia no tiež som toho názoru aj mňa naťahujú mam prísť na kontrolný odber koli nízkemu hcg najradšej by som bola keby mi došla MSA je pokoj... Tak ti držím palčeky nech to čoskoro vyjde. Aj mne povedala sestra že asi biochemicke tehu

vevericka13
22. mar 2019

@callisia ved to su pekne testy...ako si dopadla?

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
22. mar 2019

@callisia a ako sa citis? aj ta pobilieva podbrusko? ci nic?

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
22. mar 2019

@callisia mrzi ma to, ze mas taketo komplikacie, ta neistota je to najhorsie. Moje hcg islo tiez len pomalicky a vlastne od nedele som mala dost stresujuci tyzden, lebo sa mi zdalo ze test bledne a tak.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
23. mar 2019

@callisia moje nakoniec stuplo, tak by malo byt vsetko ok, ale uvidi sa na sone. Nam bohuzial na ket nic neostalo.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
23. mar 2019

@callisia asi to bol soft, ale taky silnejsi 🙂 lebo som pichala asi len 7dni a nehrozil mi ohss. Takze keby idem do ivf opat, tak opat zvolim soft.

vevericka13
28. mar 2019

@callisia ked stuplo tak je to dobre, niekedy sa to pomaly rozbieha...drzim palce

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristy33
14. apr 2019

Dievčatá, dúfam, že vás povzbudím. Vždy som mala pocit, že sem píšu len tie, ktorým sa bohužiaľ nedarí a tie ktorým sa zadarilo sa už neozvali. Preto vám píšem, že sa nám po 10 rokoch pokusov narodil chlapček a malý nezbedník už má 7 mesiacov. Treba len vydržať, hľadať kde by mohla byť chyba, podstúpiť možno aj na pohľad nezmyselné vyšetrenia a hlavne veriť, že je to len otázka času. Všetkým vám z celého srdca držím palce.

stvorlistok81
15. apr 2019

@kristy33 ahoj 🙂 blahoželám a teším sa, že sa vám to po tak dlhom case podarilo 🙂 ak sa smiem opýtať, aký si mala problem a prečo to toľko trvalo? Ja som po troch neúspešných IVF, mám nízke AMH a vyššie FSH, malú ovariálnu rezervu. Avšak žiadne vyšetrenia okrem hormonálneho profilu som neabsolvovala..... vajíčka som mala stale, bolo ich však málo a nikdy sa neudržali :( ďakujem pekne 🙂

kristy33
15. apr 2019

@stvorlistok81 Ahoj, ja som mala vysoké TSH a prolaktin. Dlhé roky sa liečim na endokrinologii a až tesne pred posledným vkladom som mala konečne dobré výsledky. Taktiež bez stimulácie som mala maličké vajíčka, čiže som brala Clostylbegit a časom sa "nakopli" vaječníky. Mala som hraničné hodnoty alergie na spermie (vždy po styku som mala deň-dva slabšie bolesti.) Testovali sme sa aj na genetickej ambulancii, tam nám nič nezistili. Manžel chodieval na bežný spermiogram, ktorý zistil len deformáciu niektorých chvostíkov, avšak to nemalo braniť otehotneniu. Až keď sme si zaplatili 180e (sa mi zdá že sa volal Halosperm) kompletný test manželových spermií odhalil, že jeho spermie majú fragmentovanú DŇA aj tým sú neschopné bez pomoci oplodniť moje vajíčko. Taktiež ja mám hustú krv a pichala som si fraxiparin. Mohlo to pomôcť aj keď môj doktor tvrdí, že nie. Ešte možno taká hlúposť, dostatok spánku som mala pocit, že pomohol. Snažiť sa čo najviac eliminovať stres a rôznorodá strava. Nechcem nijak radiť, lebo nakoniec mám pocit, že po toľkých pokusoch si konečne šťastie sadlo aj na nás a neviem či som tomu nejak pomohla. Už toľký x sme si vraveli, že už sa na to vykašleme, ale som rada, že vždy po čase sme sa pozbierali a "šli" ďalej. Ozaj ešte jedna vec ma napadla. Jedna pani nám povedala, na čas sa nestýkajte s nikým, o kom si myslíte, že vám to dieťa nepraje. Vyskúšali sme to - úplne sme sa prestali stretávať s ľuďmi a prestali sme úplne hovoriť o nás a do 3 mesiacov sme boli tehotní. 4x ako sme sa stretli s ľuďmi, o ktorých sme mali pocit, že nám to neprajú, som zakaždým začala krvácať, našťastie injekcie pomohli a dieťatko som donosila. Tehotenstvo sme tajili až do 7 mesiaca, keď už to bolo veľmi vidieť. Verím, že to pomohlo. Veľmi držím palce každej žene túžiacej po miminku. Verte, že je to len otázka času.

miskakovacova1991
16. apr 2019

Súhlasím svami ja som bola tiež takej situácii ako vy

regina24
17. apr 2019

Predám injekcie. Menopur 75iu., diphereline inj
Na cene sa dohodneme.

maryka26
2. máj 2019

Ahoj dievčatá, ja som po vklade 4den,čo ste robili povklade aby to vyšlo? Ja mam už len 1 embryjko, a mam za sebou 3 neúspešné vklady, som z toho zúfalá.MÔŽEM sa spýtať ktoré je lepšie Reprofit Brno alebo Helios Brno? Prosím vás poraďte mi? Ďakujem

terka866
10. jún 2019

Ahojte baby je tu niekto kto čaká aktuálne na výsledok po Et? Mali ste nejaké priznaky? Ja som po a nemám nič žiadne :(

ceklis
10. jún 2019

@terka866 neboj, ja som tiež po ket, dnes je 17ty deň a žiadne príznaky. Tehu potvrdené a ozaj mi nič nie je. Tiež som z toho nervózna, ale čo narobím. Všetko je tak ako ma. Mysli pozitívne a rozprávaj sa s bruškom ❤️ Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre