Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mircalla
29. jún 2009

dobre ranko...takze dneska tfuj tfuj
kellynka, ako dopadol ranny test?

tinkywinky
29. jún 2009

dobre ranko 🙂 mircall,ET som mala 21.6.
vsetkym cakatelkam prajem same dobre spravy!!!! 🙂

mircalla
29. jún 2009

ahoj tinky, to sme na to takmer rovnako...ja 20.6.
ako sa citis?
si na pnke? ja som mala dofcu, ale dneska uz idem do prace. ale minuly tyzden som mala tak extremne stresovy, ze som rovno mohla chodit do prace...bohuzial hoci sa sama snazim ostat v pohode, niektore externe veci neovplyvnis

tinkaza
29. jún 2009

dobré ránko, žienky...
tak ja som nevydržala, ráno som testla, a negatívne, samozrejme...som dnes 8 den po ET....
ale už som v práci, tak mi je fajn... 😉

mircalla
29. jún 2009

jaj baby, vy ste s tym predcasnym testovanim nepoucitelne 🙂

rienok
29. jún 2009

dobre ranko, ja som mala ET 25.06. na krv mam ist 06.07.
´mali ste niektora nejake priznaky ? neviem ci sa len velmi nepozorujem ale do soboty ma boleli prsia stale a teraz uz len ked si dam podprsenku dole tak nejaku tu hodinku inak nič ale v sobotu som obrovsky stres tak sa bojim 😒
nemohlo to byt pregnylom ( 10.000 j som pichala 21.06. )?
mala som len 2 vajicka, obidve sa oplodnili a aj pekne delili myslite ze je priskoro na nejake zavery?
Je to moje 1.IVF
dakujem vopred za akykolvek nazor

tinkaza
29. jún 2009

mircalla - je to možné, ale nemyslím, že na 8 deň po PK je to predčasné.... 😔

mircalla
29. jún 2009

no mne vzdy lekari hovorila, netestuje skor, je to zbytocne, akurat sa budete stresovat
toto nie je ale klasicke otehotnenie
takze asi vedia, co hovoria

tinkaza
29. jún 2009

mircalla - netestovať skôr ako čo? čo je skôr a čo je tak akurát? 😉

veva2711
29. jún 2009

bre ranko,,,ked som dostala dost silnu mrchu(som 5 den po ET(,mala som ju dostat az 2,,7 ☹ ☹ neviete ci mam este pokracovat v brani UTROGESTANU??

kellynka7
29. jún 2009

mircalla dnes som netestla,radcej, lebo som mala strach.

tinkaza
29. jún 2009

vevi - mne povedali v CAR, ze UTROGESTAN brat az do testu krvi, ak velmi krvácaš, tak sa môže brať aj ústne..

mircalla
29. jún 2009

tinkaza - netestovat podla moznosti skor ako ti povedali v CAR ist na krv..kludne sa opytaj doktora.
testovat na 8. den je naozaj zbytocne. ak to je pozitivne,moze to byt pregnyl, ak to je negativne, tak to moze byt skoro. u kazdej zeny hcg rastie inak rychlo. preto robit test z mocu skor ako na nejaky aspon 10. ci 11. den a mi zda skoro. ja v tomto verim doktorom.

veva2711 - uplne najlepsie - zavolaj do CAR nech ti povedia, na to su tam. v pripade cohokolvek treba konzultovat. lieky urcite zatial nevysadzuj.

tinkaza
29. jún 2009

mircalla- určite máš pravdu, lenže ja som po predĺženej kultivácii, pregnyl mi pichli pred 16 dňami, a to už je vraj v tele odbúraný, takže by mi už výsledok ovplyvniť nemal....ale jasné, v podstate to je jedno, keďže ho mám negatívny, však áno? 😉 😉 😉 😉

ale poviem Ti, že ak vydržíš netestovať až do toho 11dňa po ET, tak klobúk dole, si silná osobnosť... 🙂 🙂 🙂

mircalla
29. jún 2009

mozno prave naopak, som zbabelec🙂))
tak ti poviem, ze co som mala mat tyzden kludu, tak to bolo presne naopak, napadol ma agresivny sused, co ma vytopil a priatel mi na klude tiez nepridal. takze tusim, ze to nevyslo, strasne stresy

ano, s tym pregnylom, ked to bolo 16 dni, ten je uz fuc

ale vazne pockaj do 10. dna - naozaj u malokoho test na 8. den daco ukaze

ja som samozrejme predtym pri IVF testovala skor ako som mala a vlastne mi to nic nepovedalo, lebo kedy mi povedal, ze je este skoro

tinkaza
29. jún 2009

mircalla - no preboha, tak to si teda fakt mala stresy ☹ ☹

určite máš pravdu, ale ja už testovať už isto nebudem, obralo ma to o sto rokov života 😀 😀

mircalla
29. jún 2009

ja to tiez mozno nevydrzim, ale tak ale najskor budem vo stvrtok, a tom dnes 9. ET uz

tinkaza
29. jún 2009

no vidíš, ako môžeš teda vedieť, že to nevyšlo? len kvôli tým stresom? máš nejaké špinenie, krvácanie?
ani si netestovala, tak nemôžeš predsa vedieť na istotu... 😉 😉

mircalla
29. jún 2009

mala som taku malinku oranzovu bodku ked som si zavadzala vcera utros (nic hnede ci cervene)...inak nic...zatial
jasne, istotu nemam. ale viem,co embryjka potrebuju, a mali pravy opak. samozrejme, ze mozne je vsetko, ale radsej ratam so vsetkym

tinkaza
29. jún 2009

a bolo to tvoje prve IVF?

mircalla
29. jún 2009

ale kdeze...stvrte...navyse s darcovskymi vajickami
prve som potratila a dalsie 2 nevysli, tvorilo sa mi malo vajicok

tinkaza
29. jún 2009

fúha, tak veru máš toho aj ty už dosť za sebou....si riadna bojovníčka...

fakt neexistuje tá spravodlivosť na tomto svete? ☹ ☹

mircalla
29. jún 2009

no a teraz vysnivane darcovske, na ktore je cakacia doba 9 mesiacov a jeden dement ti to znici

tinkaza
29. jún 2009

nevedela som, že sa na ne čaká tak dlho...

a ten sused ťa akože prečo napadol? aký mal podľa neho na to dôvod?

mircalla
29. jún 2009

dovod mal taky, ze ma uz druhy krat vytopil a dovolila som ist hore a zazvonit mu (slusne), ze ma vytapa.
pod asi pod vplyvom drog, spraval sa ako sialenec
ze mam zniceny byt, to ma mrzi najmenej

tinkaza
29. jún 2009

zničený byt???????????, to teda muselo byť riadne....
dúfam, že si nebola sama doma

mircalla
29. jún 2009

nebola, ale musim povedat, ze moj priatel ma hrozne sklamal takisto minuly tyzden v istych veciach

tinkaza
29. jún 2009

aha, no nemáš to veru ľahké....čo budeš teraz ďalej robiť?

ybyta
29. jún 2009

no ajajte teraz sme došli s Martina to bolo strašne DR. Krajkovič ma dovolenku bola len doktrka ti brdo 2 hodiny som čakala po stojačky na sono fakt sila! krv je vzata držte mi všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy prstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy už mije zle s toho! 😔 😔 😕 😕 😕 014.00-15.00 maju volať som s Piešťan ta cesta ma zmorduje vždy miruš moja zlata čo sa to deje u teba? mici všetko bude dobre uvidiš aMahul kde si skovana čakaš na vysledky??????????? ako si na tom psichicky? ja už som uplne som už na mozok 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lyndus
29. jún 2009

ybyta a ako dopadl ultrazvuk?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre