Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzanag09
8. aug 2019

ahojte baby pripájam sa k vám. včera som mala prvý ET. bolo to úplne v pohode vôbec to nebolelo. odobrali mi 20 oocytov z toho 15 som mala zrelých a oplodnilo sa 10. Do PK prežilo 6. takže 5 mrazili. Kázali mi piť min. 4 L denne- to je pre mňa zlý sen :/ ale čo bolo zvláštne sestrička mi kázali piť Reed Bull. Najprv som sa začala smiať, no že určite, ale ona to myslela vážne- že tam sú vitamíny ktoré teraz potrebujem. Počuli ste o tom??? - je tu teraz taká ktorá nedávno mala ET?-mohli by sme vymieňať pocity, skúsenosti....

stvorlistok81
17. aug 2019

@zuzanag09 ahoj, tak toto je pre mna uplna novinka a úprimne, ja by som do toho určite nešla... mne po ET sestricka kázala obmedziť kávu a RedBull obsahuje taurin, čo je to iste, ako kofeín. Čo sa týka vitamínov, radšej jedz veľa šalátov, zeleniny a ovocia ako nápoj plny chémie...

lyzinka
27. aug 2019

@regina24 Ahoj. Tak ako? Vsetko ok? Kedy ides na vklad? Uz to mas naplanovane v centre?

regina24
27. aug 2019

@lyzinka mám sa dobre práve čakám na menzes ale nejak mi mešká tak pondelok som bola na sone endometrium mám 14mm tak hcg s krvi negat .
Tak pichli mi Aglolutin na vyvolanie menzesu .
Tak čakám na menzes a potom idem na kontrolné sono vtedy sa naplánuje kedy na ďalší vklad .

lyzinka
28. aug 2019

@regina24 Tak drzim palce nech cim skor dostanes ms aby si mohla ist na vklad. Tak to mas dost vysoke endometrium pred ms naozaj

regina24
28. aug 2019

@lyzinka hej vysoké 17.8 bola som na sone vtedy som mala 11mm a teraz 26.8 14mm čo znamená že rastie sliznica .
4den od pichnutiq vyvolavačky a stale som nedostala.
Už začínam sa strachovať.

laxxvita
28. aug 2019

@regina24 neboj Regi, ja čo si pamätám tak po pichnuti vyvolávacky mi prišli až po 6dnoch.. 🍀

regina24
29. aug 2019

@laxxvita to tak dlho ? Dosť dlho teda snáď už dostanem.
Vždy si hovorím pozityvne ale nejak neprichádza .

lyzinka
16. sep 2019

@regina24 Ahoj tak ako? Co nove? MS uz dosla? Dufam ze ano a je vsetko ok a ides uz na vklad.

regina24
16. sep 2019

@lyzinka ďakujem za opitanie,menzes som dostala aj končila a už som bola na vklade nedeľu 🙂
Teraz čakám dlhich 14dni dúfam že to vyde 🙂
Beriem to pozityvne tak o týždeň rátam že spravym si tehotenský testik.
🙂

lyzinka
17. sep 2019

@regina24 jej super to je dobra sprava drzim palce nech to vsetko dobre dopadne. Daj potom vediet ako dopadol test. A kto ti robil vklad?

regina24
17. sep 2019

@lyzinka hej snáď pôjde všetko ok 🙂 a bude to úspešne 🙂
Uff nečítala som ktorý dr to robil 😀
A ty sa máš ako jak sa darí ?

lyzinka
17. sep 2019

@regina24 drzim palce nech ti to dobre dopadne a aby si sa dockala vytuzeneho krpceka a aby o tyzden si napisala len pozitivny vysledok.

regina24
17. sep 2019

@lyzinka ja len dúfam že bude pozityvny 🙂 na 10den plánujem robiť testik snáď požiť. 🙂 moje vytúžené .🙂
A ty sa máš ako ?

lyzinka
23. sep 2019

@regina24 ale tak ujde to pracovne..a ty ako? Skusila si dnes test? Ako dopadol? Dufam ze pozitivne

regina24
23. sep 2019

@lyzinka zajtra budem si robiť testik na 10den . 🙂 som zvedavá.

lyzinka
24. sep 2019

@regina24 Tak ako? Dufam ze // ciarky boli na teste

regina24
24. sep 2019

@lyzinka dnes som si rob testik tak že máme tam pokladika nášho velmisa tesimeee ♥️ chcela som pridať aj fotkuale nejdeme to .

regina24
24. sep 2019

Ahojte posielam nášho pokladika teším sa velmiiii ❤️

lyzinka
24. sep 2019

@regina24 jej super gratulujem a kedy mas ist do centra? V pondelok rano? Na krv a sono?

regina24
24. sep 2019

@lyzinka hej idem na krv aj na sono 30.9 držte mi palce aby bolo všetko poriadku aby rástlo tak ako má 🙂 ďakujem.

vycky
25. sep 2019

Ahojte baby, som tu nová. V krátkosti by som sa rada predstavila. Snažíme sa otehotnieť 5 rokov. Som po 2 potratoch, 2 neúspešných ivf. Zistili nám zvýšené NK bunky a cytokýny, mutáciu MTHFR, endometriozu(bola som aj operovaná) a málo spermií. 2 ivf kolá sme absolvovali v gynfiv, bohužiaľ bez úspechu. V sobotu sme boli na KET v Gynfive. Bohužiaľ som dnes začala špiniť (vždy na 24.deň), takže asi to znovu nevyšlo😑. Súčasne riešíme prestup do reprofitu.
Ďakujem veľmi pekne, že môžem byť súčasťou skupiny a každej želám, aby sa čím skôr naplnil sen stať sa maminou.

laxxvita
26. sep 2019

@vycky ahoj, držím ti veľmi päste. Reprofit správna voľba, mne to tam vyšlo na prvý krát, teraz som na začiatku 13tt. Stále som váhala medzi Reprofit a Reprogenesis.🍀✊

vycky
26. sep 2019

@laxxvita ježiš tak rada počúvam takéto dobré správy. Ďakujem 🙏🙏

lyzinka
30. sep 2019

@regina24 Ahoj tak ako dopadlo sono? Bolo uz aj daco vidiet? A co hcg? Uz ti volali ake je vysoke?

regina24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
regina24
30. sep 2019

@lyzinka na sone sa dalo vydiet plodovy vačok 5mm ,.
Hcg je 3300. O týždeň idem na kontrolu .

lyzinka
30. sep 2019

@regina24 wau super gratulujem tak to riadne vysoke hcg si mala parada tak o tyzden uvidis aj bublinku malicku.

regina24
30. sep 2019

@lyzinka tak dúfam že už aj embrijko budem vydiet nabudúci týždeň 🙂 .
Podľa teba není to moc často každý týždeň ísť na sono ,nerobí to sono zle ebrijke.aj ty si tak často išla na sono

lyzinka
30. sep 2019

@regina24 No mna skor prekvapilo to hcg ze mas tak vysoke. Vkladali ti 1 ci dvoch mrazacikov? Nie v takomto skorom case to vobec nevadi ze robia sono tak casto... Buduci tyzden bude posledne a uz len tvoj gynekolog ti bude robit sono... A bol tam dnes Krajkovic?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre