Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
1. júl 2009

je to tak len vyčkať do piatku 😔 😔 🙄 😎 ktora idete ešte na krv v piatok? aLynduš super že malinke je OK 🙂 😵 ktora čakate na piatok? 😉

ybyta
1. júl 2009

Mahul ved tisi nemala isť dnes na kontrolnu krv????????????????? 😎

ybyta
1. júl 2009

asi už buvate že?

kellynka7
1. júl 2009

baby bola som u dokyho aj na sone hovoril ze to nevidi nadejne.lebo maternica je len 8mm a plodove vajce tak to nazval je len 1mm.
akoze neviem co to znamena.
nevite ake maju byt hodnoty na 15 den po ET?

ybyta
1. júl 2009

moja asliznicu maš koľko ????????? podla mna si malo tehotna aje to dobre aj tebe sa mohlo neskor uchytiť apreto je malo a kolko hcg si mala moja?

kellynka7
1. júl 2009

ta sliznica je asi 8mm ja som bola z toho vylakana ze neviem ci sliznica alebo maternica
hcg som mala 249

ybyta
1. júl 2009

ešte vas prosim naposledy ktej teplote vždy tak17.30-18.30 mam aj nie baz.t. ale normalnu 37.2 aj toje OK? posim dajte vedeť aje pravda už ste to počuli? že aj viac tekutin kto pije može mať kvoli tomu nižšie hcg? lebo ja som pila aj pred odberom to som čitala na stranke Nizke HCG 😨

ybyta
1. júl 2009

ale ved to si mala dobre kurňa hcg auž ti isto stuplo prestaň sa plalašiť čitaj stranku nizke hcg tam pišu aj o dutinkach rozmeroch pomože tito moa ako lke plašili že nič nemaju v maternici aboli aj v6 tyždni stači ti asi su slepi niektory som si ista žeti šikovny určite v6 tyždni musi vidieť a dve maš? 😉 aani sisa necitila na teplotu tak podvečer? normal pod pazuchmi nikto mi nepiše ☹ ☹

maahuliena
1. júl 2009

sliznica 8mm stačí, dôležité je, aby si nekrvácala viacej...a to plodove vajce ani pomaly nemohol vidieť ešte...a to že ma 1mm ešte neznamená nič... ved to je veľmi skoré štádium tehotenstva.. takže kľud, vôbec nič nie je stratené, podla mna... 😉 a kedy na kontrolu?

ybyta
1. júl 2009

ja si tiž myslim že to je blbosť!kolkaty deň si po?ET? ved tie baby su tehotne fakt 5-6 tyždnov aneni im nič vydeť jaky ........... 😠 😒 😠 mne sa mari dokt. mi vravela teda diktovala sestričke 9mm tušim ta sliznica mahul aj mne napiš prosim čo som sa pitala moja 🙄

ybyta
1. júl 2009

a ked žena neni tehotna kolko ma mm sliznicu aspoň približne? 😒

ybyta
1. júl 2009

neviem vyčitala som že ked je ovul.vtedy ma najviac ato do7mm podotykam do 7mm aked mam 9mm jetam určite aj tvoje kellynka inak to nemože byť paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeto tak

mircalla
2. júl 2009

caute baby---

kelly, ybyta - nezavidim Vam to cakanie, musite vydrzat

ja som chcela dneska konecne testovat, ale vobec som nenasla odvahu, takze to urobim zajtra, tak ako mi doky napisal, to sa uz nemam na co vyhovorit. bude uz 14. den od ET, co je dost casu, takze ak bude mocovy test negativny, na krv asi nema zmysel chodit
tak si vravim, ze aspon bude piatok, ten jeden den to v robote prezijem a cez vikend to nejako rozchodim

tak ako som si vcera myslela, ze som tehu, tak dneska sa tak ani nahodou necitim. uplne ma prestali boliet prsia--spinit nespinim, ale tak si vravim, ze mam konske davky liekov, tak asi aj preto neni menzes...kazdpopadne ma prestali bolet prsia, a celkovo sa dnes citim tak nejako netehotne

jedine ze som asi 30 krat denne na wecku, ale to niet divu, ked beriem utros

mircalla
2. júl 2009

ybyta, k sliznici - to je zase individualne

vseobecne najtensia sliznica byva po menzese (vsetko sa menzesom precisti), naopak najhrubsia pred menzesom

raz mi doky povedal, ze prvom sono pri tehotnosti by mala byt mininmalne 10 mm, ale to je tiez individulane, lebo poznam baby, co boli tehotne a mali sliznicu len 7 mm

ja som mala pred ET 11 mm, ale prave preto, ze mam predpisany estrofem, takze to bolo z liekov (pri darcovskych oocytoch to v centre kam chodim tak robia)

cize opat je vsetko individualne a vyplyva z toho, ze v tomto neexistuju nejake exaktne pravidla

tinkywinky
2. júl 2009

ahoj mircall, moj organizmus sa vcera rozhodol,ze mrchu musim dostat riadne v termine,proste ho netrapi,ze z celej duse som si priala opak.Test z 11.dna po ET je negativny,takze asi nie je o com.Ide sa sice dalej, ale najskor to musim nejak stravit.

Samozrejme dalsim kockam prajem same dobre spravy,nech to stastie sadne na nas na vsetky!!!Drzte sa 😉

mircalla
2. júl 2009

:(( to mi luto moja

mas nejakych mrazacikov? co ti povedali v CAR? krv je rozhodujuca. ja mam tusak, ze zajtra ma caka to iste...po tolkych neuspesnych IVf som uz hrozne pesimisticka, ale kopec babam to vyslo na 1. ci 2. raz

tinkywinky
2. júl 2009

dnes tam zavolam,na krv asi pojdem tak ci tak.Je to moje 1.IVF,ale 6,5 roka snazenia-mam pocit,ze mat dieta mi asi nieje sudene :( Ale ty neboj,ved zatial nespinis,vyjde ti to urcite!!!Velmi ti to prajem!!!
Mrazacikov mam,ale tieto embryjka boli vraj krasne,skratka vsetko ako z manualu,a predsa... ☹

tinkywinky
2. júl 2009

Ale nic to,ide sa dalej.Niekde sa pojdem zregenerovat a dam sa znova do boja.Ved raz to isto vyjde 🙂

mircalla
2. júl 2009

no kazdopadne na krv chod...ked mas mrazakov, je to super
zrejme sa ti tvori dost oocytov a kvalitnych, takze KET urcite vyjde

ja som mala opacny problem, mavala som 1-5 vajicok

tinkywinky
2. júl 2009

urcite pojdem,ved zazraky sa deju 🙂 Myslela som,ze "cerstve" emryjka maju vacsiu sancu...Ved uvidime..Daj mi vediet mircall,ako ti vyjde test,ako ho budes robit...ale aj tak,az krv nam da odpoved...drz sa...idem sa vychystat do prace,uz meskam 😲 🙂

mircalla
2. júl 2009

jasne, dam vediet

ono statisticky maju vacsiu sancu, ale zase musim konstatovat, je to individualne. co som tu citala mnoho diskusii, na niektore baby fungoval len KET

ybyta
2. júl 2009

no čaute baby 🙂 😉 Miri ktym priznakom.. všade baby pišu že priznaky su až od 7 tyždňa vela bab priznaky ma uplne ....tehotne a take menzesy maju jak hrom atake čo nemaju žiadne suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! aj s jednu som bola vHeliose čaka 2 anemala žiadne aani nema prsa na čo maju boleť toje blbosť ešte je čas abynas boleli s tehotnosti 😝 apo druhe jedno som na tychto strankach pochopila je to až neuveriteľne ako každa sme ina pri prejavoch teh.. avo všetkom si zabudla neviem či myška či ktora nechcela isť na krv lebo tety boli negativne a šla aje! neodradzaj sa ti na krv musiš isť každa ma ine hcg a fakt su ženy čo su s krvi atesty nič aj včera som študovala veľmi dlho stranky nizke hcg xxxx pripadov stymi dom.,testami a ja už bych netestovala na čo nervy beznadej abum aspoň
57 hcg tak očom toje aspň mam nadej s krvi dal by pan Boh aby bolo až moc vysokeeeee 😝 😔 verim ani si nechcem pripustiť inu spravu! kapisko??????????????Micuška atu sliznici robi hrubšou len ten estroferm alebo aj utroš???????????????????? ja ti to prorokujem si asi asi asi asiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kelly čo je stebu????ako si mojka na tom napiš??????,

mircalla
2. júl 2009

jasne, aj estrofem aj utros su na sliznici
ybyt ved pripadne skus testnut, akhcg stupa, ciarka by mal byt uz silnejsia

ci pockas na zajtra?

ybyta
2. júl 2009

netestnem ak by nahodu nebola zrutim sa počkam do zajtra verim vZazraky naozaj modlim sa modlia s zamňa pomaha mito! ačo je stu KELLY?????,,,,,,,,,,,,,, moja astu teplotu mi nevieš poradiť? nie BZale normalnu mam vždy večer 37.1 to už viem ked mi ostane tak fuj 😒

mircalla
2. júl 2009

no ved ja nemam co radit, ani ja netestujem🙂)

sonikah
2. júl 2009

Ahoj dievčence, už od nedele Vás čítam. Veľmi ste mi pomohli, no a teraz by som chcela pomôcť ja Vám. Boli sme na ivf prvý krát. odber vajíčok nám robili 15.6. a vkladanie 19.6. Neviem ako sa presne počítajú dni, preto som Vám sem napísala tie dátumy. Odobrali nám 12 vajíčok, 8 z nich sa podarilo oplodniť metódou ICSI, vložili nám dvoch a ostatných máme zmrazených. Po transfere som ešte tento víkend na mraky ochorela. mala som teploty, opuchlo mi hrdlo aj jazyk, tak som skončila na pohotovosti. keďže sme nevedeli ako to všetko dopadlo, tak antibiotika som brať nemohla. V nedeľu som si urobila testík, čiaročka bola úplne slabá, ale bola. Tak sme mali aspoň malinkatú nádej. Potom som začala špiniť. Naše nádeje sa pomaličky začínali rozplývať. Na krv som mala ísť až 2.7. no môj lekár šiel na dovolenku tak jediná možnosť bola ísť 30.6. - náš deň, pre istotu som ešte testla, aj keď nie z ranného, ale čiaročka bola silnejšia, tak som sa začala tak pomaličky ukľudňovať, viete .... určite to poznáte. Výsledky som sa dozvedela až o štvrtej po obede. Som tehuuuuuuuuuuu. Baby aj keď sa strašne stresujete, špiníte a neviem čo ešte, nestrácajte vieru a nádej. Viera je to čo pomáha a my ďakujeme Bohu za ten dar. Všetkým Vám želám zažiť tento pocit, je to nádhera. Ozaj.

kukulik30
2. júl 2009

sonikah...srdecne blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

sonikah
2. júl 2009

dakujeeeeeemmmmmm 😉

ybyta
2. júl 2009

ahoj Soni vidiš toje to čo melem do kolanevzdavať to ja som dokonca 2 dni čisto krvacala ak si čitala ale stale som verila že ak aj 1 mi dalo Zbohom to druhe je tam keby som verila len testom tak som v keli ale ja som citila že musi tam byť aaj je toje iste krv bola nizka 57 hcg ale bolo a preto to nezachytili testy aj ty chodiš do Heliosu Martin?teraz sa len modlim aby hcg bolo riadne hore 😔 😔 😝 to by znamenalo že malinke rastie ale keby som verila len testom tak nepojdem ani na krv? ved nadej umiera posledna aZazraky sa važne deju xxxxxxxxžien na tychto strankach su toho ozaj jasnym dôkazom 😎 😎 Kukulik nikdo mi neodpoveda na moju otazku či by mohla každovečerna teplota vtu istu hod. 37.1 byť dobrym znakom ?prosim daj mi vedieť nie taBT ale normalna moc moc dakujem ti 😉

ybyta
2. júl 2009

sonika akoľko si mala Hcg????????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre