Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
9. okt 2008

ikuska 😵
drzim palce a potichu gratuujem 😵 😵 😵 🤐

misik1
autor
9. okt 2008

ahojte
ufko, ja myslim, ze uz ti mrcha nedojde, ze to bola teraz aj ked taka kratka ale silna verzia, neviem, no isto....
katy a ikuska, drzim palce, nech su ciarky silnejsie a testy krvne pozitivne....
zulka ahoj

cikyta
9. okt 2008

Ikuska,ja čakám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A mám zavreté palčeky!!!!!!!! 🙂

misik1
autor
9. okt 2008

vladimira nevzdavaj to....viem o com hovorim

zulka29
9. okt 2008

ahoj Misik, už pracuješ? 😅

zulka29
9. okt 2008

Ufko, to ani srnka netuší, možno po vysadení utrosu ti príde mrch cca na 3 deň? Uvidíš 😕
Som úplne špeci, ale už sa mi nechce ležať v posteli a čakať čo bude ☹ . Bojím že pôjdem zase do nemocky....bolo by to skoro do roka a do dňa čo som mala to mimomaternicové ☹

ikuska
9. okt 2008

Ahojte,

takze vsetko sa telefonatom ukoncilo, krv bola negativna. Revem ako nikdy v zivote.

dicinka1
9. okt 2008

ika co??????ved si mala testy pozitivne...ale neber to tak..uz tu bolo par bab co mali moc pozitivny..a krv negativnu...a aj tak boli tehulky

dicinka1
9. okt 2008

ikuska..ja som mala 12 mm sliznicu..mozno sa ti mimi uhniezdilo trosku neskor..stava sa..

zulka29
9. okt 2008

Ikuška, to nie je možné, ak máš na teste // si tehu. Už sa stalo jednej kočke že zamenili v Heliose výsledky...zavolaj im tam ešte či si sú istí? 😕

katy2
9. okt 2008

ikuska 😕
mne sa to nezda.... nehadz flintu do zita.... podla mna vymenili vysledky 😕 drzim palce, aby to nakoniec dobre dopadlo

misik1
autor
9. okt 2008

ikuska urcite tam volaj....
zulka ano bola som v robote, no nejaka som dnes divna, taka nijaka, neviem co je so mnou...a ty preco bojis, ze pojdes do nemocnice,? Teraz si doma?

mmonna
9. okt 2008

Ahojte baby.....Ufko je mi velmi luto,ze i Tebe to nevyslo..no isto nepotrebujes lutost,skor povzbudenie.....ale treba si stanovit zas pozitivny ciel,a hned to preboli.....
Zulka citala som,ze si minuly rok prekonala mimomaternicove.....takze si mozeme podat ruky....ja dva krat....prvy krat minuly rok vo februari a druhy v septembri....zobrali mi jeden vajcovod,lebo to bolo oba razy na tom istom....druhy mam vraj nepriechodny...takze parada....ten druhy krat mi slo skoro o zivot,lebo som uz krvacala do brucha.....no doktori nic nezistili,ze preco mam take bolesti..az o dva tyzdne....ked som sa doslova dovliekla na pohotovost

cikyta
9. okt 2008

Ahoj Ikuska,ani hraničné hodnoty?.................Veru,aj v Heliose sa stala raz chybička,čo som tu čítala.Zienka bola tehotná a povedali jej,že nie.........A tie tvoje testy-SAKRA-sú pozitívne! 😒

ikuska
9. okt 2008

Dakujem babulky,

zajtra idem k zubarovi a skocim aj za svojou gynekologickou nech mi urobi ultrazvuk cez brucho, mozno by sa jej tam mohlo nieco zdat a trebars nech mi zoberie aj krv.
Cikytka, mne volala Mikulova, a povedala len tolko ze ma moje vysledky tehu testu ale ze bohuzial je negativny, tak mam vysadit utrogestan aj este jedny tabletky a ked si oddychnem mam sa prihlasit na dalsiu konzultaciu.

ikuska
9. okt 2008

A skusim este zajtra test, ci mi ta palicka zosilnie.

ceertica
9. okt 2008

dievčata neviete mi povedat v akom obchode by som mohla kupit tie chili tobolky?dakujem

luly3
9. okt 2008

ahojte ja sem síce nepíšem ale čítam vas stále... 😅
ikuska moj názor ak by si bola tehu tak by ti určite hcg stúpalo a s
krvi by sa to zistilo určite.// čiarky ti mohli ukázat preto lebo ked
ta stimuluju tak nakonci si picháš pregnil ten obsahuje HCG možno si to mala
ešte v moči...
bola by som rada keby som sa mýlila a ty bola tehu 😅 ,ale skor to je táto
verzia...

cikyta
9. okt 2008

Ikuska,určite skus test a chud na krv svojej gynekologičke a utrogestan ešte papaj do zajtra.To by som urobila ja! 🙂 certica,neviem aké tobolky myslíš,ale majú ich v lekárni-kuspitka si ich objednávala.Poradia ti v lekárni.No ja osobne som jedla klasické čilli papričky denne tak 2 kúsky.Tej celej sušenej.Má ich v albume odfotené dicinka 🙂

luly3
9. okt 2008

ahoj cikitka možeš mi prosím povedat prečo
čilli papričky? mas v profile ze IVF uspešne papala
si to pri čakani po OPU alebo este pred tym a mohlo to pomoct???
Moc prosím odpovec mi dakujem!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katy2
9. okt 2008

luly, ahoj
ikuska bola na kET a tam sa pregnyl nepicha..... podla mna vymenili vysledky....

cikyta
9. okt 2008

Tie papričky prekrvia maternicu (aj iné organy)a tak sa skôr prichystá na embrijko.Takže počas stimulácie je to dobré papať a ked už máš v sebe embrijko,alebo po inseminácii to už nejedz-už to nebude treba,nech sa zbytočne už potom v maternici nič nedráždi a bábätko vyvíja.(Myslím,že mi to pomohlo.Za pokus nič nedáš!Papričky liečia aj rakovinu vnutorných organov)

luly3
9. okt 2008

cikitka dakujem určite si to zajtra hned kupim a budem jest 😅 😅 😅

IKUSKA to so m nevedela že to bolo Ket
tak to určite tehu budeš ak ti to test ukazuje ja by som skočila svojej
gynekol nech urobí ultrazvuk a hned rano by som aj zavolal do toho
centa či sa náhodou nezmýlili.ja chodím do GF a tam sa to tiež stalo
mojej kamoške zamenili výsledky 😀 cmuk tak držím palčeky

ikuska
9. okt 2008

Babulky,
ste velmi zlate za vase spravicky, uplne ste ma ukludnili, lebo som bola v koncoch, dakujem velmi pekne. Zajtra urcite podam informacie ako som dopadla.
Priznam sa Vam ze mozno to mohli aj zamenit, lebo ked som sa objednala bola tam nova recepcna a ked som prisla na krv, tak som hned letela do dveri a mali uz vytlacene tlacivo na krv, len som ho podpisala a vobec neviem co som podpisala, co tam bolo zaskrknute.

Cikytka, prosim ta ja si utrogestan vkladam, mam ho radsej jest ????

ceertica
9. okt 2008

cikytka dik,nemusím tie papriky žuvat,stačí len prehltnút? neviem či by som zvladla to žuvanie.

ikuska
9. okt 2008

Luly, ano ja som bola na KET a jedla som len etynolestradiol, ktory je na sliznicu, jem ho uz od zaciatku a do posvy som vkladala utrogestan.

miminap
9. okt 2008

ahojte dievcata. tak sa pridavam k neuspesnym.. ☹ dnes rano som robila test 12 dni po transfere, miesto ostalo bielucke ako sme. ziadna druha ciarka sa nekona. prave sa mi rozbieha menzes, takze sa lucim.. papa

misik1
autor
9. okt 2008

miminap a krvny yest, kedy ides? este nic nevzdavaj.....

ikuska
9. okt 2008

Julietka
drzkam ti palceky na zajtra,. 🙂 🙂

misik1
autor
9. okt 2008

ikuska a pri ket ti vkladali ake velke embryo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre