Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
5. júl 2009

ajoj nevieš mi odpovedať na moju otazku?????????????????????? 😒 😒

kukulik30
5. júl 2009

ybytka...teraz sa neriad tym aky si mala cyklus predtym, mas ho liekmi posunuty, cize je to ine, aj sa mozes dlhsie cistit...takze uvidis, ako to bude dalej 😉

kukulik30
5. júl 2009

uz som odpovedala pred tebou, kuk o stranu dozadu

ybyta
5. júl 2009

dakujemale praveže ja mavam strašnuuuuuuuuuuuuuuu atoto len bolesti podbruško alen slabe bez zrazenin no uvidime čotoje 😉 KUKULIčEKideme von pa podvečer sa ozvem 😉 🙂 KELLY sa stratila aMirka s tebu je čo?????????????????????????????????????????????????,čo robia MALE???????????????????,,,

kukulik30
5. júl 2009

ybytka..my uz cucime doma, lebo je tu skaredo, sa zatiahlo, tak hadam sa este vecer vyjasni, chceli sme ist na prechadzku 😉

lulockka
5. júl 2009

Ahojte vidím že tento víkend ste dali prednosť krásnym slnečným dňom.Zajtra idem na krv už sa len potvrdia moje predpoklady.Ale aspoň sa budem môcť posunúť zasa dalej.

nika232
5. júl 2009

ahojte.som tu 1x tak dufam,ze sa mozem pridat.ja som mala ET 30.6. tak ked neratam ten den mala by som byt 5den.zatial necitim nic zvlastne len obcas pichanie vo vajecnikoch a som strasne unavena a taka akasi oslabena tak ale neviem ci to mozem niako identifikovat...ale zrejme to bude tymi tabletkami. je tu este niekto kto caka na vysledky?inak vas citam od strany 45 tak az teraz som sa dostala na konec 🙂 tym co to vyslo straaasne gratulujem a trosicku zavidi...ale len v dobrom 😵 a tym ktorym nie prajem veeeeeela sili. ja este uvidim ku ktorim sa pridam 😉

mircalla
5. júl 2009

ahojte, ja len tak narychlo...som tu mala maliara...takze nestihala som...zajtra sa ozvem, musim si precitat vsetko, co ste popisali

rosienka
5. júl 2009

ahoj nika, vitam ta na koniku a dufam ze sa tu dlho nezohrejes 😉 a o dva tyzdne budes mat //. Ja som mala 1.7. IUI, tak sa dozviem az o par dni po tebe co a ako... mne uz to pride ako rutina 😒 ...len hrozne dufam ze konecne s inym koncom ☹

ybyta
5. júl 2009

Miri zajtra sa ozvi ako pokračuješ aahoj Rosienka ved aj mircalle to vyšlo na 4 krat a tiež mala toho kludu malo a predsa 😉 🙂 raz budeme mať aj mi 2! raz to musi byť pa

ybyta
5. júl 2009

Kukulik ja to nechapem furt len take nič to bude zaujimave ani nebudem vedeť kedy mam men. len ma pod. pobolieva adokopy nič nič 😝 😠

ybyta
5. júl 2009

kolko krat 2 Ivf hradi poisťovňa? 2 či3????????????? viete?

kukulik30
5. júl 2009

3 cykly IVF hradi poistovna do 38 roku veku zeny 😉

vies to telo je trochu soknute tami hormonmi, co sme do seba pchali....zvykne aj meskat dost dlho ta dalsia menstruacia 😒

ybyta
5. júl 2009

ano lebo toje fakt rozhadzane ☹ dikes pa zajtra dobru nocku 😔 😔 Luločka aozvy sa zajtra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😔

gregy
6. júl 2009

Ahojte kočky súrne potrebujem POMOC!!!!!
Mám tu švagrinú z Čiech je v 12 tt po KET mali 2 bambuľky a jedno asi odchádza a včera večer začala špiniť a dnes už aj trochu krváca neviete mi poradiť neakého súkromného gynekológa v BA a okolí čo by ju bol ochotný vziať??? nechce ísť na pohotovosť ale v najnevyhnutnejšom prípade pôjde aj tam ....

ybyta
6. júl 2009

no nečakala by som ani chvilu asi ju tam nehaju v nemocnici

gregy
6. júl 2009

ahoj ybyta nakoniec šla do neakého súkromného centra ... všade sú dovolenky takže ju nkto nechcel vziať 😨

julietka
6. júl 2009

ahojki gregy, ste mali utekat rovno na pohotovost, tam su predsa povinni poskytnut jej pomoc, sukromny lekar ju urcite nezoberie..
a ako to dopadlo?dufam ze to bol iba nejaky hematom a mimiskovia tam ostali..

gregy
6. júl 2009

julietka vezmú ju volala som s nimi no a ak bude treba nemocnica ešete dnes ju prevezieme domov do Čiech ... no to jedno asi ozaj odchádza to jej už povedal aj jej gynekológ doma ... no však uvidíme ešte sa nevrátili ....

julietka
6. júl 2009

to mi je velmi luto gregy...aj jej povedali co sa mohlo stat?

gregy
6. júl 2009

no tak švagriná je našťastie v poriadku to krvácanie je spôsobené tým že to druhé miminko odchádza ... zobrali ju v tom GPN a povedala že boli veľmi zlatí že jej všetko pomerali poukazovali a že to druhé mimi je presne tak ako má byť ale má prikázané len ležať a dostala magnézium a duphaston ... a zacvakala za to necelých 60 euro aj s liekmi

julietka
6. júl 2009

no tak hlavne ze su v poriadku a s tym druhym mimiskom, nech pekne papa magnezko a lezi s nozkami hore

nika232
6. júl 2009

ahoj rosienka.tak sme tu asi len 2 co cakaju tak celkom rovnako.dufam,ze nam to obom dobre dopadne. ja to zazivam 1x ty uz mas toho asi za sebou viac.do akeho centra chodite

zbinka
6. júl 2009

baby caute, tak ja som uz doma so sona a hlasim sa,,,doky mal premna dve spravy jednu dobru a jednu zlu
TAk ta zla je ze jedno dvojca sa vstrebalo, uz videl iba jedno,,,,az mi slzicky vysli ,,,no a ta dobra je,,,ze to druhe sa zas rozdelilo, cize cakame jednovajecne dvojcatka,,,nechapem tomu poriadne ale je to tak, srdiecka biju ako treba a 22.2, by mal byt moj najuzasnejsi den,,,tak drzte palceky,,,cesta este dlha,,,,juj no tesim sa ze to ani opisat neviem

loginka
6. júl 2009

zbinka 🙂 🙂 🙂 tak to je sranda A samozrejme gratulujem 🙂 🙂
aj mne dneska potvrdili 2 srdiecka, aj ked najprv dr videla len jedno a myslela si druhe je mola a odide
takze tiez 2 kusy 🙂 🙂

zbinka
6. júl 2009

jej tak super sme dve, aspon tu mam spriaznenu dusu aj rovnako cakame, ja ze zacinam osmi tyzden,,,,tesim sa spolu s tebou,,,,,a kam chodis??? ja do heliosu v martine,,,perfektny doktor

loginka
6. júl 2009

ja som chodila do Ferticentu ale uz chodim ku svojej doktorke
tesim sa aj ze mam partacku 🙂 ja zacinam 7 takze ty si trosku popredu 😉

miska212
6. júl 2009

henika30, lulockka ako ste dopadli na krvi?

zbinka to je supeeer! gratulujem! 😉 zelam ti, nech ti to dobre dopadne a 22.2. sa ti narodia krasne deticky! 😉 ja mam prvy utz po 4 tyzdnoch od ET az v utorok... jaj, dufam, ze tam nieco uvidime... aspon dutinku.... mala som totiz trocha nizsie hcg, tak sa stale bojim... 😖

loginka tiez gratulujem 🙂 🙂 🙂

kukulik30
6. júl 2009

loginka, takze nakoniec dvojky, no krasa 😵 blahozelaaaaaaaaam, to je radosti, ze?

zbinka tiez blahozelaaaaaaam 😵 , to je parada, ze sa rozdelilo 🙂

lulockka
6. júl 2009

Ahojte takže všetko dopadlo tak ako som predpokladala.Tehotná nie som.Takže v septembri to skúsime znova.zbinka,loginka,miska prajem vám aby vám týždne len tak utekali a aby ste sa dočkali krásnych vytúžených drobcov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre