Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nika232
21. júl 2009

ahojte,sa to tu trosku rozprudilo 😀 ved to je super.
mirca to je uzasne ze si videla ako bije srdiecko 🙂 aj ja chcem uz 🙂 a urobila si dobre ze si sa dala vypisat babeno je najdolezitejsie 🙂
mima drz sa nech to dobre dopadne.
a co je s tebou ybyt,kde si?
rosienka a ty sa mas ako?

ybyta
21. júl 2009

ahojte nestiham nič som vyšťavena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§ vrobote veľa toho večer utekam do nemocnice za maminkou adoma neviem čo prv a tu som ked tu neni už nikoho 😝 ☹ ☹ 😔 🙄 NIKUšIK pekne opatruj malinke astale neviem či jedno alebo dve 😀 😝 🙂 Miri no hura že si sa ozvala myslim na teba ačo moja obe babatka sa pekne držkaju?????????????? 😕 🙂 len ch sa držkaju toje rozkaz!! 😉 Mahul ti kde si bola vKOALA LUMPUR???, 😀 😀 😀 😀 EJ AJ NA TEBA čASTO MYSLIM MOC STE MI POMOHLI FAKT VMOJICH ťAžKYCH čASOCH 😢 😢 😢 😢 😔 ANA TO sanezabuda! aZbinka keby tak dala osebe vedieť ako sa jej vedie tehotnici jednej by neuškodilo Mahul isti september? jedeme nato hlavu hore aideme papa dievky moje len mimochodom že hormony 😀 večerala som 2 kukurice 3 maslove chleby s medom pol melona s lyžicu stači???????????? fuj prasa jedno hanba 😔 😝

vevericka80
22. júl 2009

ahojte...je tu niekto.....ja som dnes 1 den po KET 🙂

mima263
22. júl 2009

ahoj ja som 2 po ET 😝

vevericka80
22. júl 2009

ahoj mima.....ako sa mas? 😉

bakosko
22. júl 2009

ja som 10 den po 😉

vevericka80
22. júl 2009

bakosko....tak uz o par dni budes vediet vysledok 🙂 ...to je super

bakosko
22. júl 2009

trochu sa bojim mam za sebov 3 IVF nemam uz snehuliacikov tak pomali cakam 😝

vevericka80
22. júl 2009

tak to je fakt tazke cakanie, ale treba verit, ze sa to podarilo

nika232
22. júl 2009

juj babulky moc vam drzim palce aby vam to dobre dopadlo.uplne si pamatam ako som ja cakala 🙂
bokosko netestovala si este?
drzte sa 😉

bakosko
22. júl 2009

ani nejdem zatial takto je to lepšie počkam do pondelka

vevericka80
22. júl 2009

ja som si povedala, ze testovat budem az den pred krvou...nebudem sa skor stresovat

bakosko
22. júl 2009

kedy mas ist na krv

mima263
22. júl 2009

ahojte žienky,

bakosko tak Ty to už máš zachvíľku, držím palce 😉
vevericka my si teda ešte fakt počkáme, aj keď vieš čo ja už pomaly strácam optimizmus. Od transferu mi každý deň volajú z práce, či je to a to hotové a jasné, že nie je, hrozne ma nervuje a po každom takom telefonáte ma hrozne bolí brucho. Normálne mám pocit, že mi to robia naschvál

vevericka80
22. júl 2009

mima pokus sa nestresovat, mysli pozitivne....ja som doma na dovolenke....naschval som si to tak naplanovala, lebo od septembra by som mala znovu len stresy
bakosko na krv idem az 4.augusta

bakosko
22. júl 2009

ja som prve 3 dni odichovala a potom normalka aj ja som sa nervačila ak to ma zostat tak to zostane

matelko1
24. júl 2009

ahojte baby.posuniem tuto temu na prvu str.
davno som tu nebola,ale som doma na pn-rizikove tehotenstvo a teraz ma caka tazke rozhodovanie.doki v centre mi odporucil zredukovat plody 3 na 2.ja viem 3 deticky je riziko donosit a doki asi vie co robi.
v pondelok idem na usg a musim mu dat hlasenie co a ako.najlepsie by bolo,keby sa s tym priroda sama zahrala.
ved ani hcg som nemala vysoke,nebolo ani na 2 babatka,nieto na 3.

deny3
24. júl 2009

tak to je ťažká voľba Matelko, príroda sa zahrala tak, že sú tri, neviem čo by som robila na tvojom mieste. Je pravda, že niekedy vynosiť aj jedno bábo je ťažké, nie ešte tri, potom tie starosti, keď sa narodia. Mne lekár vložil tri embryá a to som sa bála, aby sa nedajbože neuchytili všetky. Ale na druhej strane, keď sú tam pekné srdiečka a rozohdnúť sa ktoré.. veľmi ťažká voľba, ale nech sa rozhodneš akokoľvek, určite to bude to najsprávnejšie riešenie, držím palce. 😉

matelko1
24. júl 2009

deny dakujem.jedno je take malicke,tak preto mi odporucil redukciu.1-23,6mm,2-20,6mm,3-17mm.
no uvidim,v pondelok idem na usg,tak uvidim.rozhodnut sa musim rychlo,lebo sa to robi do 12 tt.

mima263
24. júl 2009

matelko pánečku držím palce. Ja sama neviem, ako by som sa rozhodla. Nechceš sa ísť poradiť ešte k nejakému ďalšiemu odborníkovi?

lyndus
24. júl 2009

matelko, to ja vazne vazne tazka volba...ked nad tym uvazujem, neviem si predstavit, ze by som sa musela rozhodnut... akurat rozmyslam nad tym, ze ked das jedno prec, zrejme to bude to, co je samotne...takze ti ostanu jednovajecne dvojky...budu sa podobat a budu to bud dievcatka, alebo chlapci 😀 budem ti velmi drzat palceky 😉

nika232
24. júl 2009

ahoj matelko.myslim ze doktor by nespekuloval pre nic za nic.je to tazke rozhodnutie ale asi nic ine nezostava.drz sa a rozdodni sa co najlepsie. aby si nebola ohrozena ani ty ani deturence.papa

matelko1
24. júl 2009

mima ano este sa poradim,aj ked zopar nazorov od lekarov som si vypocula.
dam vediet.
lyndus neviem ktore by dal prec,ale predpokladam,ze to najmensie a to neviem ci.
nika ved to,ze doki by to neodporucal zo srandy.on chce aj pre tu zenu dobre.ved 3 je riziko donosit.

dafy
25. júl 2009

matelko natukaj si v MK trojčatká tam su baby co maju trojicky skus to s nimi prebrat .pripadne sa podozvedat okolo toho viacej pre a proti.drzim palce pre spravne rozhodnutie

rosienka
25. júl 2009

matelko - och, velmi tazke rozhodnutie...dala by som sa na redukciu, len keby som mal vazne zdravotne problemy a mozno aj vtedy by som to nechala na prirodu, ze to najmensie, ak je neduzive, tak odide...inak by som to asi chcela donosit, neviem, ved je to krasne mat naraz tri deticky, i ked na nejaky cas matka na plny uväzok 😀

nika - uz sa mam lepsie, myslim pozitivne a zacinam sa zmierovat a skoro aj tesit na oktober, ked pojdem do dalsej stimulky, ale uz na IVF. Ty sa drz tehula a prajem vela stastia 😉

ybyta
25. júl 2009

na mňa ste dievky zabudli mala som toho moc mamina už je doma z nemocnice 🙂 rosienka tak ideme moja nato 😉 😉 Nikušš čo robiy babo? 🙂

nika232
26. júl 2009

ahoojte 😉 rosienka dakujem. ybyt kto uz by len na teba mohol zabudnut 😎
joj babulky skoda strasna ze aj vas este netrapi drobec ☹ ale vy ma dozenete a moooc sa uz na to tesim 🙂 vam budem davat rady 😀 😀 😀 😀 ybyt uz ma jeduje 😠 uplne priserne mi vadia take vyrazne vone a priatel sa musel prestat parfemovat ...lebo to ma privadzalo skoro do sialenstva 😀 a rano mi byva zle ale nevraciam no a vlastne mi byva aj cez den aj na vecer,takze uplna parada 🙂
a to je super ze mamina je uz doma aspon mas o jednu starost menej.
rosienka kde to ty vlastne si?
baby drzte sa 😉

ybyta
26. júl 2009

ajojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj NIKI ach kiež by mi tak bolo s tehotenstva ☹ 😝 zlatko stale maj na mysli že vtebe rastie nadherne bbabatko krasne zlatičko ktore bude vašim pokračovanim 🙂 ved toje nadherne už chcem rodiť anciaša! po 18 rokoch! azapadneky! 😠 😠 😠 😠 🙄 ciculky už budem len tu na tejto stranke svami bdieť nad tehulkami tu!!! NIKI SOM TVOJ STRAžNY ANJEL takže opatruj seba aj ten zazrak v tebe jeto Boži dar 🙂 🙂 😉 micka dufam nerobyš? len doma bud žadna praca anech ťa rozmaznavaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papa mamina Bakoško daj vedieť vysledok ale budeTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT BUDE T ako ste tehotna toto ti povedia papa 😉 😉 😉

ybyta
26. júl 2009

zasa všetky spia hruza 😝 😀 😔

ybyta
28. júl 2009

no toto sem nido nechodi?? 😢 😢 😢 😢 ☹ 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre