Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

soni1
21. nov 2009

Baby, ja som bola dnes na odbere vajíčok, pijem veľa tekutín.
Dr. povedal, že by v pondelok urobil transfer, ale niektoré tu píšete, že je to skoro. Prečo? Snáď dr. vie čo robí.
Prečo sa vám to zdá skoro?

luly3
21. nov 2009

soni vie čo robí DR neboj sa a nepočúvaj tie táraniny tu 😉

insolka
21. nov 2009

Soni ved uvidiš mne tiež povedala že v pondelok a ked som volala embriologičke tak mi povedali v utorok ved uvidíš zajtra

soni1
21. nov 2009

Ešte stále cítim také malilinké bolesti v podbrušku.

insolka
21. nov 2009

Soni poslala som Ti IP

walle
21. nov 2009

ahojte budúce i už jestvujúce maminky 😅
až teraz som sa tu dostala...vy asi už hajáte...
rosi: srášne myslím na teba zajtra...ideš do CARU alebo robíš si testík doma? som mimo...veď zajtra je nedeľa, takže doma... 😅
insolka -ako pozerám, ty ideš na KET v decembri? 🙂 nechce sa mi čítať dozadu...už som rozpísaná... 😔 😉

insolka
21. nov 2009

Ahoj tu som len nahodou ano v decemri ovšenm to by musela doist ms lebo sa jej niako nechce teraz ked ju cakam ale už len cakam aby som mohla začať brat lieky 😉

walle
21. nov 2009

neboj,ona príde...daj si červené vínko a urob si horúci kúpeľ... 😉možno nezdravé ale prekvapujúco, mne to pomáha, keď mi mešká...hneď je tu! 😀 🙂
takže KET? koľko máš mrazáčikov? a koľko vo vašom cetre zamrazujú - myslím po koľko, u nás v Ke po dve...takže vložiť jedno nebolo možné...pretože rozmrazujú aj dve...

insolka
21. nov 2009

Jáj tak to neviem ale dr povedala že ked sa naserie da mi aj trii tak som jej povedala že suhlasím .Povedala mi že ju to strasne mrzi vieš aku podporu som od nej citila .....Mne nič nepomaha ale dufam že do utorka pride a ja začnem už z liekmi

walle
21. nov 2009

hm, mne vkladali dve...jedno, dve, tri...potom je to už na vyššej moci... 😔 😵 mne gynekologička povedala, aby som určite si nedala vložiť dve...pretože zo zdravotného hľadiska si to nemôžem dovoliť...no potom som stála pred rozhodnutím, že ak jedno, okrem toho, že menšia úspešnosť,tak to druhé,ktoré sa podarilo tiež úspešne rozmraziť, by by muselo byť... ☹a to mi nedalo...to som nedokázala...

insolka
21. nov 2009

No to Ti verým teraz už len čakať a ako sa zatial cítiš?

walle
21. nov 2009

úplne normálne...ok! žiadne bolesti , ani príznaky...nič 😔 ale veď je asi aj skoro na nejaké pocity...iba v deň vkladu ma večer bolelo bruško i nasledujúci deň...dúfam, že to bolo uhniezďovanie... 😉

tak idem hajihaji...
insolka dobrú nocku... 😵 😵

insolka
21. nov 2009

ahoj a dobru noc

dudinka80
22. nov 2009

ahojte babulky 🙂 😉 .....
vcera som tu nebola boli sme s muzikom prec.
dnes som 30DC a stale nic,ziadna mrcha.stale ma bolia krize a pobolievaju prsia a aj brucho,ako keby uz mala mrcha prist.zajtra mam velky den-caka ma testik,bojim bojim 😖 😖
soni-ako sa citis?ut ti je lepsie 😉
walle a ty ako? 😉

luly3
22. nov 2009

dudinka netestneš????

rosienka
22. nov 2009

juuuuuj, babyyyy, som tehulkaaaa!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som bola dnes v CAR-e na krvi a hcg je 467, vraj tak vysoke ako na minimalne dvojcata 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅
dakujem za drzanie palcov a dufam, ze ma vsetky cakatelky budete nasledovat, je to neuveritelne!!! 😀 😀 😀

luly3
22. nov 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeeeem rosienka 😉

rosienka
22. nov 2009

dakujeeeeeeeeeem luly, dufam, ze ides za mnou 😉 😉 😉 😉

luly3
22. nov 2009

idem nebooooooooooj 😀
kedy si mala ET

rosienka
22. nov 2009

ET bolo 10.11. a OPU len pred 2 tyzdnami, ty si KET.ka, ze? mas tusim dvoch drobcov 🙂

luly3
22. nov 2009

hej rosienka ja som mala ket 13 a 2 dropcou 😀 inak ja som tiež dnes
našla na teste ducha a tiež po limite 😕

bože 3IVF vyšlo 😀 😀 😀 sa strašne teším s tebou mate aj mrazačikou ešte???

rosienka
22. nov 2009

luly nemame mrazacikov, my sme radi vzdy, ked mame vôbec ET, predtym 2-krat 1 embrijko a teraz aspon dve a asi obe zabrali a drzia sa ma 😀 😀 😀 Aspon tam uz nebudeme musiet ist 😝

super, ze mas ducha, ja som mala dnes rano negativny test 😅 😅 😅 😅 😅

luly3
22. nov 2009

no hlavne že máš pzitívnu krvičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

walle
22. nov 2009

jééééééj, rosienka...blahoželám!!!!tak v nedeľu krvička? to je luxus 😉 len nech sa držia...nech sa narodia zdravučké!!! a ty nech si v poriadku... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

walle
22. nov 2009

dievčatá, och keby nám to vyšlo...to by boli krááááásne VIANOCE, že?
luly - ty si 9 dní po KET? neviem, či má zmysel robiť testík...veď pozri na rosienku...test bol negatívny a krvička pozitívna !!!n erozumiem 😖 ale super, to je tá pekná skúsenosť...horšie by bolo naopak...
rosienka, ty si ktorý deň po ET?

rosienka
22. nov 2009

wale- dakujem, nas CAR pracuje 7 dni v tyzdni, OPU som mala tiez v nedelu 8.11. a ET 10.11. hned ako sa dalo 😉

to mi ver, ze budu nahderne Vianoce, len aby slo vsetko ako ma, obavy este len zacnu... ja tiez nerozumiem tomu testu, i ked ukazal ducha po pol hodine...ale ved tam mali byt poriadne //. Aspon vidite baby, ze kaslat na testy, to nie je ziadna istota. 😒

luly3
22. nov 2009

walle každe telo reaguje inak 😉

ja som aj predchádzajuce KET mala // na 9 den 😉
no len som vždy potratila 😠 😕
tak dufam že teraz to bude oki

walle
22. nov 2009

luly...to je mi ľúto...čo máš za sebou? už dvakrát potrat? dúfam, že aspoň na začiatku tt... ☹
to áno, každé telo reaguje ináč...preto netreba testovať!!! 😉 dúfam, že ja vydržím... 😲 teraz frajerujem ale koncom týždňa už bude so mnou triasť!!!

dudinka80
22. nov 2009

ahojte....
rosi-gratulujem a to dvojnasobne 🙂 🙂 tak do tretic ti to vyslo.
tak zajtra to caka aj mna,a aj luly,vsak?

walle
22. nov 2009

soni 1 - takže zajtra transfer??? nech sa to drží, potrebujeme tu pozitívnu energiu...ja som si začala čítať historiu tejto miestnosti...dostala som sa do 4.oktobra 2008 - tam je odkaz na jeden príbeh dievčiny, ktorá mala predčasný pôrod v 21tt...chlapček zomrel... opisuje to tak, že som revala a revala... ☹ 😢 😢

😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre