Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rikuska21
27. nov 2009

wall, som rada ze som ta aspon trosku potesila ☹ ,, toto bolo ketko po ivf, ale Tina ma velmi potesila, ze je mozne aj po ohss ist este zase na IVF ale ja verim ze to nebudeme potrebovat 😉

Ako vysiel test:????

Mib, uzasna spravicka, vela pozitivnej energie ti posielam 😵 😵

dudinka80
27. nov 2009

ahojte....
mib-gratulujemmmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa to podarilo,taka som rada....
aj ostatnym to prajem....vidim tu nove tvaricky 😀 😀 .....
uz sa zotavujem.....myslela som ,ze ma to polozi ale nie!asi som s tym tak trochu mozno aj pocitala,ze to takto dopadne,ale asi to tak ma byt.

mib
27. nov 2009

dudinka, este nieco som ti chcela ... ja chodim do iscare. robia tiez soft. financne vychadza tak ako klasicka stimulka cez poistovnu. premyslite to este. my sme mali tri neuspesne transfery. a vidis ... zjavne po urceni spravnej diagnozy sa nakoniec podarilo. 😉

kocky, vsetkym moc dakujem. drzim vam palce. kazda zena si zasluzi svoj maly uzlicek ... o to viac, cim je ochotna prejst. 😉 😉 😉 hlavne sa prosim nevzdavajte.

rosienka
27. nov 2009

waaaaaaauuuuu miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibbbbb gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀

walle
27. nov 2009

bambuľky - tak mužík mi kúpil tri testy - mamatest - rozlíšenie 20 jednotiek, RAPID CLEAR či čo - ten má 10 jednotiek rozlíšenie, takže by mal byť lepší a ten tretí...WOMAN SECRET - ten ani nepíše rozlíšenie - hovoria že test sa môže robiť už v deň meškanie menzesu!!! no to je supeeeeeeeeeeeer, tie predtým už 5 deň po oplodnení!!!

no...otvorila som RAPID a i zatvorila!!! muž ma spracoval, aby som ešte vydržala a urobila si test zajtra ráno... 😖 och...ten test je ako droga...musím vydržať....aj tak očakávam -/ iba jednu.... ☹

budem veriť dúfať až do odberu krvičky - v pondelok!!!

áno mibík- teraz som 9 deň po KET...

mibík -opatruj sa ...objímam ťa... 😵

mib
27. nov 2009

aj ja teba walle. budem ti drzat palceky k zajtrajsiemu testu. hned rano sa pripojim, aby som vedela ako to dopadlo. ale este raz zlatko .... nezlakni sa, ked tam bude iba jedna ciarocka. je vela kociek, ktorym test vobec neukazal tehotenstvo. hlavne je dolezite, aby si sa zbytocne nevystresovala. zajtra ... 😉

walle
27. nov 2009

mibík - ďakujem zlatko...pripravujem sa na to fyzicky i psychicky...povedala som si, že ak tam bude jedna čiarka, takto je normálne...veď 10 deň a krvička ukáže pravdu...a ak tam budú dve, tak ojooooooooooj....stal sa zázrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

rikuska21
27. nov 2009

Wall, budem rano na teba mysliet a tiez sa rano zapnem a precitam si spravicku 😲

Mib, verim ze sa citis uzasne 🙂

mib
28. nov 2009

wally, ako zlatko? dufam ze mrska sa stale nespustila a testik ukazal duchacika. 😉 myslim na teba a drzim palce.

andysok
28. nov 2009

ahojte...toto cakanie je hroza....6 den po ET, nic nemame zmrazene, lebo odobrali 9 , vhodnych na oplodnenie 6 a 4 sa podarili, jedno zo 4 neprezilo , jedno sa prestalo vyvijat a 2 mam u seba v brusku ( teda dufam)....je to nepredstavitelne co vsetko zena vnutorne preziva a vela krat ani neda so seba von, rata dni ako vojak na vojne a v kutiku duse veri ze vsetko bude ok....ja uz mam vo svojej hlave dve deti v brusku co majua j mena 😀 , otazka je ......ved to vsetci dobre vieme......paci sa mi ako si neuveritelne nahovaram priznaky......prsia, malatnost a bla bla bla 🙂 drzim palce every body 🙂

luly3
28. nov 2009

mib konečne gratulujeeeem a walle naskoč zanou 😀 😀 😀 😀 😀
a daj vediet ako testík dopadol držím palečky 😉

baby ja som ešte ani mrchu nedostala 😕 😝 😀

walle
28. nov 2009

bambuľky - test negatívny a ani duch!!!
čo je horšie -včera večer zo mňa vyšli zrazeninky... ☹normálne som vnútorne
cítila, že embryjká odchádzajú 😢..

.je to nateraz koniec 😔

objímam vás 😔

dudinka80
28. nov 2009

ahojte baby...
walle-to mi je luto ☹ 😲 😔 😔
ja som vcera dostala mrchu,ale nic moc,ako keby ani nebola.a dnes rano som mala strasne bolesti,musela som si dat tabletku.a potom som vsetko vyvratila.a je mi ok.len par kapiek hnedeho spinenia,ja to nechapem 😕

rikuska21
28. nov 2009

wall ☹
Dudinka, aby si nebola velmi milo prekvapena?,, 😨

tinafarkas
28. nov 2009

walle, dakujem.
mib blahozelam!!! 😉
este jedna otazka baby - pichli vam po transfere pregnyl? mne ani babe, ktora so mnou bola v izbe nepichli, hoci sme si ho mali so sebou priniest. v tom strese som sa ani nespytala, preco nie...
inak, 2 ampulky mi pichli 36 hodin pred OPU a tu poslednu mali po transfere...

rikuska21
28. nov 2009

Andys, ja som 2 den po ket a teiz od rana sondujem na nete co sa m jest a co nie, a to este ani netusim ci to vyjde, ale nestresujem, a tiez vnimam zmeny v mojom tele, 😉

tinafarkas
28. nov 2009

rikuska, tak to sme dve po transfere 🙂
do ktoreho centra chodis?

tinafarkas
28. nov 2009

chcela som povedat 2. den po transfere 😀

rikuska21
28. nov 2009

Tina, napisala som ti IP

mib
28. nov 2009

wall, to ma velmi mrzi. ten testik sice nie je vobec smerodajny, ale to krvacanie nie je prave pozitivne. ☹ rozhodne ale neprerusuj davkovanie liekov a vydrz do krvicky. ak to tentokrat nevyslo, mate stale dalsie moznosti. nebud smutna. ber to tak, ze ani zdravemu paru sa nemusi podarit otehotniet hned na prvy krat. bohuzial, u nas (IVF) to je o to citlivejsie, ze moznost otehotniet mame niekolko krat do roka (v tom lepsom pripade). musis byt silna zlatko. drzim palceky ... snad sa este zvrati ten nestastny priebeh. posielam ti mooooc tehuvirusov 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

walle
28. nov 2009

riki, dudinka, mibík - ďakujem..ideme ďalej, nevzdávame to...

mibík - strašne ťa objímam 😔

walle
28. nov 2009

doobeda som chcela byť sama, nedokázala som sa postaviť ani z postele...revala som a predo mnou bola obrovská priepasť, prázdno v duši...ani som nevedela, z čoho sa odteraz budem tešiť, čo ma bude držať nad vodou...

na obed som dostala úžasnú sms a zrazu som dostala odpoveď...

išla som sa osprchovať, utireť slzy, odtiahla som závesy, pootvárala všetky okná...a pochopila, že mám ruky, nohy, srdce...že mám rodinu, ktorá ma podporuje, že mám krásnych 5 krstniatok a hlavne, že mám úžasného manžela, ktorý ozaj musí byť na prvom mieste...ktorý potrebuje môj úsmev, moje objatie...

za tých 10 dní ani som si nevšimla, že po roku mi začína kvitnúť orchidea...že sa jej ťahá stonka...ani som si nevšimla, koľko listov z bukov za domom už opadlo...že sused si urobil vstup do domu...prestala som žiť pre iné veci,uzatvorila som sa iba do sveta očakávania...

😔 😔 😔

mib
28. nov 2009

wall, chapem co prezivas. zazila som to dva krat, treti krat som sa proti tomu uz vedela obrnit. tak velmi chces verit, tak moc sa snazis mysliet pozitivne a zrazu sa tvoj sen v sekunde rozpynie. ale je to velmi dobre, ze si sa poobzerala okolo seba a zistila, ze su ludia a veci, ktore ti vedia vycarit usmev. 🙂 skus sa co najskor zamerat na to, co bude dalej. mate este mrazacikov, alebo vas caka dalsie IVF?

aida.h
29. nov 2009

Ahojte chcela by som vás poprosit o radu. Neviete mi prosim povedat aká by mala byt velkost sliznice totižto
práve stimulujem na KET a na 17 den som ju mala necelých 8 mm a povedali mi, že je to dost malé čiže ešte
musí narást. Ket mi naplánovali až na 24 den co je až budúci piatok ☹ ale mne sa to zdá dost neskoro ved o
týzden na to by mala prist mrcha. 😲 Prosim napiste ako to bolo u vás... Ja uz stoho mam poriadny chaos..

dudinka80
29. nov 2009

ahojte,tak mrcha mi prisla.....a taky velky cely kus zo mna vysiel,az som sa zlakla.
smutok som prekonala,aspon myslim....zacala som mysliet aj na ine veci a ludi,na to co sa doteraz udialo ani nepomyslim.zajzra budem volat kvôli konzultacii s dokim,chcem pocut nejake vysvetlenie,som zvedava kedy ma objednaju,ci este teraz v decembri alebo az v january.

lucifuk7
29. nov 2009

cau babenky, aj ja som po IVF, v piatok som bola na prvom teste-negativny, vraj mam ist v pondelok, nie je to skoro? zacinam zbierat info o kryotransfere, co ma caka a neminie..poradi mi niekto 🙂
nechodi niekto z vas do Gyn fivu?

luly3
29. nov 2009

lucifuk ahoj ja chodím do GF
a mam zasebou aj KET 😉
v prvý den menzesu začneš brat estrofen medzi 10 - 14 dnom ideš na kontrolu
výšky sliznice a ak bude nad 7 mm medzi 16 - 18 dnom sa konna transfer
a potom to poznáš dlhých 14 dní na výsledok 😉 cmuk

lucifuk7
29. nov 2009

diky za info, ku komu chodis?

ziadne injekcie si pri priprave na KET nemala?

ako si dopadla, mozem blahozelat?

walle
29. nov 2009

lucifuk - luly to nevyšlo tak ako mne... 😔 ale bojujeme ďalej...však luly?
ja na KET som žiadne injekcie nebrala a ani neviem o tom, aby tu to niektoré babenky brali...berú sa iba tabletky...všetko je bez bolesti, ja som síce z iného centra z KE, ale ak si pozrieš KET miestnosť...tam nájdeš mnoho odpovedí ...ja som dokonca 18.11. opisovala podrobný priebeh ako sa to udialo...len sa nepamätám, či v tejto miestnosti alebo v KET.

dievčatá, ďakujem za podporu... 😔

lucifuk7
29. nov 2009

diky za info, drzim palce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre