Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
1. feb 2010

fiha,asi na lacno...radsej ale neviem na 100%...veru je to dobre tento konik...ja som sa tu dozvedela plno veci...

nivejka
1. feb 2010

no ja tiež , ved som nerozumela skoro žiadnej skratke 🙂 , ale mám sa ešte , čo učiť 😵
to ideme všetky 3 rovnako na krv toho 5.2.?? nie?? ja...ty a mariana
neviem kedy ide krivka ☹

lusinkaj
1. feb 2010

no veru vsetky ideme rovnako...to budu tu hcg...ked zacneme pisat jedna,druha... 😵
krivka ak si pamätam dnes mala ist na krv...

nivejka
1. feb 2010

lusinkaj....akurát som hľadala , či to nahodou krivka nepísala , že kedy ide...to bude veru...ked sa tu rozpíšeme
prosím tam toho hore nech sú to len samé dobré správy....

lusinkaj
1. feb 2010

ano pane boze,daj nech vsetky mame krasne zdrave babätka... 🙂
nivejka idem do obchodu...potom pridem.. 🙂

nivejka
1. feb 2010

ahojte babenky
no mňa už začína chytať nervozita 😢 😢 --stále neviem na čom som,ale skôr si myslím,že sa to nepodarilo 😔

mariana953
1. feb 2010

lusinkaj super velmi sa tesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to by uz aj mne mal ukazat test ale ja sa bojim lebo ma to bruchu sproste stale boli!!!!!

lusinkaj
1. feb 2010

nivejka,neboj sa krv je istejsia 😉 nevadi ze boli...ono doboli 😉
mariana,dakujem...no potichucky sa tesim,no kedze ty si natom tak isto ako ja tak uz by si mohla testnut 😉

nivejka
1. feb 2010

mariana...neboj sa a skús už testnúť 🙂 ja mám ešte málo po ET,tak ešte nemôžem , ale keby sa dalo-hned by
som tesla,lebo táto neistota ma ubíja..

nivejka
1. feb 2010

lusinka
dáš si testík do albumu??? 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
1. feb 2010

nivejka chcela som...maturovala som,lebo mi zle fotil dnes fotak nic nebolo vidiet...tak nedam...nic nieje vidiet ak je odfotene,nechapem preco...
baby idem k telke,pozerat panelak...a sup do postielky..dobru nocku 😔

nivejka
2. feb 2010

lusinka...ahoj 🙂 panelák pozerám aj ja,len som ho včera nedopozerala 😒 .
celé dni som ako mátoha,nič sa mi nechce a som unavená,ale to som bola aj , ked som mala v sebe
tooolko hormonov....dnes som ešte nervoznejšia až tak,že behám každú chvilu na wcko

christy22
2. feb 2010

ahojte.tak,doteraz som si vas iba citala a myslela somsi,ze som nad vecou,ale som sa dost mylila.et som mala 31.1. a zycinam byt dost nervozna z toho cakania.zatial ziadne priznaky,mozno len pobolievanie vajecnikov a tlak v podbrusku,aleto mozu byt este dozvuky stimulky.inac,vsetkym ,ktory to vyslo gratulujem

nivejka
2. feb 2010

ahoj..christy..vitaj 🙂 🙂 🙂
prvé dni som ešte bola docela v pohode,ale teraz je to u mňa na zblázdnenie--čo všetko dokáže psychika 😠
ja som bola 26.1.na ET--takže dnes mám 7.deň taketo príznaky mám aj ja--možno aj viac , len to u mňa vyzera skôr
na mrchu

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka ahoj.... 😉 nic sa neboj moja,ja som tiez stresmen a ked ja som vydrzala vydrzis aj ty....pozri ako mne to rychle zbehlo...dnes uz je utorok a v piatok idem na krv co je za chvilku 😉
no to pobolievanie,ja az take nemam...mna uz fakt len obcas zaboli brusko,vajecniky tak snad uz bobcek je fajne zakusnuty a sa ma nepusti az o 9 mes. 😉 🙂
velmi drzim prsty aj tebe 😉
christy vitaj 😉
ja som uz prisla nato,kazdy o tom pise ze chce nejake priznaky,ale ake priznaky mi mozme mat ked to nieje normalne otehotnenie...predsa je to zakrok....nemozme mat teh.priznaky hned od vlozenia... 😝
baby hore hlavu...

nivejka
2. feb 2010

lusinka 🙂 🙂 🙂
ten piatok sa mi zdá,že je stále daleko...a obávam sa zlej správy ☹ inak dnes sa cítim trošku lepšie ako v ostatné
dni ale aj tak...ak sa mi potvrdí tehu,tak za ultrazvuk sa platí?? pozerám do cennika a nejako sa neviem s toho
vysomáriť 😅 --a ešte ako dlho potom budeme navštevovať centrum??

lusinkaj
2. feb 2010

tak ak sa potvrdi tehu z hcg tak na utz ideme o 2 tyzdne sa mi zda...a nic sa neplati za utz,aspon u nas...
nema sa preco za to platit...do centra chodime len dovtedy pokial nebije srdiecko...potom uz idem k svojmu dr.gyn.

christy22
2. feb 2010

neviem,kolko mate rokov.ja mam 38.sice uz mam dceru/18/, 8 rokov sa snazime o 2.mimi.No a preto ja take stresy.povedala som si,bud teraz,alebo potom uz nie.u nas je zly sperm.uz som si 100 krat povedal,ze sa nebudem pozorovat,ale to sa neda.ved to asi aj same poznate.

lusinkaj
2. feb 2010

christy tak ja som mlada mam 23r.ja este babo nemam,tak preto si velmi prajeme aby to uz vyslo.... 😉
8r.to je fakt dlha doba... 😝

nivejka
2. feb 2010

lusinka
len preto sa pýtam , lebo som čítala,že ,čo je ten screening,ale ten sa robí až niekedy neskoršie
inak moja kávička teraz vyzerá ako kakaoko-už si dávam len polku lyžičky a ostatok mlieko
mne bolo povedané,že normálne môžem piť kávu a že ked mám chuť aj panaka(ale to mnňa nehrozí)

nivejka
2. feb 2010

christy.....ja mám 31r. ,ale tento rok my tiahne teda na 32. snažíme sa 5rokov , ale mám 10.ročnú dcéru

krivka5
2. feb 2010

ahojte dievcatka!!!
lusinka...dnes som bola na krvicku! hcg este neviem ,ale na ultrazvuku mi doki potvrdil tehu a pekne zagratuloval.som stastna ako blska 🙂 mala babika je tam!!!dufam ze sa coskoro pripojite ku mne!

christy...aj ja mam 38r. a 18r synka. ja som bola na ET 18.1. a dnes mi potvrdili tehotenstvo.Bolo to moje prve IVF.Aj nemozne sa stalo skutocnostou,bojovali sme a mame krasny vysledocek 🙂
tak sa nestresujte(ako som sa ja) a cakam a drzim palceky, ze ma budete nasledovat 😉

lusinkaj
2. feb 2010

nivejka ja od et,to jest 11 dni ziadna kava..vobec... 😉 neviem co je natom pravda ze sa nesmie,ze kava vyvolava potrat tak ja ju radsej nepijem vobec....aj ked mi chyba lebo ja som kavickova 😵

nivejka
2. feb 2010

christy....aj my máme zlý spermiog. 😒 ,že u nás nieje iná alternatíva len táto umelo
pozorujem sa aj ja to sa nedá...ked tak strašne túúúžim po bábetku 🙂

krivka5
2. feb 2010

nivejka,lusinka....dakujem za podporu a este raz drzim vam 5.2. moc moc silno palceky...
lusi...ani ja uz kavu nepijem radsej a ak ti mam pravdu povedat moooc mi chyba...

nivejka
2. feb 2010

krivka...júpííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 gratulujem strašne mooooc s celého srdca 🙂 ---jááj daľšia dobrá správička

krivka5
2. feb 2010

lusi...co to citam,tak ty si mala pozitivny testik? gratulujeeeeeem!!!
a mas pravdu s tym centrom,ale mne robili po krvicke aj ultrazvuk a tam sa to potvrdilo.HCG budem vediet az o tretej...este idem raz na srdiecko 12.2. a potom uz k svojej doki.neplatili sme teraz nic...

nivejka
2. feb 2010

tak mi povedali v centre,že ,ked budem mať chuť na kávu-nech si ju dám a ked budem mať chuť na frťana
nech si aj ten dám....tak kávičku pijem obmedzila som ju len tým,že je slabučká...ja musím kávičku 😀

krivka5
2. feb 2010

nivejka...dakujem a neboj ee mrcha nepride,ja som mala tiez take blbe pocity ,furt som lietala na wc a doteraz nemam ziadne tehu priznaky a maly bubak je v brusku 🙂 vraj ked sa uhniezduje tak to citit take pichanie v podbrusku,ale ja som nic necitila...

krivka5
2. feb 2010

nivejka...tak aj ja si idem taku slabucku uvarit,lebo to je moja droga.ja som vipila aj 5 kav denne aby som sa udrzala na nohach.bola som strasny spachtos a teraz ked som tehu vobec nemozem spavat.to je zaujmave,vacsinou su tehulky ospale ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre