Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
4. feb 2010

no ja tak isto...to bude doba cakania... 😀

nivejka
4. feb 2010

nepamätám si, či mi hovorili ako mám prísť,ale idem úplne nalačno--tak ani kávičku(kakauko) nedám 😔
krivka pomooooc ty si bola povedz 😀 😀 😀

lusinkaj
4. feb 2010

no aj ja pojdem nalacno... 😉 radsej...

nivejka
4. feb 2010

lusi ty máš ale tak krásne //--snad aj mne sa tak zadarí za pár dní ..určite dám ešte testík...

lusinkaj
4. feb 2010

nivejka asi aj ja dam niekedy na 18 den 😉 joooj aj mne sa paci este stale ho mam tu,stale sa pozeram ake su krasne // 😉

nivejka
4. feb 2010

lusi....idem si dať pomaranč , lebo mám takú chuť 😀 ....a potom pomaličky spinkať...zajtra sa ozvem...pa.pa 😉

lusinkaj
4. feb 2010

ok ja uz papam chlebik 😀 tak zajtra..papa

krivka5
4. feb 2010

tu som 🙂
tak kocky,ja som bola tiez na lacno pre istotu,ale asi netreba lebo mi to nikto nepovedal. Ale ak si davate utrogestan tak si ho rano nedajte lebo ultrazvuk je cez posvu...

lusinkaj
4. feb 2010

krivka kuk moj testik 😉
ja utros neberiem...taze v pohode ale mne nebude doki robit utz,u nas len krv a potom sa pride na utz... 😉

krivka5
4. feb 2010

baby...a kedy to idete na krvicku?uz zajtra ,pravda?a preco chcete este testikovat potom?halooo
a nie ze ma tu budete dlho natahovat,hned chcem vidiet na konikovy vase vysledky 😉

lusinkaj
4. feb 2010

ano zajtra krivka je nas den D.... 😉 jasne hned ako budem vediet vysledky ste druhe co vam poviem... 😉
neviem mozno si spravim este testik...zo zvedavosti 🙂

krivka5
4. feb 2010

no lusi super testik,ty si tehu ako vysita ani krvicku nepotrebujes 🙂 som zvedava na tvoje hcg.ja som mala 2900 .kolko mas bubliniek?

krivka5
4. feb 2010

lusi...ze sa furt na ten testik kukas,ja mam moje testiky ako tapetu na PC.Ked mam zlu naladu ,kuknem na ne a hned som veselsia.uz v nich vidim moje babo 🙂

lusinkaj
4. feb 2010

ja mam jedneho drobceka vlozeneho...aj ja som zvedava na hodnotu 🙂
len sa bojim aby vsetko iso tak ako ma byt....najviac s abojim aby srdiecko bilo aby sa vyvijal... 😉

krivka5
4. feb 2010

mne jeden tiez ostal tak som este rano pred krvickou testla co uz s nim,aspon som si spravila radost...

lusinkaj
4. feb 2010

tak ja uz zajtra urcite netestnem ved dnes je 14 den tak dnes som si spravila 🙂

krivka5
4. feb 2010

lusi...ved aj ja sa bojim nech len krasne srdiecko bije.to som sa hned po odbere krvicky objednala na UZ .idem 12.2..ja nemam stale ziadne priznaky,neni mi zle a ani prsia ma nejak nebolia ,akurat mam brucho nafuknute po stimulke este,tak dufam ze je vsetko o.k.

lusinkaj
4. feb 2010

ved to toto su najväcsie stresy...ja som to mala pri 1ivf tak preto sa bojim teraz... 😒 🙂
tak mna este sem tam zaboli brusko,ale to len na chvilku 😉 prisa su velmi citlive na dotyk 😉 wc ani nehovorim

krivka5
4. feb 2010

kukla som aj nivejkin testik,tiez ma peknu ciarocku.juj aka som stastna ze mate take pekne tehu testiky. 🙂

lusinkaj
4. feb 2010

no // su krasne len fakt nech nadalej sa vsetko vyvija ako ma....tak ja idem k telke dobru nocku 😔

krivka5
4. feb 2010

ved to ,ze si to uz zazila,ale neboj nic take sa uz nestane!!!ja si myslim ze som mala dost vysoke hcg tak sa musi chrustik dobre vyvyjat a aj ho doki na UZ hned nasiel a hned ked ho uvidel s radostou vykrikol,ze aha toto som hladal!nasho chrusta ,mal 5mm uz,ale len jedneho videl...

krivka5
4. feb 2010

dobru nocku a zajtra drzim palceky 😉

nivejka
5. feb 2010

ahojte babuľky 🙂 🙂 ...už som doma,ale tak som nervozna,že sa to ani opýsať nedáááá
vôbec som nemusela nalačno a brali mi len krv--uvidime o 14hod--pokiaľ to prežijem 😒
vstala som už o pol 5-tej nevedela som spať 😀....inak u nás v centre bolo dnes toľko ľudí,ako keby niečo
rozdávali zadarmo 😀 až bola šokovaná...

christy22
5. feb 2010

baby,drzim vam paste,nech vsetko dopadne ok.ja si este pockam.dajte hned vediet.
mna dnes boli brucho ako na ms,tak neviem.ked som bola na iui,tak som ju dostala na 19DC.robili mi ju 11DC.teraz som bola na OPU 10DC a ET 12DC.Takze cakam,ze ju dostanem zase skor.zatial ahojte a drzte sa,nech vam tehulkovanie pridava na krase.

lusinkaj
5. feb 2010

ahojte,krvicka odovzdana o 14 volat... 🙂 nivejka ja som tiez zle spala...najprv sa dusil kasel ale celkovo nervozita pracovala... 😉 ale musime verit ze bude dobre vsetko 🙂

nivejka
5. feb 2010

christy.. 🙂 neboj tentokrát ti to už víde 😉 ..a dakujem za podporu 🙂
lusi... ahoj 🙂
jáááj baby ja som neuveriteľne nervozna..stále si hovorím,že kľud,ale akosi sa mi to vymyká--starašne ma aj brucho rozbolelo...

lusinkaj
5. feb 2010

nivejka uz len chvilu... 🙂 a co ti vravel doki...ako dalej? 🙂

christy22
5. feb 2010

tak sa nestresuj.je to uplne zbytocne.ked ti to vyslo na teste,tak nemas preco mat stresy.neboj,dobre to dopadne.

nivejka
5. feb 2010

s doktorom som ani nebola,to sestričky nás všetky berú rad radom.v utorok by som mala ísť na 2.test a potom asi o 3týždne na ultrazvuk...teda pokiaľ budú testy pozitívne

christy22
5. feb 2010

vy chodite do ktoreho centra?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre