Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
5. feb 2010

nivejka este ides raz ?no ja neviem co povie dr.ci este raz pridem...nepamätam sa uz 🙂
ja chodim do Ke Gyncare 🙂

christy22
5. feb 2010

uz sa vam to krati.zachvilu su 2 hodky.ja chodim do gynfiv v ba.podla toho co pisala nivejka,ze to tam beru ako na pase,tak aj ona.ale na druhej strane su tam hrozne zlati. 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

najhlavnejsie je ze ste s centrom spokojny 😉

nivejka
5. feb 2010

už som tu nivejka zase papala 😀 😀
ja chodím do gyn fiv ,ale nesťažujem si....no idem ešte raz u nás sa ide 2krát

lusinkaj
5. feb 2010

a kedy ides na utz?

christy22
5. feb 2010

ja viem.ja som tiez bola prekvapena,ze tam sa chodi na 10.den a inde az na 15.ja som tiez spokojna.nivejka,ku komu chodis?ja k drabekovi, ale aj OPU aj ET my robil harbulak.
a ty lusinkaj,si spokojna v kosiciach?

lusinkaj
5. feb 2010

ano som spokojna...kedze som z priamo z kosic tak zbytocne niekde daleko cestovat 🙂

christy22
5. feb 2010

ved jasne.niekde som citala,ze baby chodia az 200 km do inych centier.neviem si to dost zivo predstavit. 😝
ja som mala problem vstavat na 7,30 a to byvam kusok od centra.

lusinkaj
5. feb 2010

ak by som nebola spokojna tak mozno ano,alebo ak by som mala naviac penazi...ale kedze cesta je dost draha tak som rada ze mame take centrum v ke 🙂

christy22
5. feb 2010

a ty si na pn?alebo nerobis.ja momentalne nerobim,takze mozem oddychovat.teda ako sa to vezme.samozrejme mala by som coto porobit po dome,ale velmi sa mi nechce. 😠 moj muz tyzden varil,takze asi si vies predstavit ako vyzera kuchyna.takze si tak pomalicky upratujem,varim a tak.

lusinkaj
5. feb 2010

ja som nezamestnana taze ja tiez len doma,ale uz mi sibe z toho 😝 ja by som tiez uz chcela poupratovat...ale tak nechcem sa velmi namahat 😒

christy22
5. feb 2010

ja idem prave troska povysavat.len tak,aby sa nepovedalo.vysavac budem tahat za sebou,takze ziadna namaha.tiez by som nemusela,ale ja sa na to nemozem pozerat.jedine,naco som uchylna je dlazka a kuchyna.dcera sice predvcerom vysavala,ale to ona len tak odflakne.a rozculovat nad nou sa mi momentalne nechce. 😀 ale vlastne ja to tiez len poflakam.neva.

lusinkaj
5. feb 2010

tak u nas sme sa dohodli muzik bude vysavat,vysavanie je namaha taze ja neriskujem 😒 jedine ak tak len dlazku ja poumyvam to sa da...ale to tiez len tak budem tahat ten mop... 😀
este chvilkuuuuuuuu...uz som aj jest musela nervozita pracuje 😒

lusinkaj
5. feb 2010

Baby tak mam to za sebou 🙂 hcg je cez 1000 presne neviem...mal doki vela ludi...vravel ze je to hcg na dvojicky 🙂 momentalne to predychavam 🙂 mi vravi ja som vam vravel,budu jednovajecne dvojicky sa ma pyta?a ja nieeeee ja chcem jedno 😉 zhruba o 3-4 tyz.mam prist na utz...ale ja hned sa objednam v pondelok u mojho gynekologa na utz 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

nivejka no kde si????

nivejka
5. feb 2010

tu som babuľky---no musela som dohnať,čo ste tu popísali 🙂
christy.......chodím k harbulákovi,ale na mne sa vystriedali aj drábek aj stenova 😀 😀 😀
hcg...u nás nehovoria
a mimochodom som .... t e h o t n á ..... 😀 😀 😀 😀 aj bambuľky moooooc vám dakujem za podporu
bez vás by som to čakanie asi len veľmi ťažko znášala 🙂 🙂

lusinka................g r a t u l u j e m................moooooooooooooc

lusinkaj
5. feb 2010

nivejka uz som sa zlaklaaaaaaaaaaaaaaaaaa ked si nepisala 😒 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....gratulujem 🙂 kedy ides k dr.?

nivejka
5. feb 2010

v utorok lusinka na 2. tehu testík a potom niekedy o 3týždne na ultrazvuk 😉
aj som chcela,nech mi povedia cez telefon hcg,ale oni len oznámia,že som tehotná a koniec....

lusinkaj
5. feb 2010

jaaaaj ja som chcela vediet presne ake mam ale dr.povedal ze,cez 1000 😉 a zasmial sa na dvojicky 😀 a ja nieeeeeeeeeeeee 😀 😀 aj ja mam ist tak za 3 tyz.na tu este len teraz zacnu nervy 😒

nivejka
5. feb 2010

christy.......tak a teraz si na rade ty 🙂 🙂 všetko bude super uvidíš,lebo zatiaľ som sa tu nestretla s negat.testíkom
tak ti mooooooc držím palčeky 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
5. feb 2010

ano christy tebe drzime prstiky 😉

nivejka
5. feb 2010

tak lusi budeš mať jedným vrzom 2 , ale ja baby nechcem len jedno mi treba 🙂 🙂
bambuľky....ozvem sa navečer,lebo teraz idem k rodičom...pa.pa.pa. zatiaľ
máááááááám vááááááááááás raaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaa

lusinkaj
5. feb 2010

nivejka nieeeeeeeeeeeeee mi chceme jedno uplne staci 😉

panther
5. feb 2010

lusinkaj, a mala si zavedene 1 embryo? bolo po predlzenej kultivacii? po kolkych dnoch bolo ET? po kolkych dnoch ti merali 1x hcg a kolko bolo? aka je pravdepodobnost, ze aj 1 embryo sa rozdeli na 2? nemate o tom niekto vedomost?
sorry, ze sa pytam detaily, ktore si tu uz popisala, ale je to tu velmi neprehladne, citat kazdy den dozadu.tak dik. a vela stastia.

lusinkaj
5. feb 2010

panther...ano len jedno embryo...kultivacia bola,vlozene bolo na 4 den...dnes je 15.den po ET co mam take hcg...je tam pravdepodobnost ze sa to jedno rozdeli a su jedno.dvojky ale nemusi byt.... 🙂
mozno je uhniezdene od zaciatku,je dobrej kvality tak taka hodnota....maju aj vysie hcg a maju 1 🙂

astrid55
5. feb 2010

caute baby,

poradte...som 10 den po KET (+ den odberu), vkladali mi 3 embryjka. Test RapiClear, ten najcitlivejsi, stale negativny, priznaky tehu ziadne. Ma niekto skusenost, ze aj tak to este moze byt ok ? dik 😀

christy22
5. feb 2010

Baby,prijimajte gratulacie.jaaaaaj to cakanie je hrozne.

lusinkaj
5. feb 2010

astrid tak na 10 den uz by to mohlo byt a kedze az tri emb.tak uz fakt by malo ukazat...ja som mala ten isty test a na 10 den uz som mala ciarku 🙂
christy dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

astrid55
5. feb 2010

lusinkaj dakujem za odpoved a zaroven velke blahozko !!!!

no tak potom to vyzera, ze asi nic..tajne som dufala, ze je tu niekto, komu ukazal test neg. a krvicka poz. ale to sa deje asi len v ropzravockach...vdaka aj tak

lusinkaj
5. feb 2010

astrid nie nie,nevysvetluj si to tak...jedna baba v inej teme mala vlozene 2 emb.test ukazal neg.ale neviem na ktory den ale krvicka bola pozitivna a krasne tehulkuje... 🙂 ale kedze ty mas az tri vlozene tak aspon slabulina ciarka by tam mohla byt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre