Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nivejka
9. feb 2010

lusi...u nás nehovoria aké máme hcg a neviem prečo-len mi povedali,že je to v poriadku

lusinkaj
9. feb 2010

tak to som fakt prekvapena...ja len som zo zvedavosti chcela vediet...ja som zvedava na zajtra na moje 😵

krivka5
9. feb 2010

lusi...na ultrazvuk idem v piatok.nejak sa to vlecie ,som z toho na nervy...
nivejka...to ze ta picha vajecnik je v pohode,mne doki povedal ze ma este bude pichat po tej stimulke tak ziadne strachy 😉
ani mne nepovedali hcg,ale ja som sa surovo opytala a povedali 2900.
lusi a tebe povedali hned nie?ci este ides aj zajtra na krvicku?

lusinkaj
9. feb 2010

doki povedal ste tehotna a ja a ak je hodnota hcg,lebo tiez by nepovedal...ale aj tak povedal len priblizne ...ze vyse 1000 no zajtra som s aobj.na krv chcem vediet ci hcg stupa a neviem ci mi urobi utz chcela by som 🙂

krivka5
9. feb 2010

lusi...tak to bola super hodnota.aj ja som rozmyslala ci este nejaky testik nekupim,aby som si potvrdila stupajucu hcg,ale uz vydrzim do piatku.
neboj teraz bude vsetko v poriadku a malemu drobcovy bude krasne bit srdiecko 🙂

lusinkaj
9. feb 2010

tak to dufam,toto si najviac prajem,by vsetko islo tak ako ma ist 😉
neuspech by som uz asi neprezila ☹

nivejka
9. feb 2010

lusi ...myslíš,že by už videli niečo na ultrazvuku??
krivka...no snad máš pravdu s tým mojím vaječníkom

krivka5
9. feb 2010

no idem sa osprsit a pripojit k mojej polovicke na gaucik.
lusi...daj zajtra vediet ake bolo hcg,to uz budu ine hodnoty 🙂

lusinkaj
9. feb 2010

nivejka tak dufam ze ano...ved krivka bola uz davno na utz ....a bolo tam nieco 😉
jasne zajtra sa vam ozvem aka je hodnota 😉

lusinkaj
10. feb 2010

ahojte,dnes tu nikto nebol???kde ste??? 😉

nivejka
10. feb 2010

lusinka..... 😀 😀 😀 tak ako si dopadla moja???? 🙂

kukulik30
10. feb 2010

ahojte ,ja som tu a cakam, vcera som mala 3. KET...posledny z 2. IVF..mam dnes volno, zajtra do robotky a v piatok opat oddych 🙂

lusinkaj
10. feb 2010

nivejka tak vzali mi krv maju mi volat ake su vysledky tak netrpezlivo cakaaaaam 🙂
utz mi nerobili lebo je to este skoro,ale ma obj.18.2 vtedy uz by malo bit vidiet tak sa tesim 🙂
hlavne som sa pytala na keksik ten,sa vobec neodporuca taze mi sme od vcera so sexikom skoncili.... 😒 nic nechcem riskovat 😀 ☹
kukulik ahoooj,kedy ides na krv?

kukulik30
10. feb 2010

az 22. 2. 2010.krasny datum 😵 ak budem mat ale tehu test neg, tak nepojdem...

lusinkaj , my sme nemali keksik cele tehu, zvladli sme to, ani ja , ani mm to nechcel riskovat...potom si to vynahradite 😉

lusinkaj
10. feb 2010

no tak to je pekny datum...drzim prsty
tak mne kazdy vravle ze sa smie...ze v pohode a dnes dr.povedal ze nezakazuje ale radsej teraz este nie...tak nevadi mali sme 2 a uz nebudeme mat...az po... 🙂 😵

kukulik30
10. feb 2010

lusi, takze dnes budes vediet hodnoty hcg ? uuu, som zvedava 😵

lusinkaj
10. feb 2010

no ja uz viem ja som bola na 15.den na hcg mala som vyse 1000 ale dnes sama som sa obj.a zaplatila si a mi urobili hcg chcem vediet ci stupa... 🙂 ale az okolo 15.budu vysl.to cakanieeee 😠 😀

kukulik30
10. feb 2010

hej to viem,ze si bola...ale som zvedava na ten narast 😉 urcite to uz bude cislo paradne 😵

lusinkaj
10. feb 2010

aha,jasne no presne aj ja nato som zvedava... 🙂

lusinkaj
10. feb 2010

tak volala mi sestricka hodnota hcg je 8990 taze super...tesim sa pekne stupa 🙂 uz len utz nech pekne potvrdi a nech je vsetko ako ma byt... 🙂 😵

nivejka
10. feb 2010

lusinka moja gratulujem no super 😀 😀 --dobre vysoké hcg 🙂 --až mi oči vyliezli z jamiek 😀 😀

krivka5
10. feb 2010

ahojte
lusi nam doki povedal ze keksikovat mozme,ale mne sa teraz nechce tak hovorim mmž ze sa bojkam 🙂 teeeda ale teraz vedies s tym hcg,supeeeeer 😉
kukulik...drzim palce nech sa ti bambulka poriadne zahniezdi...
nivejka...a ty ako?uz su ranne nevolnosti?mne az tento tyzden zacalo byt nejak blbo,musim furt jest inac mi je zle...

nivejka
10. feb 2010

krivka ahoj 🙂 🙂 ...ja sa už napchávam dobré 2týždne,ale musím sa začať krotiť 😉
dnes sa cítim v pohode ako fyzicky,ale pociťujem nejakú strašnú nervozitu

kukulik ahoj aj ja sa pridávam a držím ti moooc palčeky..nech sa tentokrát už nepustí a drží sa zubamy nechtamy 🙂

lusinkaj
10. feb 2010

no baby mala som navstevu tak mi zbehol cas 🙂
no veru,krasne hcg tak len nech vsetko ide tak ako ma 🙂
uz sa tesim na utz...
krivka mi doki nezakazal mas sexik,ale radsej neodporuca zatial 😝

zuzana36
10. feb 2010

ahojte babulky, lusi tak to je super- take hcg - a nebudu 2?

lusinkaj
10. feb 2010

ale baby nestraste nie bude jedno....ved to hcg musi stupat ved uz to je dlho od et a kazdy den stupa dvojnasobok...proste je silne babo....dufam 🙂

zuzana36
10. feb 2010

🙂 jasne, nech mas ty a aj ostatne bezproblemove tehulkovanie. dnes mi bolo veeeelmi zle a myslela som, ze asi pojdem na pohotovost, ale to by som asi ani nezvladla. tak ma priserne bolela hlava. normalne mi trpla tvar a nemohla som artikulovat a mala som triasku na celom tele. ale uz mi je lepsie. tak sa majte. 🙂

krivka5
10. feb 2010

lusi...tak teda este chvilku pockajte a potom si to vynahradite 🙂
zuzana...mna tak bolela hlava asi 4 den po ET.neboj budes v poriadku...
nivejka...ja som bola minuly tyzden ako v tranze,vsetko ma urazalo ,s kazdym som sa vadila a furt som plackala.to tie hormoniky...

lusinkaj
11. feb 2010

ahojte baby 🙂 co robkate?
nivejka ty kde sa flakas? 🙂
krivka isto pracuje,ako vcelicka 😉
ostatne baby ahooojte 😉

nivejka
11. feb 2010

čauko lusinka 🙂 🙂 🙂 --jáj bola som si niečo vybaviť a potom nakúpiť...
teraz varím.... ach to varenie stále dookola 😠 --stále niečo vymýšľať--to ma nebaví 😒 --ak mi povedia načo majú chuť,tak sa mi hned lepšie varí dokonca aj s radosťou 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre