Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krivka5
20. feb 2010

leoni...jednoznacne! ja som si potom robila testiky kazde dva dni...
janula...ja som mala 6 dnovu kultivaciu.mne sa zda ze pregnyl som si pichla dva dni pred odberom vajok a potom az do transferu som si davala len utrogestan...

lusinkaj
20. feb 2010

krivka no su tam dve,ale dr.v Car vravel ze aj tak sa moze stat ze jendo moze odist tak sa nechavam prekvapit ako to dopadne...ale nech mame aspon jedno babo... 😉 😵

krivka5
20. feb 2010

lusi...to je pravda, po tolkych usiliach si to zasluzis 🙂

lusinkaj
20. feb 2010

no presne tak...uz by bolo na case 😉 ale verim,ze teraz bude dobre ci z dvomi ci z jednym.... 😵 😉

ajush
21. feb 2010

😕 Peknú nedeľu prajem.Mňa testovanie čaká v stredu,vtedy budem 10 deň po ET

lusinkaj
21. feb 2010

Krasnu nedelu prajem... 😉
ajush ako sa citis?

ajush
21. feb 2010

Ahoj Lusi,celkom dobre , malinké pobolievanie v podbrušku, prsia skoro vôbec.
Najskôr som sa obávala,keď tie bolesti boli a teraz sa asi obávam keď nie sú 😀

lusinkaj
21. feb 2010

nic sa neboj,bolesti nemozu byt stale co by potom bolo....musi si aj brusko,aj prsia trosku odychnut a potom zase zacnu 😀 😵 tak ako ma byt bude... 😉

zuzana36
21. feb 2010

ahojte,hlasim sa a hned reagujem, aj mne po ET davali pregnil. a mala som predlz. kultiv.
vraj je to dobre niekedy dat, ale precoa a co to ma robit neviem

ozaj a na nevolnosti mi veeelmi pomahalo papkanie neochut. vlociek. mala som ich vsade a vzdy pri sebe. no a este litre vody 😀
tak sa drzte a ani nezbadate, kedy to poprechadza 🙂

insolka
21. feb 2010

Ahojte zajtra ma caka Et tak sa kvam obcas pripojím aby mi rychlejsie ušiel čas toho nekonecneho cakania 😅 možem?

lusinkaj
21. feb 2010

insolka mozes jasne...to ides na 3ivf?

insolka
21. feb 2010

Nie idem na prvé KET.....mam aj PK tak dufam že teraz to už konečne vyde 😉

lusinkaj
21. feb 2010

Tak preto sa pytam lebo si napisala ze ides na et a teraz pises na ket...taze ides na ket 😉 ale ved na ket sa dava este aj pk???? 😕

insolka
21. feb 2010

Ano dali mki predlženu kultivaciu ale neviem ako to zvyčajne chodi .No skratka mi zajtra vložia dve fazulky.A pardon ak som niečo doplietla 😀 .ale strasne sa na to teším

lusinkaj
21. feb 2010

nevadi ze si sa dolietla...ale nechapem ako mozes mas pri ket PK... 😅 toto pocujem prvykrat...
ale drzim prsty

insolka
21. feb 2010

No ja sa v tom niako nevyznam ale mala som6 zamrazenych rozmrazili mi ich všetky vraj na PK v stredu ich zacali rozmrazovat.Dnes mi embriologička povedala že dve su OK a dve este sleduje ci sa budu dalej delit ...Ale od toho telefonatu som uplne stastny clovek taku mam v sebe nadej ako nikdy predtym .No uvidime po transfere do kedy mi to vydrží 😅 ale dufam že až do konca 40 tt 😀

lusinkaj
21. feb 2010

aha tak to neviem ako to u vas je... 😒 ked ja si uz nepamätam na ket kedy som isla po kolkych dnoch...

insolka
21. feb 2010

Vidím že tebe sa to pekne pošťastilo .Ked som čítala par stránok pred .....dali Ti jedno a budu dvojky 😀 gratulujem

lusinkaj
21. feb 2010

no este neviem na isto ci budu dve... 😉 vsetko ukaze cas....

insolka
21. feb 2010

.....:D hlavne že bude........No ked som si teraz menila pas tak som zistila že zajtra je celkom dobry datum 22.2.2010 😀 ešte tie moje 2-ky ...len aby bolo aspon jedno 😅

lusinkaj
21. feb 2010

ja som bola na et tiez ale 22.1 😵 🙂
ved to nech bude aspon jedno 🙂

insolka
21. feb 2010

No tak dufam že toto bude spravny datum.Akurat som presvedcena že si teraz nebudem robit sama test pekne počkam do krvičky.Minule to nedopadlo dobre . ☹

lusinkaj
21. feb 2010

Tak mne ket vobec nevysiel robila som si test volala som dr.ze tam nic nieje povedal,ze to este nemusi ale krv aj tak potvrdila ze neg. ☹

insolka
21. feb 2010

No ja som posledne Ivf mala pozityv ale žial pustilo sa ....... ☹ teraz snad už to dopadne dobre strasne tomu veríííííííííííííííím

lusinkaj
21. feb 2010

no ja som tiez mala 1ivf pozi.ale odislo tak teraz pri tom 2ivf som napäta 😅

insolka
21. feb 2010

no tak to Ti držííííííím strasne palčeky ..tfuj tfuj nech to vidéééééééé 😉

lusinkaj
21. feb 2010

tak hadam uz to vyjde ved uz tolko mam za sebou.... 🙂

insolka
21. feb 2010

No tak nam obom držíííím palce a myslieť pozitívne 😀

lusinkaj
21. feb 2010

ja cely cas som myslela pozitivne aj myslim.... 😉

insolka
21. feb 2010

..ja už teraz 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre