Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
24. feb 2010

strelka ano hned ten den vies vysledok ci si tehu alebo nie...cca okolo 14-15 .... 😉
kludne ak nieco potrebujes a viem odpoviem... 🙂

insolka
24. feb 2010

Ahojte u nas je to tak že vysledok krvy je až na druhy den 😅 ..tak to su nervy

lusinkaj
24. feb 2010

insolka az na druhy den...tak to pocujem prvykrat...tak to su nervy ale urcite testnes 😀

insolka
24. feb 2010

Nie som si povedala že netestnem ....minule som testla a zbytočne som sa tešila ..
☹ teraz radšej nechcem vediet.aj ked zatial to vyzera OK

lusinkaj
24. feb 2010

juuuj aj ja som si vravela ze netestnem,ale to sa neda....ale ak ty vydrzis tak potom to je fajn...

insolka
24. feb 2010

.No musim vydržat lebo to sklamanie je strasne zbytočne to nervy podráždi........takto budem tehu aspon tych 15 dni a uživam si to tehulkovanie 😀

strelka11
24. feb 2010

inak je to presne ako vraveli holki v predoslych prispevkoch,strasne tie dni idu teraz pomaly,to cakanie je hroza,ale raz to musi skoncit a dojdeme k nejakemu zaveru,ja som este len 4den po ET,brusko mam nafuknute a este sa mi aj zda,ze tie hormony mi narusili tlak,ja sice mavam nizsi tlak,ale vacsinou s nim nemam problem,ale teraz sa sem tam citim nejako divne,inak nemam ziadne priznaky

lusinkaj
24. feb 2010

😀 insolka 😀 poznam to,o com pises.... 😉
strelka,juuuj tak ty si este len 4 den po et,tak to jasne ze mas nafuknute brusko,hormony robia svoje a po dalsie len teraz niekedy sa uhniezdilo babo.... 😉

insolka
24. feb 2010

No veru lusi .........treba si to užiť pokial mama možnosť 😀 .......ale aj tak stale verííííííííííííííím

strelka11
24. feb 2010

len dufam,ze sa dobre uhniezdilo 😉
lusi ak si dobre pamatam tak vam sa podarilo otehotniet az po druhom IVF ale nie zo zmrazenych embryi?
lebo mi ma zaujimalo,ze ak to nevyjde teraz,tak este mame jedneho mrazacika,tak by sme sli hned na dalsi mesiac na to a chcela by som dalej ostat na PN,lebo moja robota nie je kludna a urcite by to bola premarnena sanca

insolka
24. feb 2010

strelka vela zaleži aj od doktorky .ja napr. mojej len poviem a som PN ale niektory su na to dost haklivy
😅 ........akle poviem ti pravdu že po psychickej stránke by som isla aspon nachvilku do práce je to omnoho lepsie ako trápit sa doma
😉

strelka11
24. feb 2010

insolka,ja som zase rada,ze som doma,lebo mam stresovu robotu,takze by mi to urcite nepomohlo,ja si to doma uzivam,pretoze nebyvam ani casto chora a takto dlho doma ako som teraz som este nikdy nebola,takze ja som spokojna a hlavne kludna,sem tam sice na muza vyletim ale inak je vseko v pohode 🙂
ja som sa na zaciatku bala,ze mi bude gynekologicka robit problemy s PNkou,ale vsetko slo lahko,tak dufam,ze to tak aj ostane,a ak sa ti podari ostat tehotna insolka,tak chces ist do prace?

insolka
24. feb 2010

tak pocas transferu a pripravy som aj ja Pn lebo tiež to nemam v práci jednoduche a ako ty píses som rada že si odpúopčiniem.Kedy si mala transfer?

strelka11
24. feb 2010

ja som bola v sobotu 20.2. na 5den po predlzenej kultivacii,embryologicka povedala,ze mame jednickove embryo,ze je presne vyvynute ako ma byt na piaty den a pri transfere mi povedala doktorka,ze mam maternicu dost vysoko,tak by to nemalo preco nevyjst,tak dufam,ze to tak aj bude,je to sice nase prve IVF,ale mame zasebou 2xneuspenu inseminaciu

insolka
24. feb 2010

No tak dufame že to vide..ja mam presne take iste predpovede ako ty .tak uvidime 🙂

strelka11
24. feb 2010

tak ti drzim palce a nech sa tu stretneme o tie 2tyzdne a nech je to konecne uspesne 🙂 🙂 🙂
takze ty mas teraz vlastne len 2den po trasfere a kedy ides na kontrolu presne o 2tyzdne,lebo mna objednala az na 9.3.asi mali uz plno,no ved to nejako vydrzim par dni hore dole hlavne aby to bolo pozitivne 😀 😀 😀

insolka
24. feb 2010

nO JA MAM KRV 8.3 NA MDž A VYSLEDOK MI ZAVOLAJU 9,3

strelka11
24. feb 2010

jeeeeeej 🙂 skoda,ze ti nepovedia vysledok este v ten isty den,mala by si mozno pekny darcek,
tak to budeme vediet narovnako,lebo mne by mali povedat vysledok poobede v ten isty den a budes testikovat
aspon jeden den predtym?

insolka
24. feb 2010

.nie tetsikovat nebudem su to zbytočne stresy .takto si chcem vychutnat tehulkovanie dokonca 😀

strelka11
24. feb 2010

ja mozno az 1den pred krvnym testom ale to este uvidim

insolka
24. feb 2010

užívajme su tehulkovanie a tvárme sa silno že sme tehotne a aj budeme 😀 len treba aby sme pozitivne mysleli 😉

strelka11
24. feb 2010

chvalabohu mne to zatial ide,kolegyne mi z roboty sem tam zavolaju ako sa maju v praci a ja im vobec nezavidim,tak ma to aj tesi a muz sa snazi byt mily a pozorny,tak to tiez prispieva k mojej dobrej nalade 🙂

strelka11
24. feb 2010

insolka,chcela som sa ta este opytat,aku mas skusenost s utrogestanom,lebo sa mi zda,ze som sa tu v starych clankoch docitala,ze niektore zacali krvacat 8 az 11den po ET,takze sa nedockali ani krvneho testu,ale ved to by nemalo nastat,ked berieme utrogestan,ved mne doktor povedal,ked som bola naposledy na inseminacii,ze dokym budem brat utrogestan tak nebudem krvacat a tak aj bolo a teraz mi doktorka napisala do spravy,ze ak zacnem spinit alebo krvacat mam pokracovat dalej s ustrogestanom,mas s tym nejaku skusenost?

insolka
24. feb 2010

No to je super....tak to ma byt ..Ja som prvy raz po transfere naozaj kludna a v poho.......vzdy som stresovala ale teraz je to Ok dufam že to tak aj ostane

lusinkaj
24. feb 2010

tak ja som si musela pospat lebo inak neviem fungovat 😒 strasne to je stou unavenou 😒
strelka,ano je to 2 ivf.s normalnyi nie mrazenym emb.ja som tiez mala krasne vysoku mytrenicu,emb.boli tiez pekne ja som chcela vlozit dve emb.ale doki odporucil len jedno....ze ci chcem mat dvojicky a ja nieeee...a pozri z jedneho sa rozdelilo na dve.... 😉 😅 😀

strelka11
24. feb 2010

ahoj lusi,a ty nahodou nemas skusenosti s tym utrogestanom ako som pisala insolke?

lusinkaj
24. feb 2010

strelka,ano tak by to malo byt ...ale preco to tak je ze ak zena berie utros a zacne krvacat ...no to je dobra otazka pre dr. 😒 ale ja uz utros neberiem,ja som vybrala len jedno balenie...pootm mi uz nebrieme...ale len estrimax a duphaston

strelka11
24. feb 2010

no dufam,ze na mna bude ten utros posobit dobre az dokym bude treba a nezacnem krvacat 😖

lusinkaj
24. feb 2010

tak to neviem,nemam fakt stym skusenosti ani pri 1ivf ani teraz som nespinila,nic...dufam,ze ani nebudem 😵

strelka11
24. feb 2010

a ako ti pokracuje tehu,nebyva ti moc zle hned za rana?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre