Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

insolka
24. feb 2010

Strelka prepáč ale chitilo ma spanie ...tak som zalomila 😀 ........ja som nikdy nedostala ms ked som brala utroš ale čo som čítala zaleči od organizmu

lusinkaj
24. feb 2010

strelka,nieje mi zle od rana ale cely den... 😒 stale som unavena musim si pospat...

strelka11
24. feb 2010

aha,tak to by som mala viacmenej byt kludna,lebo pri inseminacii som nan reagovala dobre,tak dufam,ze to bude fungovat aj teraz, 😖
tio je v pohode insolka,mna to tiez drapne,najma ked sa napapam,ale dneska som sa bola prejst hned poobede a skoncila som u nasich,tak som sa tam aj najedla a na zdriemnutie neostal cas,ale to neva,pojdem skorej vecer 🙂

insolka
24. feb 2010

No ja by som isla velmi rada von sa preist ale až v piatok mi da lekarka vychadzky .Mam ju daleko a nikto nemal cestu tam hned za nou ist a ja som nechcela po transfere riskovat ..predsa len kopa chorych ludi a tam ale už sa teším na jarnui prechadzku 🙂

strelka11
24. feb 2010

no dneska je uzasne,dneska bola radost ist von,no ja mam vychadzky uz dlhsie ale,az dneska som sla vonku po ET
a to ti preco musi dat lekarka vychadzky,ty si este kratko na PNke 😨 ,lebo mne dala vychadzky po dvoch tyzdnoch,ale to uz je mesiac

insolka
24. feb 2010

No ja som este len od piatku na PN .....v piatok mi už vychadzky da to som sa snou dohodla

lusinkaj
24. feb 2010

baby a vy ako dlho sa snazite o babo?ako dlho ste vydate?

insolka
24. feb 2010

No ja somyvdata ..bude 10 rokov snažíme sa o mimi 12rokov.....a ty lusi?

lusinkaj
24. feb 2010

insolka vazne tak dlho,tak to klobuk dole... 😉
ja som vydata,bude v juli 4 roky a cca len 2 roky sme sa snazili,kedze sme vedeli ze to tak nepojde len ivf..

insolka
24. feb 2010

no dufam že teraz k tomu okruhlemu budeme mat pekny darček ......... 😀

lusinkaj
24. feb 2010

tak to drzim prsty... 😉 a po kolkych mes.si po et isli teraz na ket???

insolka
24. feb 2010

Od oktobra ale to koli tomu že som niako sa nevedela dopracovat k ms.Stale nič ani vyvolavacka nepomahala 😀 Ale ako sestrička v caru povedala .Ptride ked bude ten správny cas ........ 😉

lusinkaj
24. feb 2010

aha,tak to je skoda lebo najlepsie je ak sa ide hned po prvej ms...ale mozno u teba bude ine 😉

strelka11
24. feb 2010

no ja som vydata 3roky,ale snazime sa o babo uz 5 rokov,pretoze som umele a kadejake vymoci lekarskej doby najprv odmietala,lebo gynekologicka mi vzdy ked som tam isla na kontrolu povedala,ze vsetko je ok,ze preto sa nam nedari,ze sa asi moc snazime,a ked som jej povedala,ci nemozem mat chlamidie alebo nieco ine tak ma len odbila,ze to urcite nie,tak som to na nejaku dobu nechala tak a od 3 roka snazenia,som si zacala vybavovat kadejake vysetrenia laparaskopiu,hormonalny obraz atd,vsetko mozne co som sa len docitala,nastastie vsetko vyslo v poriadku,tak mozno sme ten smoliarsky par,ze z nevysvetitelnych pricin sa neda otehotniet prirodzenou cetou 😢

insolka
24. feb 2010

No lusi povodny plan bol hned ale čo už asi naozaj nebol ten správny cas ........
Strelka ja som tak dopadla u mojej lekarky a nakoniec ju nahradila ina a ta ma hned zacala posielat a kuk som už v 3 kole a ja stale verím že v stastnom. 🙂

strelka11
24. feb 2010

to je inak hrozny pocit,nez som mala vsetky tieto vysetrenia za sebou,tak som sa natrapila,lebo som si furt namyslala,ze ma tamto a potom hento,ja som bola presvedcena,ze ja som navine,bola som beznadejna,ved som si aj poplakala,ale teraz sa uz s tym nejako zmierujem a teda uz sme vlastne na poslednej moznosti,tak dufam vo vedu a zazrak 😒

insolka
24. feb 2010

presne tak strelka ......dopležite je že to nevzdavame 😉

lusinkaj
24. feb 2010

a baby manzelia maju dobre spg,ci musite mat icsi?

insolka
24. feb 2010

No mi mame vsetko OK nastastie ..ani raz som nemala icsi

lusinkaj
24. feb 2010

tak to je uzasne potom...tak potom preco 12 rokov si neotehotnela?ty mas aky problem???

strelka11
24. feb 2010

no mi mame teraz icsi,oni sa nas sice pytali akou metodou to chceme,ale nam sa zdala,ta druha metoda dost nespolahliva,tak sme chceli vsadit na istotu aj ked to nieco stoji,a muz ma troska horsi tvar spermii,ale povedali nam,ked sme robili prvy raz muzovi spermiogram,ze sa da s tymi jeho otehotniet aj prirodzenou cestou,sice tazke ale da,tak sme to skusali,ale zatial ani naznak,nikdy som nebola tehotna,takze som ani nikdy nepotratila

insolka
24. feb 2010

mam oby dva vajcovody nepriechodne a neda sa to odstranit a na jednom mam tumor adnex bolo mi to od zamej vysvetlene akko zo zapalu a je na takom mieste že by mi museli zobrat aj vaječnik a to by bola skoda lebo je funkcny.Takže tak.....

lusinkaj
24. feb 2010

aha,tak chapem insolka...tak bodaj toto ket uz vyjde 🙂
strelka,aj tebe nech vyjde...vstekym prajem 😉 min.po dve babätka 😵

insolka
24. feb 2010

lusi nooo nechces byt sama s dvojkami 😀 ..ale ked ti mam pravdu povedat po tych rokoch by som sa fakt tesila aj dvojkam 🙂

strelka11
24. feb 2010

tak nam bude zatial stacit aj to jedno,robili sme si srandu s muzikom,ze keby to boli dvojicky alebo trojicky,ze ako by sme to zvladli,no asi by sme museli dost stare mamy zapriahnut 😀
dakujem lusinkaj aj tebe prajem nech to bez problemov dotiahnes do konca

bakosko
24. feb 2010

baby kedy vam test ukazal ze ste tehotne kolky den po kete

insolka
24. feb 2010

bakosko no ja mam KEt prvy raz raz tak neviem....... 😉

lusinkaj
24. feb 2010

bakosko,ty si bola na ket,tak aj som bola tiez ale mne na fakt neviem ktory den presne ci 10 alebo 12 vysiel nega.tak som,hned volala dr.a on povedal ze je to erste skoro....tak nevzdavaj,krv je istejsia aj ked ket je fakt mala uspesnost...ale drzim prsty 😉

strelka11
24. feb 2010

zalezi ktory mas den bakosko,ale nema zmysel sa ponahlat,vychutnavaj si to ako mi s insolkou co najdlhsie 🙂

insolka
24. feb 2010

.pekne si uživajme to pekne tehulkovanie a nestresujme sa .......hladkajme bruska a tešme sa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre