Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikina666
14. okt 2008

kolky den si po transfere ????

katy2
14. okt 2008

morry, strasne ma bolia prsia, v noci mam problem spat na boku a je mi hrozne tazko od zaludka.... a citim podbrusko....
strasne ti drzim palce, velmi ti to prajem, aby si nasla //....
kikina, dakujem 😵 aj tebe prajem zazit to, co zazivam ja.... 🙂

morryghan
14. okt 2008

kikina, dnes je 7 deň, tak neviem či to už bude stačiť

katy, mala si tieto rpíznaky už 7 deň po ET? alebp ich máš až teraz?

kikina666
14. okt 2008

katy2 pohoda na kazdeho dojde aj na mna, verim tomu ze v decembri som tehu aj ja

morry skus test po 7 dnoch by uz mal ukazat spravny vysledook, dicinke uz na 5 den po transefer sa ukazali 2 // drzim palce pri testovani a cakam na pozitivne spravicky

katy2
14. okt 2008

morry, prsia ma boleli uz vtedy a podbrusko som citila tiez... nevolnosti prichadzaju az teraz....

morryghan
14. okt 2008

ďakujem kikina 😀
katy, berieš okrem utrogestanu aj iné lieky?

kikina666
14. okt 2008

baby drzte sa a morry cakam na vysledok a katy ty ma dufam pozitivne poetsis // ciarkami na teste

cikyta
14. okt 2008

Ahojte dievčatká!Tak ked budete testíkovať.....posielam........TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT-tehu výrusíky!

kikina666
14. okt 2008

cikyta uz ti je vidno nejake brusko ?

zulka29
14. okt 2008

Katy, zu celeho srdiečka gratulujem 😵

Ja som dnes po kyrete, ráno som začala potrácať a išla som hneď aj na čistenie. Takže to "dobre" dopadlo. Bude ťažké ísť ďalej, keď sa smola lepí na päty...uvidíme časom. 😕

Ahojte a držím palčeky všetkým 🙂

morryghan
14. okt 2008

dakujem cikyta 😉 ty sa ako cítiš? už máš nejaké tehu príznaky? 😉

morryghan
14. okt 2008

ahoj zulka, si veľmi statočná a ver mi, že za to budeš aj odmenená krásnym bábom 😉 🙂

kikina666
14. okt 2008

zulka29 to mi je velmi luto ... ale sme silne tak sa z toho musime dostat, ber to pozitivne vies, ze mozes byt tehu a druhy krat to uz bude dokonale .... ver mi, ja som po 2 potratoch a som sa rozhodla ze v decembri uz budem tehu a dotiahnem to do stastneho konca

zulka musime verit, nic ine nam nezostava, opatruj sa a aj ked sa to teraz tazko da mysli pozitivne a mas este nejake embryjka zmrazene ?

baby preboha co ste sa zblaznili potracate tu jedna za druhou, zulka v ktorom tyzdni si bola ?

katy2
14. okt 2008

zulka 😔 prajem vela sily ist dalej..... velmi na teba myslim....
morry, beriem estrimax 3x1, duphaston rano a na obed 2 a utrogestan vecer 2

kikina666
14. okt 2008

katy to mas riadnu bateriu, ja som brala duphaston a utrogestan ale estrimax nie

katy2
14. okt 2008

vidis, chcu mat istotu 😉

morryghan
14. okt 2008

baby pre dnešok sa lúčim ozvem sa zasa zajtra, tak sa zatiaľ držkajte 😉 papa

kikina666
14. okt 2008

katy to je super len pekne papkaj podla okynov a opatruj babetko, oza je jedno alebo 2 ?

katy2
14. okt 2008

morry, drzim palce na zajtrajsi testik 🤐 😵
kiki, kolko ich je sa dozviem az na uzv, a ten bude az buduci tyzden...

kikina666
14. okt 2008

katy2 drzim palce nech su 2 aspon to budes mat z krku naraz .... alebo zeby 3????? 😀 ti teda prajem

morry drzim palceky a zajtra ocakavam od teba pozitivnu spravicku

papa odchadzam z roboty

kika

katy2
14. okt 2008

ahoj a drz sa 🙂

cikyta
14. okt 2008

Ahojte.Ci mám bruško?No začalo rásť ako divé a tento týžden už nejak pomenej. 🙂 Ci mám príznaky?No to hej.Som sa "natyčkovala" čosi aj viac krát denne.Aj v nemocke som skrz to bola.Ale už týžden ani ťuk.Nič.Nevraciam a nieje mi tak príšerne zle. 😒 Stvrtok mám UTZ+screning+krv a tak sa začínam báť,ked sa mi zmiernili príznaky,či to nieje zlé znamenie......Väčšinou ked je už lepšie,tak sa stane niečo zlé bábu. 😒 Tak som zvedavá a nedočkavá............................................. 😅

janula13
14. okt 2008

Cikytka neboj, dobre to dopadne, proste mas za sebou to priznakove tyckovacie obdobie 😀

dicinka1
14. okt 2008

ciky..cosi salena?tak proste ti to uz ustupilo..a nie preto lebo sa nieco stalo..proste si sa uz dost nagrckala... 😵

mmonna
14. okt 2008

Ahojte dievcence....vstupujem vam do debaty,ak vam to neva.....ja idem na KET,a to prvy krat...dr.mi predpisal estrofem.....neviete,co je to zac?ci je to nieco ucinne,lebo sa bojim,ze ci to nie je len tahak na prachy.Pytal sa ma totizto hned,ci si vypisem ziadost na dalsiu IVF.....tak som zostala v pomykove....preco by sa na to pytal,ked ma este caka toto....takze uz neverim v stastny koniec....

kikina666
14. okt 2008

cikyta ... si sa zrazila s konom, co by malo byt zle, vsetko je v najlepsom poriadku, ty trdlo

didicnka a ty ako ? uz sa tesis na utz?

katy2
15. okt 2008

mmonna, estrofem je pri KET potrebny na rast sliznice maternice, aby sa mali embryjka kde uchytit.... Je fakt, ze uspesnost KET je mensia v porovnani s IVF, ale to nezbamena, ze nemozes byt tehu.... Je tu vela bab, ktore otehotneli prave po KET....
Takze musis verit.... Drzim palce.....
A s tou ziadostou na IVF... My sme skusali KET 2x a nevyslo to, zle sa nam rozmrazovali embryjka, tak sme nakoniec nechali este 3 mrazaciky v zalohe a sli sme do 2.IVF a uspesne....
Ale treba skusat... Neboj, raz to vyjde....... 😵

cikyta
15. okt 2008

No dievčatká,tak dnes ráno som zase mala na WC šoky.Tyčkovanie nemalo konca.Tak už som presvedčená,že je všetko v poriadku 😀 😀 😀

katy2
15. okt 2008

cikyta, ty si cislo 🙂 vcera si tu stresovala, tak ti to babo rukolapne dokazalo, ze nemas mat pochmurne mylsienky.... 😉

cikyta
15. okt 2008

No Katy,aj ja si myslím,že ušká už má,tak ma počulo,ako ho ohováram.Tak ma za trest potrápilo nad misou.Cez misu mi posiela znamenia-už som to pochopila............Takže bábo,už budem dobrá.Verím,že si v poriadku.Už nemusím grckať.Zivot je taký krásny,ked človek netyčkuje.Takže dík a môžeš dalej rásť-už nemám pochybnosti o tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Počkaj Katy,aj teba to čaká.Mne to tuším v 6tt začalo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre