Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
1. mar 2010

ahoj ajush,tak to mi je luto ☹ 😢 a co sa stalo?ved si mala pozitivne vysledky najprv??? 😕

insolka
1. mar 2010

Ahoj ajush no tak to mi je luto ☹ ☹ ☹ ako je to možne?
Kočka hlavu hore nabuduce to už určite bude mimi 😉

ajush
1. mar 2010

...oddišlo.
Pôjdem na KET , ešte neviem presne kedy
Najskôr asi po Veľ.noci

😉

strelka11
1. mar 2010

takze ukoncujes PN,ako sa to robi?

insolka
1. mar 2010

Ajush no tak ti držim velmi palce a ešte jedno.....mysli pozitivne nabuduce to určite vyde 😉 😉 😉

strelka11
1. mar 2010

myslela som tym,ze ked krvny test vyjde negativny,tak hned na druhy den sa ide k doktorke na vypisanie PNky?

insolka
1. mar 2010

strelka ja som ešte bola dva tyždne doma som sa v pohode ukludnila a potom som isla do práce 😉

vevericka80
1. mar 2010

ahojte 🙂
ajush je mi to velmi luto, drz sa

strelka11
1. mar 2010

takze to asi skor zalezi ako sa dohodnes s doktorkou,no lebo ja dufam,ze ak by nam to vyslo,tak ma necha doma a neposle ma hned do prace 😒

insolka
1. mar 2010

Ahoj veveericka 🙂

insolka
1. mar 2010

.No tak vto dufam aj ja .Ale moja práca nieje vhodna pre tehotn tak ju budem musiet presvedciť 😉 ..alen to nebude problem ked jej opisem napln práce 😅 😅

vevericka80
1. mar 2010

strelka je to fakt na dohode s lekarom...keby som chcela tak by ma nechala doma, hoc cele tehotenstvo, ale ja chcem uz vo stvrtok do prace 🙂

insolka
1. mar 2010

Strelka to zaleži myslim aj na tom ako sa žena citi .a aku ma prácu.ved ktory lekar by si to zobral na zodpovednosť

strelka11
1. mar 2010

cooooo?to mas taku dobru robotu ked sa do nej ponahlas? 🙂 ja by som tiez ako insolka nemohla ist do prace,pretoze tieto mesiace su tam strasne tlaky,zeny v robote odpadavaju od unavy,takze ja by som nemohla riskovat a este tolko peniazkov sme do toho vrazili,tak fakt by som nesla riskovat

insolka
1. mar 2010

Strelka už len tyžden a budeme vedieť na čom sme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevericka80
1. mar 2010

ja som ucitelka, takze zataz je iba na psychiku, ale aj to sa da zvladat 🙂. doma by som sa zblaznila...ale urcite, ked sa budem zle citit, tak ostanem doma.....a problem je aj ten, ze moja trieda bude teraz pisat maturitne pisomky, tak potrebuju moju podporu 🙂

insolka
1. mar 2010

No tak to ano ale zase je lepsie sa zavalit aspon prácou aspon na to nebudes tak mysliet.Keby som mala podobnu prácu tiež idem do práce.Žial pri mojej je dost fizickej namahy a aj psichickej tak radsej neriskujem

strelka11
1. mar 2010

ano insolka uz sa nam to krati,ako sa citis,mna vcera vecer chytili bolesti ako pred MS az som sa zlakla,ze ci nezacnem krvacat,ale zatial vsetko v poriadku ani nespinim,tak dufam,ze to dobre dopadne 🙂
vevericka,tak to sa da a aspon ti to cakanie rychlejsie ubehne a nebudes na to cakanie moc mysliet 😉

vevericka80
1. mar 2010

presne tak, aspon pridem na ine myslienky.....ktory den ste po ET?....

strelka11
1. mar 2010

ja mam dneska 9den po ET,no napatie s cakania sa bude este len stupnovat 😵

vevericka80
1. mar 2010

a nesvrbia ti este ruky 😉 budes testovat?

insolka
1. mar 2010

ja mam dnes 7 den po KET ale testovat nebudem pockam až na krv 😵
strelka nič zvlaštne len stale sa mi toci ta hlava.Dnes me boli asi hodinku vonku len tak sa preist ,dosli sme domov a zaspala som ako male mimi 😀 inak stale všetko rovnako 🙂

maryah
1. mar 2010

ahojte baby, od dnes patrim k vam... mam na vas otazocku... od odberu po transfer som brala (a pokracujem dalej) utrogestan, dnes som bola na ET a vlozii ste si po transfere utrogestan a aj vecer? mne to dr povedala, ze si mam vllozit utrogestan ked pridem domov a aj vecer...

strelka11
1. mar 2010

takze stale sa ti toci ta hlava a tlak si si nemerala,ci nemas nizsi? ved ono to prejde 🙂
veruze este nie vevericka,na jednej strane si uzivam tehu ako napisala insolka v predoslych prispevkoch,ze az do testu sa tvarime silno tehu 😀 😀 😀 a na druhej strane ak sa budem testovat tak to bude den pred krvou

vevericka80
1. mar 2010

ahoj maryah...ja mam iny rozpis liekov, ale utrogestan vkladam vecer(2gulocky)

strelka11
1. mar 2010

ahoj maryah,ano hned po transfere si treba vlozit utros a pokracovat,ja som si utros naplanovala na 9hod rano 2gulicky a o 21hod druha varka,nemusim aspon moc skoro vstava a vecer sa idem rovno umyt a lezim pri telke aby mi to hned vsetko nevytieklo 🙂

insolka
1. mar 2010

Ahoj maryah ano presne ako ti hovorila dr.
Strelka nie nemerala nemam doma tlakomer ved na co ked som dotersz mala super tlak ale ved aj tak som stale domka tak to niako pretrpím 😅

maryah
1. mar 2010

vevericka, ja vkladam 2 gulocky rano a 2 vecer...

strelka11
1. mar 2010

a ty si vevericka davas iba jedenkrat za den po 2gulicky?to nejako malo 😕

insolka
1. mar 2010

No a j mam 3X denne dve guličky pekny rozdiel 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre