Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
3. mar 2010

no zarucit ti to nemozem,neviem ako bude reagovat tvoje hrdlo,ale ako som pisala,mne to pomohlo,zo 3vecery som to opakovala a preslo to

insolka
3. mar 2010

No uvidime uškodit to nemože 😉 😉

insolka
3. mar 2010

mužiček dnes ide do lekarne tak mu ešte určite poradia niake homeopatikum 😉 😉

strelka11
3. mar 2010

ja si tiez myslim 🙂 🙂 🙂
urcite vyskusaj a daj vediet potom ako to dopadlo 😉

insolka
3. mar 2010

.No sterelka trošku som isla hned skusit .trochu ma ponapinalo 😀 😀 😀 no ale zajtra zase pokračujeme 😅 😅

strelka11
3. mar 2010

odvaaaznaaa 😀 😀 😀
no hadam ti to pomoze 🙂

insolka
3. mar 2010

no ved musím muž spal po nočnmej a ked počul tak sa lakol a vystrelil s pstele 😀 😀 😀 chudatko ako sa nalakal 😅 😅 ale dufam že to takto bude pokračovat aj dalej lebo to citim lepsie po prvom raze 😉

strelka11
3. mar 2010

to vazne???? lebo to je take ludove liecitelstvo,ale niekedy je lepsie ako drahe sirupy alebo tabletky
ja este jedno pouzivam, teple mlieko s medom a maslom na premastenie hrdla a med ho ukludni,aj to mne pomaha aj ked by tam mala byt este cibula alebo cesnak,ale to ja nemusim,este v jedle ano ale samotne surove nehroziiiii,to uz by som musela byt na tom strasne zle 😉

vevericka80
3. mar 2010

ahojte zienky 😉
tak som uz doma od lekarky 🙂 ....chcela ma prehovorit, aby som este ostala na PNke 🙂 ale sa jej to nepodarilo
no co tu citam?....neviete spat? 😉 ...ja spim ako zabita 😀
mna zacali krize boliet, ale neviem ci to od tolkeho vylihovania alebo od niecoho ineho....a vcera vecer ma aj v podbrusku zacalo pobolievat

strelka11
3. mar 2010

ahoj vevericka,no ved sa mozno aj ty dockas 🙂 ,na mna to dolahlo az na nejaky 5 az 6den po ET, dovtedy som spavala velmi dobre
a to pobolievanie bude asi trvat este dost dlho,pretoze predsa je pozastaveny menzes,tak telo nejako reaguje,hlavne ze nekrvacame 🙂 🙂 🙂

insolka
3. mar 2010

No to mieko teple fakt nemusim 😝 😝
veverička teraz by si mala byt v klude 😉

vevericka80
3. mar 2010

kocky idem si lahnut, lebo dnes som uz bola dost na nohach...zatial sa majte krasne

zuzana36
3. mar 2010

ahojkcek, tak som uz z mesta doma acitam si ty vase dobre rady. ja mam tiez velmi dobru skusenost s kloktanim sllanou vodou a tiez aj s repikom, ale idem pozriet zaruc recept, ten sa priklada na hrdlo a funguje na 110% tak o chvilu 🙂

insolka
3. mar 2010

jééééj Zuzi to by bolo super .dufam že nie octan lebo na ten som alergicka 😠

strelka11
3. mar 2010

no vidis insolka,tak zachvilu tu bude tema ludove liecitelstvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

insolka
3. mar 2010

No hlavne že to pomože a neublíži 🙂

zuzana36
3. mar 2010

ozaj funguje, je to vhodne na vsetky zapalove miesta pre dospelakov a aj deti:
1 cibula, 3 lyzice vody, 2 lyzice anyzu alebo feniklu

cibulu podusit vo vode a po chvilke pridat anyz a dusit spolu az do odparenia. potom dat do handricky, prilozit na bolave miesto, na to dat mikroten. vrecko a zabalit do uteraka, alebo salu.nechat posobit 1 hodinu, alebo celu noc, ale treba dat pozor, aby obklad nezacal chladit!!!!!
a jasne, ze dat pozor, aby si si neprilozila obklad prilis horuci!!!
ked to nechces robit v noci, odporucam cez den stale opakovat, len co to ochladne urob novy.

daj vediet ako ti to zabralo, ja nas takto liecim.

este dobra rada, na odreniny a podhnisane miesta zazracne funguje slanina. prilozit a obviazat
povybera aj hnis a zrazeninu spod nechta

tak skore uzdravenie

insolka
3. mar 2010

Zuzi dakujem 😉 😉 😉

zuzana36
3. mar 2010

🙂 🙂 🙂 tak sa liec

majaja75
3. mar 2010

ahojte...rada by som sa pridala do vašej témy, je pravda že ma transfer čaká v piatok, dali sme si PK
chcela som sa spýtať či ste nemavali také slabe občasne pobolievanie v podbrušku po OPU?

zuzana36
3. mar 2010

ahoj majik, ja som od bolesti plakala, nedalo sa to stopnut 😖 a trvalo tohodne dlho a potom obden infuzky. ale to je uz davno 🙂

vevericka80
3. mar 2010

majaja po OPU zvykne pobolievat v podbrusku, keby ta to velmi bolelo mozes si dat nieco od bolesti.....odporucam velmi vela pit...nasa sestricka odporuca Fatru, lebo je dostatocne slana a tym predchadzame OHSSku

zuzana36
3. mar 2010

snazilky a tehulky no kde ste? o chvilu sa vratia deticky a je koniec mojmu tukaniu po klavesach 😀

strelka11
3. mar 2010

ahoj majaja tak od piatku uz budes patrit medzi nas cakatelky 🙂
no ja mam dneska 12den po ET ale stale ma sem tam pobolieva podbrusku,takze to si mozno este uzijes,ale zase to neni take extremne ako napisala zuzana36,jeto taka normalna bolest ako pred menzesom
v Care mi doktorka povedala pri odhcode po ET,ze ak by som mala bolesti mozem si dat jedine paralen,tak ak ho mas tak ten moze,ten asi jeden z mala tabletiek co neublizi plodu,ale nemusi zase zabrat

strelka11
3. mar 2010

no vidis insolka tebe sme tu radili co s hrdielkom a mna to uz tiez chyta,zatial ma len skrabe,ale aj nejako moc kycham,co ja nezvyknem a este sa sem tam sa aj soplik objavi 😖 😖 😖

insolka
3. mar 2010

Strelka tak to určite bude mimi ja som si ešte dala cibulovy chlebik a možem povedat že mi velnmiá pomohol a to klotanie tiež a k tomu cajik s medikom a medik samotny tiež papam .Skus si tiež niečo taketo naordinovať.Vydis že som tu len za cas stale ležim aby sme to s krpcami niakko pretrpeli akurat sa nam zase bliži ta nasa nestastna noc ☹ ☹ ☹

strelka11
3. mar 2010

no ja to tiez striedam,pobede som si nachvilu lahla,ale nemozem lezat cely den lebo potom ma boli chrbat,tak to striedam pri pocitaci a na gauci 🙂

insolka
3. mar 2010

.no asi tak ako ja a ked si spomeniem že zase celu noc prebeham .ach jaj 😅 😅 už aby bolo rano 😀 😀

strelka11
3. mar 2010

tak pred spanim uz nepi tolko tekutin,ja mam skor v noci so spankom najprv nemozem zaspat a potom sa so 2krat zobudim,ale potom zaspim,len rano nie a nie sa prebratn a nechce sa mi ani vstat z postele,no hadam sa mi coskoro vrati moj dobry spanocek ☹

insolka
3. mar 2010

No ved uvidime ked nie tak si aspon udržim niaku kondičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre