Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
15. okt 2008

ja som to uz dnes rano ledva predychala 😉

cikyta
15. okt 2008

Tak 😝 je za dverami.

kikina666
15. okt 2008

cikyta to akosi skoro si zacala s tym grckanim nie ? ja som bola dvakrat v 7 tyzdni a ani raz som nepocitovala nejake priznaky

katy2
15. okt 2008

kiki, aj mne uz zacina byt zle... do vcera mi bolo len tazko od zaludka, ale uz ho mam ako na vode a rano som to ledvy rozdychala...

kikina666
15. okt 2008

katy2 si povedz, ze si stastna ze si tehulka a kaslat na nejake grcanie 😀 ja by som sa pregrckala aj do ameriky len aby som bola tehulka ...aj keby som pri zachode mala stravit celych 9 mesiacov 😀

drzim ti palce a uz to mas ptvrdene aj od doktora z krvicky

katy2
15. okt 2008

kiki, v pondelok mi potvrdili tehu z krvi a dnes som bola na krv zasa, ci hcg rastie ako ma... u nas sa robi odber krvi 2x.... poobede mi povedia aj to, kedy pojdem na uzv.... uz sa tesim....

cikyta
15. okt 2008

No Kikina,každý je iný.A ja som mala odjakživa labilný žalúdok aj na cestovanie.Ani som neni nejaká silná,skôr chudšia,tak aj na tom záleží. 🙂 Mne to nevadí,mne vadí,že chcem zdravo papať,dám si aj maternu a vitamíny a ZBYTOCNE.Lebo to išlo všetko von!Vojdem do obchodu a nič nekúpim,lebo sa snažím v momente vydrať von pod strom.Tak som mala strach chodiť po ulici.Príde a musíš ísť 😀

kikina666
15. okt 2008

katy2 tak gratulujem a nech pekne hcg rastie a aby si uz na utz videla malinkeho chrustika ako mu je tam dobre 🙂

katy2
15. okt 2008

kikina, dakujem... aj tebe prajem, aby vam to uz konecne vyslo a hlavne s pozitivnym koncom.... 😵

kikina666
15. okt 2008

ale hadam vyjde a v decembri uz budem mat v pase ako ty 5tt 🙂 🙂 hned po transfere mam namierene ku segre do norinbergu, tam som sa vzdy citila stastna a spokojna pojdeme po nakupoch po vianocnych trhoch a ta atmosfera to bude zase nieco uzasne sa mi tam strasne paci ked su vianocne trhy .. vraj su to najkrajsie vianocne trhy v celom nemecku .. takze tam budem kludna a ak mi to vyjde a bude 7 den tak tam spravim aj test a mozno uz odtial pojdem vysmiata 2v1 😀 mam to pekne naplanovane, len aby to vsetko pekne vyslo .. pri mojej smole plany su jedna vec a realita druha ☹

katy2
15. okt 2008

kikina, mysli pozitivne a nemysli na smolu... my sme uz tiez mali plno smoly, tak dufam, ze teraz to uz len dobre dopadne..... 🤐

pipka
15. okt 2008

katy kraaaasne ciarocky 😀 drzime s hankou palcekyyyyyy 😵

kikina666
15. okt 2008

ale dopadne ty mas krasne tt, cize si tehulka a mimco sa usalasilo tak bude dobre.

ked sme boli na KETe, tak manzel na naseho mrazacika vymyslel ze ma farebnu pasikavu capici a ze sedi na oblaciku a ze ked sa budem rozculovat ze zahodi capicu a vykasle sa na to .... dobre ze , tak pekne drzal capicu, ale potom zrazu som ho asi nastvala tak ju zahodil a bolo po mrazaciku

katy2
15. okt 2008

pipka, dakujem 🙂

katy2
15. okt 2008

kikina, ale teraz to s cerstvymi embrajkami dobre dopadne... budu silnejsie, uvidis.... 😵

kikina666
15. okt 2008

no cerstve sa u nas predtym nechytilo ale mrazacik ano ....
ja pevne verim ze do nemecka vycestujeme uz 3 a aj sa 3 vratime, len prezit tychto 6 tyzdnov a uz to mat za sebou, ked zacnem brat proveru tak zase budem kludnejsia trosku ze sme zase o krok dalej

katy2
15. okt 2008

neboj, sama vies, ako to potom uz rychlo uteka.... 🙂

kikina666
15. okt 2008

ved hej potom to uz ide z kopca, len sa na ten kopec vyliepat, jezi ako sa mi nic nechce ☹

morryghan
15. okt 2008

ahojte baby, takže ja som sa zatiaľ neodvážila testovať ☹ včera sme aj testík kúpili a aj zostal ležať na stole. najhoršie na tom všetkom je, že sa necítim vôbec nijako špeciálne, takže mám pocit, že to zasa nevyšlo ☹

katy2
15. okt 2008

morry, ahoj 🙂
a kedy mas ist na krv? ja som sa tiez necitila nijako specialne.... jednoducho som testla zo zvedavosti....
drzim palce 😵 🤐

kikina666
15. okt 2008

morryghan ... kolko si po transfere ? otestuj nemaj strach, mozno si tehulka a budes sa tesit a ked ked si tak este tymi obavami a stresom sa moze babetko zlaknut, testni prosim, drzim vsetky palceky aj na nohach 🙂

morryghan
15. okt 2008

babuľka som 8 deň po ET, ja som mala včera takú depku, že som naozaj nebola schopná to risknúť, ale dnes sa už prekonám :o)

kikina666
15. okt 2008

morryghan, urob test a pomaly zacinaj rozmyslat kde kupit dialnicnu znamku na tie dilanice co pojdu cez test 🙂

morryghan
15. okt 2008

baby, teraz som bola na WC a začala som nejako špiniť, čo to môže byť? ☹

katy2
15. okt 2008

morry, pokial to nie je krv, tak je to v poriadku, viacere babenky spinili a vsetko bolo v poriadku.... drz sa... urcite daj vediet, ako si dopadla...

mirica
15. okt 2008

moryghan - nemusí to byť nič , kým len špiníš je to v pohode - každý lekár ti povie , že to môže byť.....nie je dobré, keď krvácaš na červeno....

ináč ja som mala negatívne testy ešte 12 dní po ET ,mala som ducha jedine na mamateste 10deň a aj to riadne po termíne ......no a výsledok mám teraz doma v postieľkach

sorry ,že som Vám sem vpadla, ale veľa z vás poznám z témy IVF- nádej.... tak vás chodím aspoň čítať , a tešiť sa z pozitívnych testíkov...

morryghan
15. okt 2008

ďakujem za povzbudenia, dúfam, že to bude OK 😉 dám vedieť ako pokračujem 🙂

katy2
15. okt 2008

mirica, ahoj, jasne, ze si ta pamatam... aj to, ze si nemala pozitivne testiky aj to, ze nakoniec boli z toho dvojicky 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵

cmuk05
15. okt 2008

morry ja som napr.taktiez krvacala jeden den ,bol to prvy po IVF a potom prestalo a teraz cakam dvojicky... 🙂

mirica
15. okt 2008

ahoj katy - aj teba som chodila sledovať 😀 aj testíky so pozerala , aj som sa tešila 😵 .....pametáš si aj to moje stresovanie? 😅 😀

morry- ešte som zabudla - ja som nemala úplne žiadne príznaky ..vážne ani pred testom ani potom , dokonca kedy mi brucho nerásttlo , ani neviem , že som tehu .....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre