Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
6. mar 2010

no ved prave, daju film ktory by nikto nepozeral cez den 🙂

insolka
6. mar 2010

.ale čo mame robiť mi ? sme odsudene kukať blbosti 😀 😀

strelka11
6. mar 2010

no zase je tolepsie ako sa divat do stropu a rozmyslat o kadecom,ja som minule v mysli prebrala minulost,potom buducnost a este mi zacali vyrit v hlave kadejake filmy,az som vstala z tej postele a isla som divat telku aby som sa rozptylila 😀

insolka
6. mar 2010

No pekne vieš čo mi to mame asi aj s tej nervozity .Predsa sa nam to bliži a už nevieme čo by sme od radosti 😀 😀 Aj uvas je taka kosa a sneží?Mna ide slaktrafit s toho snehu . 😠 😠

strelka11
6. mar 2010

No to moze byt,ale z hormonov 🙂 ved tehulky tiez dobre nespavaju 😉
no u nas sneh neni ale zima je dobra aj tu 😖

insolka
6. mar 2010

No dnes sneilo nebola to niaka fujavica ale predsa ☹ .....juuuj no len nech ostanem tehulkou 😖

strelka11
6. mar 2010

takze ty uz len zajtra utros a koncis,ja este v pondelok a tiez koniec,inak znama co otehotnela,tak jej doktorka predpisala duphaston,ze ho bude uzivat az do 12tyzdna,ale my ak by sme boli tehu,tak nam ostane asi tento utros

insolka
6. mar 2010

No ja užívam lieky až do kontroli u dr keby sa potvrdili a ak nie tak hned vysadzujem

strelka11
6. mar 2010

aha do najblizsej dalsej kontroly?ja som myslela,ze to kazda potom nieco bere az do toho 12tt

insolka
6. mar 2010

No dalej neviem tam som ešte nedosla ...dam potom vedieť 😀 😀 😀 Ale co som pocula niektore uživaju utroš až do 12tt

strelka11
6. mar 2010

no ved aj ja som to pocula alebo im to zmenili na duphaston,ty si pisala,ze si vlastne otehotnela ale potom si teraz neviem ktory tyzden alebo den to bol prisla o mimi,vsak? ☹

insolka
6. mar 2010

ano .ono to boolo tak ze krvička mi povedakla že ano ale.... a dalsia mi sestrička povedala do telefonu že tehotna ste bola ale potratila ste 😢 😢 doteraz počujem ako mi to hovori už to fakt nechcem zažit.To už lepsie som zvladla že je to negativ ako to to

strelka11
6. mar 2010

pockaj pockaj,tomu nerozumiem,najprv ti vysla krv pozitivna a pri dalsej kontrole ti povedali,ze si o to prisla?

insolka
6. mar 2010

Ano lebo som ju mala na hranici a dalsou kontrolou mi zistila že HCG klesa takže tak

strelka11
6. mar 2010

tak to mi je luto insolka,tak teraz to tak uz nedopadne neboj,drzim palce 😉
inak tieto posledne dni som si vsimla,ze rano som v pohode,tym myslim ze ma az tak prsia nebolia a nie som nafuknuta,ale ako nahle pride vecer tak sa to zhorsuje,neviem cim to je 😖

insolka
6. mar 2010

No ja mam to iste 😀 😀 😀 som si myslela že si to namyslam ja 😕

strelka11
6. mar 2010

tak to som rada,ze nie som sama 😀 😀 a dneska sa kedy chystas spat?mna este vobec neberie 😒 😒 😒

insolka
6. mar 2010

Mna absolutne vobec pevne verím že aspon cca o 2h zaspim teda by som si priala ale kto vie 😨

strelka11
6. mar 2010

no to je dost neskoro 😅 uz si si pozrela program co davaju do 2h 😀 😀 😀

insolka
6. mar 2010

jááááááááj no nič moc ale stale lepšie ako cez tyžden .Pripadne si pustim dvd 😀 😀 😀

strelka11
6. mar 2010

no mne sa prave zda,ze cez tyzden je tam skor co divat ako cez vikend,v posldnej dobe davaju cez vikend same opakovacky to co uz vysielali,cez tyzden su aspon nejake serialy 😉

insolka
6. mar 2010

ja teda neviem ja som kukala vetsinou joj a markizu a tam vetsinou opakovali s predosleho dna .No moj mm isiel spat asi pred hodkou a povedal mi že nebud dlho hore 😀 😀 😀 .srandista

strelka11
6. mar 2010

no ved to sa lahko povie,ale ked spanok neprichadza tak to sa neda rozkazat,ja zas mojmu hovorim,ci mi nepovie nejaku rozpravku aby sa mi dobre spalo 😀

insolka
6. mar 2010

...este lepsie zaspievat uspavanku ale neviem či by som potom vobec niekedy zaspala 😀 😀
Mam strasnu kyselinu nevieš mi niečo poradiť? 😝

strelka11
6. mar 2010

tak to veruze neviem ☹ ja to nemavam, dneska som toho ani moc nezjedla,takze zravost uz presla,tak neviem ci to nieco znamena 😕

insolka
6. mar 2010

Nie s toho nemaj obavy žravost aj mne už prešla len stale mam kyselinu a putuje mi to po hrdle 😝 😝 už neviem čo mam robiť ..rozmyslam či nepojdem objat misu ked drahy isiel hajat 😀 😀 😀 😀 😀

strelka11
6. mar 2010

az take je to zle,no ak by ti to malo pomoct tak to treba urbit,ja sice nerada graciam,ale ked mito ma pomoct aby sa mi ulavilo,tak to urobim a popijas vodu alebocajik,mozno by pomohlo aj mlieko,ale toto fakt neviem

strelka11
6. mar 2010

no teraz mi muz hovori,ze ta tvoja kyselina je zaha,to som ja nevedela,lebo ja to fakt nepoznam,ja to proste nemavam, a kedze on hej tak mi povedal,ze na to pomaha soda alebo fatra

insolka
6. mar 2010

sa bojim že mlieko by to len urychlilo lebo ja mlieko zrovna nemusim .........Nechapem to normalne ma taha pod bruškom a je mi stale horšie

strelka11
6. mar 2010

no to uz moze byt tehu priznak 😀 a ja stale nic ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre