Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
10. mar 2010

tak ja sa pridavam,drzim im tiez palceky,dufam,ze Krajko nieco zazracne vymysli,asi ma nejake eso v rukave 😉

maryah
10. mar 2010

asi hej a kazdopadne ma veeelke a dobre srdce... 😵 teraz si segra oddychne od hormonov a hor sa na dalsiu a tentokrat uspesnu akciu 😉
a co ty? ako sa citis maminka? citis nejake zmeny v sebe?

strelka11
10. mar 2010

vobec maryah,ja som asi ten pripad,co nebude citis velke zmeny,ak sa to dedi,tak som sa pytala maminy ako ona prezivala tehu a povedala mi ze ona ani nevedela,ze je tehotna a ze jej nebyvalo vobec zle,tak uvidime ako ja dopadnem 😅

maryah
10. mar 2010

tak to je dobre, ze sa citis dobre 😵 . dufam, ze aj cele tehotenstvo bude perfektne... 😉

dasah
10. mar 2010

KUK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa mate ja sa vam tu trocha este votriem 😝 😝 😝 😝 😵 😵 😵 😵

maryah
10. mar 2010

jasne, po sem... napchavam sa jablckom... chod si pripravit desiatu, kavicku a zajtra sup-sup do prace 😀 😀 😀

strelka11
10. mar 2010

ahoj dasah,tak od zajtra ides makat do prace?
no maryah len aby som to nezakrikla,no ved ak mi bude zle tak troska precistim zaludok 😀 ,teraz je asi najhorsie to cakanie na ultrz ci bude byt srdiecko,dufam,ze ano ☹

vevericka80
10. mar 2010

ahojte zienky...ako sa mate?

strelka11
10. mar 2010

vevericka ahooooooj 🙂 🙂 🙂
ja sa mam celkom fajn,hlavne ze som na marodke a nemusim ist do prace,huraaaaaaaaaaa 😅 😅 😅

strelka11
10. mar 2010

vevericka co som to citala ty si testlaaaaaaaa? 😒

vevericka80
10. mar 2010

tak to sa mas perfektne 🙂 ....ano ja hlupana som testla a som to aj olutovala

luko
10. mar 2010

ahojte,
a kolky den po ET si testla?

vevericka80
10. mar 2010

9.den po ET

luko
10. mar 2010

no niektorym neukazalo ani 10 den...az z krvi 😉

strelka11
10. mar 2010

pockaj aspon do piatku,kvole tej oslave,ale najlepsie ti to ukaze aj tak ten 14den si myslim

vevericka80
10. mar 2010

luko aj ja sa tym utesujem, ze je to mozno este skoro...sice som si dnes podvecer aj trochu poplakala

strelka11
10. mar 2010

pozri si vevericka nivejkine testy vo fotoalbume a tam uvidis ako to na 9 den este velmi zle vidno a jasne to mala az na 14 den

luko
10. mar 2010

vevericka...verim...pre mna je predstava // uplne nepredstavitelna.... 😅 to by som asi namieste odpadla 😀

maryah
10. mar 2010

vevericka, neboj... este ti to asi neukazuje. kedy mas dostat mrchu?

vevericka80
10. mar 2010

ja som uz mrchu mala dostat pred 4 dnami...dnes vecer som sa zobudila na take krce ake mavam pri spusteni menstruacie

strelka11
10. mar 2010

pokial nezacnes normalne krvacat tak neni nic stratene

luko
10. mar 2010

no super...ked meska...to je na dobrej ceste 🙂 a krce byvaju aj pri tehu 😉

maryah
10. mar 2010

ja som mala dostat mrchu pred tyzdnom, mala som ET 3 dni pred normalnou mrchou... tak dufam, ze sa to podari... 😵 😵 😵

luko
10. mar 2010

no super...u mna ani tyzdnove meskanie je je nic nezvycajne...takze podla ms ja sa riadit nebudem
maryah...a ty si este netestla 🙂 ?

vevericka80
10. mar 2010

mrchu mozu zdrziavat aj lieky....ale musim dufat 🙂 ....aj pri 1.IVF som krvacat zacala az po vysadeni liekov

luko
10. mar 2010

aha..u mna jedno...bo mne kludne pride aj na 33 alebo 35 den...takze mna meskajuca mrcha uz nevzrusuje po par natahovackach 😖 ale kto mava presnu ako hodinky...ten uz moze mat nadej 🙂

maryah
10. mar 2010

ja mavam pravidelnu mrchu... este som netestla, ale manzel do mna hici, ze aby som testla tak neviem... rano asi testnem 😅

luko
10. mar 2010

jaaaj...som sa prave zasmiala...kuknite do temy Chcela "bi" som sa opytat....tolko pravpopisnych chyb na meter stvorcovy 😀 mam pocit...ze to ani nemoze byt ozaj...ale nejaky nudiaci sa teenager

maryah
10. mar 2010

luko, kukla som a myslela som si, ze je to nejaky zart 😀

luko
10. mar 2010

maryah a kolky den po ET si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre