Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
12. mar 2010

takze dneska si davas pauzu,no zajtra by to malo byt uz silnejsie,mozno si to mala nechat az na nedelu a v pondelok uz ides na krv a aj na ultrazvuk?

maryah
12. mar 2010

no po pravde som chcela testovat kazdy den a tak som povedala muzovi aby mi kupil 2 tehu testy aby to vyslo do toho pondelka... povedal, ze testneme zajtra a potom v pondelok ideme na krv a utz... joj, ale som zbabelec, povodne som nechcela testovat vobec a teraz by som najradsej testovala kazdy den 😀 a to len koli krasnym modrym ociam mojho draheho 😀 😀 😀
ty si mala utz a hned aj krv, ze? zavolali ti o tetej a povedali kolko si mala hcg v krvi alebo si musela volat ty? a ako sa citis?

strelka11
12. mar 2010

ano ja som mala krv aj ultrazvuk v jeden den,len ja som bola na ultrz az 17den po ET a tak bola pekne vidno bodecku,takze ak by ti ju nebolo vidno tak neplas,no povedali mi ked mi brali krv,ze mam si zavolat o 15hod,a ze ak budu vysledky skorej tak sa ozvu oni a nakoniec mi volali 14:55,no samozrejme mi potrvdili tehu zagratulovali,ale na hcg som sa musela spytat sama,lebo vlastne mne slo len o to,lebo to ze som tehu,uz bolo viacmenej iste 🙂

maryah
12. mar 2010

a na ten 14. den co bolo vidiet na utz? a tehotenstvo ti potvrdili az z krvi alebo ti ho potvrdili uz hned rano?

strelka11
12. mar 2010

uz hned rano,lebo bolo vidno zvacsene embryko,len ako som ti pisala,ja som bola na 17den,takze su aj baby co boli na 14den aeste im tam nic nebolo vidno,takze netreba panikarit,potom to uz potvrdi len krv,ale kedze ja som to vedela isto uz z ultrz,tak krv uz bola len formalita a teda ma najviac zaujimalo HCG 😵

strelka11
12. mar 2010

cukotka to tak mala,lebo nam vychadza rovnaky termin a ona pisala,ze ked bola na ultr,tak tam nic nevideli ale tehotna je 😉

maryah
12. mar 2010

ahaaa, tak snad sa mi tam nieco objavi 😵 😵 😵 . a kolko si mala HCG? a uz mas nejake priznaky?

strelka11
12. mar 2010

len neviem ktory den cukotka bola na utrz,to nepisala 😖
no ja som mala dost vysoke HCG 1669,az som sa zlakla,ze ci to neni az moc,ale brmbolcek mal cez 2000 a zase niektore baby mali iba 150,tak neviem ci to nezalezi na PK
Priznaky????to co je?ziadne niesu,iba stale bolia prsia,jest mi moc nechuti stale,ale zle mi neni,no ved este je stale skoro,ved mi konci 3tt od vzniku embryka,ja som sa rozhodla,ze si to budem ratat po svojom 😀

maryah
12. mar 2010

nooo, to si mala pekne tak sa krasne uhniezdilo... jupiii, tesim sa s tebou. teraz ta cakaju ake vysetrenia? ides na srdiecko do heliosu? dokedy zena, ktora otehotnela v heliose patri pod nich? len dovtedy ked je potvrdene tehu alebo do potvrdenia srdiecka? mne povedali, ze do potvrdenia srdiecka...

strelka11
12. mar 2010

ano maryah,len do potvrdenia srdiecka,potom uz si pod svojou,ja som si akurat zistovala,ze ci chodia baby aj potom do Heliosu na ultrz,lebo tam maju urcite kvalitnejsie pristroje,len ze sa za to uz bude musiet platit,no ale co by neurobila mamina preto aby mala peknu kvalitnu fotecku 😀
takze ja uz len 18.3. srdiecko pozriet a potom uz idem ku svojej,mozno mi uz daju aj knizocku 😅 😅 😅

maryah
12. mar 2010

ja mam hodinu a pol do martina a moj dr je super tak by som potom s radostou chodila k nemu... jemu ukaze utz az 3mm embryo... takze potom uz bude vidiet krasne...

strelka11
12. mar 2010

a ak budes tehotna ostavas na PN?

maryah
12. mar 2010

ja som bola 10.3. na kontrole a spytala som sa ci je umele oplodnenie brane ako rizikove tehotenstvo... doktor mi povedal, ze ano... ja som sa spytala, ci budem pn-kovat dalej... povedal, ze ak otehotniem tak budem pokracovat v pn... minimalne chcem ostat doma do tretieho mesiaca a potom sa uvidi...

strelka11
12. mar 2010

presne ako ja maryah,ja by som tiez tak chcela do 3mesiaca byt doma a potom podla toho ako sa budem citit tak pojdem do roboty,len neivem odhadnut ako moja bude reagovat,ale hadam podobne ako tvoja a preco si bola na kontrole?a co ti robila tvoja doktorka?

maryah
12. mar 2010

ja chodim na kontrolu ku svojmu gynekologovi a informujem ho o priebehu celeho mojho ivf lebo on ma vypisal na pn a musi to nejako podlozit na socialku, ze preco marodujem... nic mi tam nerobi len sa zhovarame, ale povedal, ze ak sa nam to podari tak 23.3. idem na dalsiu kontrolu kde mi sa tehu knizku a urobia sa vsetky vysetrenia - nejake odbery... ty nechodievas na kontrolu?

strelka11
12. mar 2010

no to je teda zaujimave,fakt je pravda,ze u kazdeho doktora je to ine....
kdeze maryah,ja som bola u mojej dvakrat a to len po papier na peniazky do robyt na konci mesiaca a teraz som tam bola treti raz a to 10.3.svojvolne po potvrdeni tehu,lebo mi bolo blbe,ze uz 2mesiace marodim a nic o mne nevedia a ked som tam dosla,tak mi len povedali,ze mi gratuluju a ze mam sa ukazat az po potvrdeni srdiecka,ale ani datum ani nic,takze pohodicka 😵

maryah
12. mar 2010

fiiha, to ma prekvapilo, no u kazdeho je to fakt ine... on mi sam navrhoval terminy kontroly a vzdy si vsetko zapisoval a este som mu aj dala ten papier co mi dali po ET... je to starostlivy doktor 🙂 ... a knizku dostanes kd tam pojdes? niektore baby co som citala tu pisali, ze im dal dr knizku az niekedy v 9 az 11 tyzdni, zaujimave... ja ju chceeeeem hneeeed 😀 😀 😀

maryah
12. mar 2010

ozaj a prsia ta bolia velmi? ja ich mam trosku napate a sem - tam ma v nich pichne a trosku ma bolia pri dotyku 😒

strelka11
12. mar 2010

asi tak nejako bolia aj mna.......no hadam aj ja dotanem knizku ked pridem ku svojej,dufam teda 😅
aj ja ju uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

maryah
12. mar 2010

to je ta najkrajsia knizka na svete 😵 😵 😵 a drahy sa tesi velmi, ze?

maryah
12. mar 2010

dobre moja, idem si dat utros a trosku si polezat... tak mi zajtra drz palce aby bola o nieco silnejsia palicka ak nie uz kraaasna dialnica. tak sa maj krasne a drz sa 🙂

strelka11
12. mar 2010

no moj drahy to je taky velmi zvlastny typek 😀 on je v znameni ryby a tak on to tak svojsky v tichosti preziva,ale ja som si uz zvykla na to 😵

strelka11
12. mar 2010

ahoj maryah,pekne odychuj,ja mam utros az o 21hod,papa a dobru noc

strelka11
13. mar 2010

dobre rano alebo dobry obed??? 😀 😀 😀
maryah tak co testovali sme? ako to dopadlo,som zvedava a dufam,ze ciarocka silnie 😕 😕 😕

lusinkaj
13. mar 2010

ahojte,strelka nevies kde zmizla nasa nova tema?uz je zamknuta?nenasla som ju....

strelka11
13. mar 2010

ahoj lusi,ona je v oddeleni SPLOCNY TERMIN len nerozumiem preco,ked my sme tam nemali spolocny termin,no neva,skus pohladat 😉

lusinkaj
13. mar 2010

aha,jasne....tam som nepozerala...chodi tam vobec niekto?

maryah
13. mar 2010

caute babenky...
strelka, no testovala som, ale ciarka bola rovnaka ako predvcerom... ale bola tam, neviem preco, snad to neznamena nic zle... 😖

strelka11
13. mar 2010

maryah,ved dneska si 12den,tak mozno je predsa este skoro na teba,uvidiis teda co ti povedia v pondelok krvne testy,zajtra uz nejdes testovat?

maryah
13. mar 2010

ahoj strelka, nie, uz kaslem na to... uz ma to nebavi a tak pockame do pondelka. zajtra bude veeelmi dlhy den si myslim ☹ . s ty sa mas ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre