Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dasah
13. mar 2010

maryah prestan stresovat lebo pridem a dostanes nanana po zatku 😠 😠 😠

maryah
13. mar 2010

dasah 😝 😝 😝

maryah
13. mar 2010

no pod, aspon pozrieme to video 😀 😀 😀

strelka11
13. mar 2010

neboj maryah,bude to dobre,pozrela som si wolfinkine testy a fakt to mate rovnake a vidis ona uz caka gulka bombulka 😀 ,takze sa nestresuj,bude to dobre a uzivaj si tehu 😀 😀 😀

dasah
13. mar 2010

no ale aspon som sa teraz zasmiala nebojkaj ja pridem ale potom dostanes ...tak sa radsej tes 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ty ty 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

maryah
13. mar 2010

trosku ma chytala pochmurna nalada, ale inac v pohode... nestresujem... pockam do pndelka, nic s tym nenarobim a ani tomu uz nepomozem 🙂
a ty mas strelka co noveho? uz sa citis ako tehu?
dasah 😀 😀 😀

dasah
13. mar 2010

a to vies ze by to bolo az velmi krute keby to ani jednej znas nevyslo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹a ty to mas iste to by panbosko nedovolil, tak sa tes a ja sa budem s tebou a neboj ja ta este dobehnem 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
13. mar 2010

uz sa tesim ako sa bude bit samko s dominikom 😕 😀 😀 😀

dasah
13. mar 2010

no konecne myslis dobre ja viem ze mne je to tasko rozpravat ty si moznioze teraz este vo vecsom strese ako som bola ja ,ale stale to mas super perfektne lebo ani nespinis a ani nemas mrchu a nezabudni ze na mna prisla mrch 9 den po ETtakze ty si nasa buduca pekna tehulka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 😅 😅 😅

strelka11
13. mar 2010

maryah ja sa stale necitim ako tehu,stale nemam vyzieracie nalady,neni mi zle,iba stale tie prsia pobolievaju a sem tam ma pichne v podbrusku,ale to je vsetko,tak neviem ci mam byt rada alebo sa mam obavat,ale asi skor rada,nerada by som cele tehotenstvo presedela pri zachodovej mise a ladnicke 😀 😀 😀
kamoska co je o mesiac dlhsie tehotna ako ja,tak tiez nema ziadne priznaky,tak som kludna 😵

maryah
13. mar 2010

aj mna niekedy pichne v podbrusku... ale tie prsia ma uz tak nebolia... u kazdej zeby je to asi ine...
dasah, diiiiiiiiiiiiik za podporu...
mne sa od dnes bude spat ako v pavlnke, drahy mi opravil zlomenu postel, tato sa smial, ze a preco je zlomenaaaa 😅 , aaaale mame male neterky a postel je pruzna tak si z nej davnejsie urobili trampolinu a tak ju nacali... 😀 ... aaale este vydrzi a do noveho budeme mat novu 🙂

dasah
13. mar 2010

pockaj a ked zisti ue si tehulka tak uz bude vediet preco je zlomena 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
13. mar 2010

zlomena je uz davno pokial nevies 😀 😀 😀 nespavali si na nej aj ty?

strelka11
13. mar 2010

no presne ako napisala dasah,nevyhovaraj sa na neterky 😀 😀 😀

maryah
13. mar 2010

nieeee, ja sa nevyhovaram 😅 ... su to labilne postele 😅
strelka a ty sa tes, vsetko je tak ako ma byt... 😉

dasah
13. mar 2010

no to tasko a kedy sme mi naposledy spali u vas?haaaaaaaaaaa veru veru nevyhovaraj sa na mele hej?ja ta velmi dobre poznam naposledy ked sme tam spali vsak si spomen kedy...ake zvuky isli od vas z izby?haaaaaaaaaaaa a to neterky tam neboli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

dasah
13. mar 2010

ze lebilne................. 😀 😀 😀 😀 😀 to ma podrz 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

maryah
13. mar 2010

ty si to tak mozes pamat ked sme boli take ake sme boli... 😀 😀 😀
idem si dat pernik, mama ma tu zasobuje sladkym a potom mi len ritka rastie 😀

dasah
13. mar 2010

a aka? 😵 😵 😵 😵 😵

maryah
13. mar 2010

co aka??? ritka? no predsa moja 😝

dasah
13. mar 2010

no to sa potom pozry aku mam ja 😅 😅 😅 😅 😅 tebe nebude rast ritka ale brusko tak si prosim ta nemyl predok so zadkom dobre? 😀 😀 😀

strelka11
13. mar 2010

a co vevercika,ta nam dneska oslavuje 😅 😅 😅 ....vy idete na rovnako na krv vsak?

maryah
13. mar 2010

vevericka oslavuje? co?
hej, ideme spolu... nevies ci aj ona ide do heliosu? nejako som to prehliadla...

strelka11
13. mar 2010

ona je z Kosic,tak asi nie 😕

maryah
13. mar 2010

jaaaj, nevies ci testovala?

strelka11
13. mar 2010

no viem iba o tom stvrtku,to bol 10den po ET a vysiel jej biely test 😖
dneska maju oslavovat otcovu sestdesiatku,tak chcela mu dat testik ako darcek,tak dufam,ze to vyslo 😵

maryah
13. mar 2010

myslim ze to bola 9. den po ET... niekomu stale vychadzaju negativne a nakoniec sa z krvi potvrdi tehu... takze hlavu nesmeme vesat...
jaaaj, ona oslavuje, tak sa snad dobre bai 😵 😵 😵 . rada by som sla niekde na nejaku oslavu alebo svadbu, troska zmenit vzduch 🙂

strelka11
13. mar 2010

ved mi hovor,ja som uz 2 mesiace doma a uz mi to zacina hrabat,dokonca sa mi tuto noc snivalo o kolgyniach z prace 😀

maryah
13. mar 2010

ja som tiez doma od 1.2., ale nesniva sa mi nastastie o praci a ani o niecom takom... skor mam labilny spanok. no zajtra chcem ist cez vychadzky pozriet svokrovcov... ozaj, ty si vydata?

strelka11
13. mar 2010

ano som vydata 3 roky,ale s muzikom sme spolu 6 rokov o babo sme sa snazili 5 rokov a pozname sa 15rokov,takze dlhu dobu sme boli len kamarati,presli sme si roznymi vztahmi aby sme sa potom nasli a dali dokopy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre