• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. novembra 2017 
fiha, super... my budeme mat v aprili 8. vyrocie svadby a vo februari sme boli spolu 11 rokov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a o babo sa snazime 2 roky :unamused:
13. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre moja, idem si lahnut ku knizke a trosku citat pokial nezaspim... tak pa a dobru noc :slight_smile:
13. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha,tak to ste uz dlho spolu :slight_smile: no moje kamosky v okoli su vacsinou len v spoluziti s priatelom s ktorym bude cakaju dieta alebo maju uz dieta,no ale v dnesnej dobe to nie je nic vynimocne :sweat_smile:
13. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti chodis skoro spat,inak ja to tiez tak robim,ze este citam pred spanim a to ma dobre uspi,prajem dobru noc :dizzy_face:
13. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :wink:
tak ja som uz konecne doma.....bohuzial test v piatok vysiel znova snehobiely.....viac som uz netestovala...uvidime, co ukaze krv
14. mar 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka, ktorý deň po ET si bola?
14. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol to 11.den po ET
14. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, a na teste nič? ja som tam na 11 deň tiež nemala hneď tú druhú čiarku, až neskôr
14. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic tam nebolo...po 10 minutach ho manzel vyhodil :slight_smile: no uvidime...mozno motyka predsa len vystreli :grinning:
14. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holki :slight_smile: ....vevericka neboj,este nie je nic stratene, drzim palce :dizzy_face:
14. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strelka vdaka :slight_smile:
14. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vevericka, tak ja som čakala dlhšie ako desat minút

strelka vitaj
14. mar 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektore cakali dlhsie,lebo ten test vyzera inak ked je cerstvy,mokry a neskor ked uschne :wink:
14. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, konecne som sa dnes vyvalila von a bola som pozriet svokrovcov... jej, ako sa potesili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , az sa mi od nich ani nechcelo ist :slight_smile:
14. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah a comu sa potesili?
vevericka ako bollo na oslave?
14. mar 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa, ze som ich prisla konecne pozriet lebo len sedim, vlastne lezim doma :grinning:
ako sa inac mate? vevericka no ako bolo? a toho testu sa nedrz... podla mna to niekomu neukaze az tak, ale z krvi to zistia lepsie :slight_smile:
14. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah
no na oslave bolo perfektne :slight_smile: cely vikend som sa napchvala dobrotami :grinning:
mala som doma este jeden test, tak som ho nedavno ocikala a je snehobiely
14. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved zajtra budete obidve mudrejsie,sice az poobede,ale budete vediet na com ste, a idete aj na ultrazvuk,teda ty maryah asi ano,lebo ide do Heliosa,ale vevericka ty pojdes aj na ultr?
14. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na potvoru mam este aj nadchu
14. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka a ty sa ako citis?byva ti zle?lebo mne nic neni,mne skor nechuti jest,ale ked si uz nieco dam,tak zaludok je rad :grinning: take divne to je :confused:
14. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevericka, neboj, krv bude istejsia... ja sa na tie testy nespolieham, ako povedala strelka zajtra budeme mudrejsie a budeme vediet na com sme...
14. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu
strelka ja idem len na krv a vysledky budu o pol druhej
14. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mas dobre, ja ich budem mat az o tretej... to bude cakania
14. mar 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj vydrzis to :wink: ved ty cakas na pozitivny vysledok
14. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryah,ale mozno ti zavolaju aj skorej,mne zavolali o 14:55 o pat minut skorej ako som mala ja volat :grinning: :grinning: :grinning:
a mozno nieco uvidis aj na ultrazvuku :wink:
14. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze uz uvidime :wink: tesim sa a aj mam trosku obavy, ale som plna ocakavania :slight_smile:
14. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá zajtra držím palce na pozitívne výsledky :slight_smile:

strela, tak ja som včera večer aj vracala :( dnes ráno mi tiež nebolo moc dobré, ale inak sa cítim fajn. Kedy si to bola na tom transfere? Inak tuším sme s termínom na tom obe rovnako. Ja som dnes začala siedmy týždeň, teda podľa menzesu.
14. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si to tiez vsimla cukotka,ze mame rovnaky termin,no ja som bola na ET 20.2. s PK na 5den a posledny menzes som mala 31.1.,ale ja si to aj tak ratam po svojom lebo prvy den embryka bolo 16.2.,tak ja mam taky svoj vypocet,takze podla toho koncim 4tt :dizzy_face:
14. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strelka ale tehotenstvo sa ráta od poslednej ms, teda aspoň čo mám ja info. NO ja som bola na ET 15.2., a nemali sme PK, lebo sme mali len jedno vajíčko, našťastie sa ho podarilo oplodniť. A nesúhlasila som ani s PiGD, nech zbytočne od neho nešťúrajú.
14. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze posledny ms si musela mat ako ja ked mame rovnaky datum,no to si len ja sama pre seba ratam,kolko ma malvo :slight_smile:
a to co je to PiGD?
14. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok